Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Dubstepet kell hallgatni, és amikor senki nincs at utakon, kéziféket ragadni! :D

(#2) wolfnet válasza bbazs96 (#1) üzenetére


wolfnet
tag

Pontosan ezt tettem a dunaparton :R

Privátban érdeklődj! :)

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nálunk is éppen megtiltották a közlekedést, ha holnap volna suli tuti nem tudnék semmivel sem eljutni oda (50 km), életemben először élném meg azt, ami egy csomó amcsi filmben tök király dolog, hogy hószünetet rendelnek el, erre ünnepnap lesz :D a hó pedig kezd akkora lenni, hogy lassan az utcából nem fogunk tudni kijutni, ilyen legutóbb 7-8 éve volt.

(#4) ferensz válasza Pukkancs (#3) üzenetére


ferensz
senior tag

Én kurvára nem tudok örülni ennek a hacacárénak, nyertünk egy vasárnapi előadásra tiszteletjegyet a Katona színházba, de mivel itt hétfőig kijárási tilalom van, ezért vagy MÁV-val tudunk eljutni ki tudja mekkora késéssel, vagy sehogy.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

Fotót kérek!!! Please! :Y

IN GOD WE TRUST!

(#6) zolee5016


zolee5016
őstag

Szarkazmus on:
Ne pánikoljatok!! Több milliárddal felkészülünk országosan a telekre...ilyen idő mint ezen a télen 6-8-éve nem volt..most 8x -os pénz van ,hogy ne legyen baj...15 cm :DDD hótól.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) ferensz válasza zolee5016 (#6) üzenetére


ferensz
senior tag

Kétfarkú kutyapárt: Az Alkotmány módosítása ellen tüntető autósok lassan az egész országban megbénítják a forgalmat. :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#8) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez az egész az ominózus aug 20-i bénázás, és tragédiá utáni, (azaz az időjárás jelentést nem néző százezrek miatti is), utózöngéje.
helyenként túlreagálás, máshol lefagyás...

én tegnap néztem tv-t, -> ma nem mentem messze.
anno aug 20-kor is néztem tv-t. -> nem mentem sehová. csak este 9 után az ablakig, és bentől néztem a csavarodó fákat, és a tv-ben a béna műsorvezetőket, akik a rakétákról beszéltek akkor is, amikor már dőltek a fák...
akkor is megmondták jó előre, hogy pesten vihar lesz este.
csak senki nem vette tudomásul, és birkaként mentek a rakpartra. (me' há' majd csak jó idő lesz...)

****

egy hete erről pofáznak, hogy mi jön csü-pé-en.
hó, 100 km/órás szél, hideg.
akkor mi a f*-nak kell kisgyerekkel elindulni hétvégére velneszelni az autópályán, ráadásul felkészületlenül.

***

igaz, a megélhetési tv riporterek szenzációhajhászása, és a szóvívők mellédumálása is egy külön téma...
:(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) wolfnet válasza ferensz (#4) üzenetére


wolfnet
tag

Én sem tudok örülni neki. Ismerősömnek is le kellett mondania a hosszú hétvégére foglalt szállást Győrbe, mert nem tudna eljutni oda.

Privátban érdeklődj! :)

(#10) Lauda válasza talmida (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Szia talmida!

Nezd meg a hsz-ben linkelt videot: [link] Igy mar el tudod kepzelni. ;]

(#11) Lenry válasza szab.tam (#8) üzenetére


Lenry
félisten

legtöbb embernek nincs annyi intelligenciája, hogy
- szavazhasson
- autót vezethessen
- mások életére kiható bármilyen döntést hozzon
- a saját életére kiható bármilyen döntést hozzon

de mivel demokráciában élünk, így mégis megtehetik, én meg csak reménykedem, hogy az evolúció előbb-utóbb kiszelektálja őket.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) r-chee


