Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Csak az USA-ban ennyien kockulnak ezzel? :U

(#2) adam320


adam320
senior tag

Azigen..O.O

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Ez azért dúrva, mintha majdnem az egész Magyar lakosság ezzel nyomná... :Y

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

ha számomra 48órából állna egy nap és akármikor kiléphetnék 24órára a valóságból úgy, hogy nem lenne rám szükség, szerintem én is kockulnék... de addig felejtős... időrabló egy játék, ha valaki hc-gamer akar lenni... elvagyok a valóságban addig is :)) inkább dógozzanak a sc2+dia3 pároson... nem tudom, mennyi sc2 fog fogyni, hogy külön jönnek a kampányok... az igazi sc2 fan úgyis megveszi... simán ráverhet az eladása erre a 8.6millára...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

Nem csodálkozom rajta.

(#6) Markoka1993


Markoka1993
tag

sosem értettem, mi olyan jó ebbe a játékban

live gt: Markoka1993

(#7) Huntty


Huntty
csendes tag

8.6 millio a kiegészítőkkel együtt. Mivel ez 3 játékot takar (WoW, TBC, WoTLK) így ez legegyszerűbb módon számolva is 2.86 millio játékos, ha feltételezzük h minden wowosnak minden kieg megvan. Bárhogy is legyen, rettentő szép kis tömeg játszik ezzel a játékkal évek óta. A baj csak annyi, hogy valóban időpazarlás.

"Greed is good"- Gordon Gekko

(#8) blint63 válasza Markoka1993 (#6) üzenetére


blint63
tag

Kb az hogy itt ász lehetsz.
Nem is az eladás a biznisz, hanem a megújítás, a sok függő kisiskolás nem rossz piac. Úgysem nézi senki a korhatárt, de addiktív jellege miatt simán rányomnék egy 18+ -ot.

[ Szerkesztve ]

(#9) jety91


jety91
őstag

Tegnap találkoztam egy vérbeli WOW kockával.
Esküszöm most már értem, hogy Ázsiában miért elektromos árammal próbálják leszoktatni az embereket a játékról... :Y
Vagy egy órán keresztül lökte a gyerek, hogy mit hogy szoktak milyen kasztal stb. :DDD

(#10) Viktor77


Viktor77
titán

Kérek mindenkit, hogy ne fussuk le ugyanazokat a köröket mint mindegyik WoW-os hírnél.

Tudjuk, hogy
-beteges
-időrabló
-szánalmas
-gyerekeknek való játék.

Mindent leírtam, asszem, ezeket már nem kell beírni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) fpeter07 válasza jety91 (#9) üzenetére


fpeter07
veterán

én 2 perc elteltével lelőttem volna :D

(#12) Puma K


Puma K
veterán

Nem lepődök meg :)
Jó magam is 3 éve játszom... volt hogy nem mentem haverokkal bulizni 3 éve mikor kezdtem mert raid volt :DDD Na ez gáz volt eléggé...

Itt amúgy lehet nézni ahogy az emberkék játszanak. Van aki PvP-n van, van akik raidel, van aki simán farmol vagy fejlődik. Természetesen csak egy ember "képernyőjét" lehet nézni. Vagy hogy még a TS-t is lehet hallani hogy mit beszélnek.

A WotLK-t (legutolsó kiegészítő) utáltam mert mi az hogy ennyire megugornak a karakterek értékei nem volt régebben ekkora ugrás a sima WoW és a BC között és ez szúrta a szememet. De most már megbékéltem vele.

Én úgy tudom hogy 100lvl-ig akarják elvinni. De mondták azt is hogy 255lvl lenne a max de az már értelmetlen lenne és 80-90lvl-ről egyszer csak 255lvl az nagyon nagy túlzás...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) Viktor77 válasza Puma K (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Na, direkt megnéztem neked. Vanilla WoW végén volt 4900hp-m és 5800manám. BC végén volt 10000hp-m és 11600manám. Gyakorlatilag pont a duplája.
Most van kb. 16000hp-m és 25000manám. Itt a hp ugrás nem a duplája, a mana gyakorlatilag duplázódik itt is.

Elmondhatjuk, hogy pont ugyanakkora (sőt, kisebb) ugrás volt(van) statokban mint az alap WoW és BC között.
Bár ami a te igazad mellet szól, hogy ennek a kiegnek még messze nincs vége (viszont a megutálást múlt időben írod, nem tudván, hogy mekkora ugrás lesz statokban).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) nrgia válasza Viktor77 (#13) üzenetére


nrgia
őstag

Ecsém nekem ez kínajji.... :Y ;]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) Hebry válasza nrgia (#14) üzenetére


Hebry
senior tag

Egy cipőben járunk.
Mindenesetre szép teljesítmény, és szép bevétel a blizzardnak.

(#16) Viktor77 válasza nrgia (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Melyik része? Csak mert ezeket a sorokat akár a Diablo-ról is írhattam volna. HP minden játékban van, a mana pedig az, amiből varázsolsz. Nincs ebben semmi kínai.

