Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) lapa válasza raczger (#150) üzenetére


lapa
veterán

mondjuk én csak az esőt szoktam megnézni itt, de nekem elég.

(#152) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nővéremék kimentek volna csütörtökön, hétvégére sielni az osztrák síházukba.
nézték az időjárásjlenetést, és a sok idiótával ellentéteben összerakták a kis hó + 100 km/h szél +hideg képletet.
-> és nem indultak el.
ezt azért más birkák is megtehették volna.
most ezt nem a munkába igyekvőkvre, vagy hazatérőkre értettem, hanem a hosszú hétvégere, készületlenül, családostul rohanó, "majd csak megússzuk, és odaérünk" tolongókra...

****

ilyen esemény után, (tök mindegy, hogy az aug 20. vagy a mostani), a politikai haszonszerzés elég gusztustalan. de el kell kaszálni egy mete"u"rológust, mint akkor, és minden ok...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#153) Pttypang válasza Ringman (#146) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, az se segít túl sokat.. :(

Miskolcon is esik a hó, melóban a céges buszhoz már szakadó hóban rohantam ki, először kilenc felé valami vizes hó hullott, később átváltott nagy pelyhekre, de ez legalább nem porhó, ropog alattad rendesen, szerintem hamar elolvad majd :)

Everybody lies.

(#154) szab.tam válasza Pttypang (#153) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ónos eső is volt igérve, de remélhetőleg nem fagy le, mivel melegszik.
majd csü-pé-től megint jöhet némi meglepi.
habár holnap lesz megint némi szél...

(majdnem olyan okosan, talányosan fogalmaztam, mint amikor a jelentők nem tudják, mi is lesz...)
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#155) Pttypang válasza szab.tam (#154) üzenetére


Pttypang
veterán

Fogalmazzunk ködösen, arany középút, a jóslat fedjen le minden lehetőséget, még ha csak kicsit is..
Szóval térdig érő napsütés lehetséges, elszórt csapadékkal.
Ebből a mondatból bármilyen időre lehet következtetni :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.