Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, sírjak-e v nevessek... Az jó hír, hogy nincs kötve az ember a marketplace-hez, az annál kevésbbé, hogy sok a biztonsági rés :F

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) oO7


oO7
őstag

ez a program tudomásom szerint nem teszi lehetővé a warezolást, csupán a saját alkalmazásaidat tudod feltölteni úgy a telefonra, hogy ahoz nem kell megvenni a developer-unlock -ot...

(#3) Karma válasza oO7 (#2) üzenetére


Karma
félisten

Én is így tudom.
Egyébként ez nem kis könnyítés itthon, szvsz.

“All nothings are not equal.”

(#4) erdoke válasza t72killer (#1) üzenetére


erdoke
titán

Biztonsági résről szó se volt se a hírben említett forrásnál, se máshol, csak a Mobilarénán... Így bizonyára bulvárosabb, és jobban ugranak rá, akik máshonnan nem tájékozódnak. :((

A legjobb aláírás a héten

(#5) moonman


moonman
titán

mi ez a szoveg a biztonsagi resekrol? a funkciokat a beepitett szervizmenubol aktivaltak, az unlocker pedig egy developer cert telepitesevel mukodik.

szerintem irjatok ujra, mert ez igy siman nem igaz.

(#6) 8zabi


8zabi
őstag

ezek a bulvárhírek nem méltóak a prohardver lapcsaládhoz... :(

(#7) j-cool


j-cool
tag

Nemsokára megéljük a Windows Phone 7 Jailbreaket és a Cydiát is portolják majd WP7-re :)) :)) :))
Mekkora lenne :)

[ Szerkesztve ]

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem ebből a szempontból szimpatikusabb az android megoldása: egy jó nagy választható menüpont: ismeretlen eredetű szoftverek telepítése.
Alapból nem-re van állítva, és mindenki maga aktiválja, semmi trükközés nélkül.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Polllen


Polllen
nagyúr

Várható volt ez is...Ms tilt, felhasználó meg berhel...Vajh az alternatív marketplace-nek mi lesz a neve?

Smugglerplace :F :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) tDr1v3r válasza 8zabi (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pedig régen pont a bulvár mellőzése miatt volt jó az egész lapcsalád... de úgy látszik, hogy az MA/ITcafe szerkesztői szerint meg jó ha "hazudnak" egy cikkben. :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) #71321344


#71321344
törölt tag

jailbreakes hírek is lesznek?

(#12) maláj válasza #71321344 (#11) üzenetére


maláj
őstag

lesznek hát ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.