Kicsit túlmisztifikáljátok ezt a játékot, pedig egy 6 éves is vígan elboldogul vele.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) robotjatek válasza Markoka1993 (#6) üzenetére


robotjatek
tag

Nem vagy egyedül

(#18) Wolverine válasza Taknyoshal (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem - ennyit adtak el belőle. A lemorzsolódást nyugodtan leszámíthatod; ez annyit tesz, hogy 1,5-2 millió aktív játékos lehet az USA-ban. Az amerikai szervereken természetesen többen vannak, mert oda számít Ausztrália, Kanada, Mexikó és Latin-Amerika is.

#16: na ja. A Blizzard koncepciója a "könnyű megtanulni és nehéz mesterien játszani", ami szerintem teljesen igaz is...

szerk: az életkormegoszlásról egyébként épp van egy szavazás a worldofwarcraft.hu-n, jelenleg az állás a következő:

15 vagy fiatalabb - 15%
16-19 - 33%
20-24 - 25%
25-30 - 15%
31-40 - 9%
41 vagy idősebb - 2%

Ennyit a kisiskolásokról.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) L_ajos válasza Markoka1993 (#6) üzenetére


L_ajos
őstag

semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#20) Nunder


Nunder
őstag

Nem sok ez a 11 millió játékosból? Vagy ez csak az eladási statisztika, nem pedig a játékosok száma.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21) Wolverine válasza Nunder (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez az eladás, nem az aktív játékosszám.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Nunder válasza Wolverine (#21) üzenetére


Nunder
őstag

Ahham. Szóval van olyan aki megveszi a játékot, felteszi, azt mondja hogy ez sz@r és kész. Ezt aláírom. De akkor az a kérdésem, hogy ehhez a játékhoz jár valamennyi játéklehetőség is? Vagy egyből kell csengetni a megvétel után a havi acc díjat. Mert akkor valahogy lehet machinálni a számokkal, ha érted mire gondolok :U

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) Sirandrish válasza Nunder (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem vagyok benne biztos de mintha 30nap alapba járna a gamehez

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Viktor77 válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Jól tudod, sőt, ha a trial 10 napra regelsz teljes játékot, akkor 40 napod van ingyen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) Sirandrish válasza Viktor77 (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah igen..a 10napos trialt elfelejtettem pedig azt én is nyomtam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Puma K válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Puma K
veterán

Igazad van, de akkor is furcsa látni hogy pl egy papnak volt BC-ben átlag 11k manája és egyszer csak 20k körüli értékeket lehet elérni.

Na de egy szó mint száz várom a következő kieget :D

Amúgy a klánotokban megtaláltam volt osztálytársam nagybátyját Mickey-t :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27) Nunder válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Nunder
őstag

Na akkor lehet hogy valamilyen módon beleszámítják a kezdeti sikerekhez, utána meg csak a 15% játszik majd aktívan. Persze lehet hogy nem igaz.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#28) Sirandrish válasza Nunder (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha jól tudom akkor saccperkábé 11M Aktív játékos van...ez szvsz elég nekik :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Nunder válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Én is annyiról tudok, hála a Gamepodnak :D De a kis telhetetlenek nem elégszenek meg ennyivel. A Blizz is vérszemet kapott már az utóbbi időben. Túl jól megy a szekér. :U

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#30) Wolverine válasza Nunder (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. egy éve stagnál ez a 11-11,5 milliós szám :P Addig folyamatosan emelkedett.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) alien_ válasza Sirandrish (#28) üzenetére


alien_
őstag

Ebből a 8.6 millióból mennyi maradt meg aktív játékosnak?
Pár hete olvastam, hogy egész kínát lekapcsolták a WoW -ról (elképzelem, ahogy gyöngyöző halántékkal rángatóznak a számítógép előtt a szőnyegen a hc wowwerek), és (a cikk szerint) így 7 millió aktív userrel lett kevesebb. Vagyis maradt 5 millió. Ez igaz / ezzel mi van / sikerült már megegyezniük a The9 -nal?

Swarm is coming.

(#32) Viktor77 válasza alien_ (#31) üzenetére


Viktor77
titán

"Csak" 4-4.5 millió játékost buktak Kínában. Augusztusban újraindul ott a WoW, de nem a The9-el, hanem a NetEase-el.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33) Wolverine válasza Viktor77 (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Már tegnap újraindult a kínai WoW. Elég vicces kis frissen (még tovább) cenzurált tartalommal :D

alien: a 8,6 millió az eladott játékok száma, amibe beleszámolták a kiegészítőket is... és csak az USA-ban. Most ott olyan 1,5-2 millió aktív játékos lehet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) Sirandrish válasza alien_ (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem tudok ilyen infokat..csak azokat tudom amiket itt olvasgatok:)
a Wow nem az én játékom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.