r-chee
őstag

Én a bolton kívül nem mozdulok ki sehova, sem ma, sem holnap, az tuti. Tegnap elég izgalmas volt hazajutnom délután 4-kor kerékpárral a 3km-re lévő melóhelyről. Hőmérő szerint -1 környéke volt, de a szél sokat rontott rajta.
Méteres hátfúvás faágakkal díszítve, majd csak gyöpp, majd bazi nagy víztócsa a kerékpárúton, odébb 5 méterre 40 méter hosszan vastag, pikkelyszerűen megfagyott jégpáncél.
Az utakat nem is tudták letisztítani, mert nincs olyan gépük, amire lángszóró lenne felszerelve. Hétfőn-kedden visszaáll a rend, addig maradjon a nép a seggén ülve otthon.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13) wolfnet válasza r-chee (#12) üzenetére


wolfnet
tag

:Y :R :R

Privátban érdeklődj! :)

(#14) Huma válasza Lauda (#10) üzenetére


Huma
addikt

Én ilyen időben még dolgozni szoktam. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) baluka26


baluka26
veterán

Tatabánya borzalom. Sok a hú, nagyon fúj. Szomszéd nénit úgy kellett kiszabadítani, mert nem tudott volna kijönni. :(

Egyik ismerős elnézte a kanyart:

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) Lauda válasza Huma (#14) üzenetére


Lauda
félisten

En is meloztam, kulonben a rosseb se ment volna sehova. ;]

(#17) wolfnet válasza Lenry (#11) üzenetére


wolfnet
tag

Valamibe azért nem gondolsz bele. Rengetegen mentek a hosszú hétvége alkalmából haza például Pestről. Olyan emberek akik 1 évben 3-4x tudnak hazamenni a meló miatt. Ezek az emberek nyilván útnak indulnak. Valamint akik autóban/kamionban töltik a fél életüket, mert ez a munkájuk...nos ők sem maradnak majd otthon. :(

[ Szerkesztve ]

Privátban érdeklődj! :)

(#18) Lauda válasza wolfnet (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Otthon, a gep elott mindenki k@rva okos. En is tegnap egyik iranyba meg atjutottam, visszafele mar nem. Meg nem is figyeli mindenki az idojarast, marciusban pedig nem szamit senki ilyen idore.

(#19) Huma válasza Lauda (#16) üzenetére


Huma
addikt

De én a szabad ég alatt, nem egy fűtött helységben.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Eastman válasza Huma (#19) üzenetére


Eastman
őstag

Mivel foglalkozol?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) Lauda válasza Huma (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Valakinek szivni is kell. ;]

(#22) Lenry válasza wolfnet (#17) üzenetére


Lenry
félisten

két hete erről szól az összes létező időjárásjelentés. aki ennek ellenére is nekivág, az úgy tette, hogy pontosan tisztában volt a lehetséges kimenetellel. innentől nem tudom sem sajnálni, sem együttérezni.

akinek meg ez a munkája. nos, neki ez a munkája, valószínűleg látott már havat.

(#18) Lauda talán csak a Hold túloldalára nem jutott el az infó, hogy szakadni fog a hó, nem létezik, hogy valaki még így se tudjon róla, a csapból is ez folyt már jópár napja.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) finest válasza baluka26 (#15) üzenetére


finest
őstag

Ez hol van Tbányán? Felsőgalla?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#24) baluka26 válasza finest (#23) üzenetére


baluka26
veterán

Jepp, felsői templomnál, fagyizó mögött.

Te is itt laksz?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25) finest válasza baluka26 (#24) üzenetére


finest
őstag

Már csak ritkán járok otthon, de Újvárosból származom.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#26) baluka26 válasza finest (#25) üzenetére


baluka26
veterán

Most ne is gyere, mert nem engednek se be, se ki senkit :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27) finest válasza baluka26 (#26) üzenetére


finest
őstag

LOL, ezt észben tartom.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#28) Ringman


Ringman
nagyúr

hol van a télügyi kormánybiztos? :)
vagy ez már tavasz, ehhez nem ért?

(#29) salival


salival
aktív tag

én soproni vagyok, holnap indul a gépem pestről londonba. most máv tanácsa ellenére szálljak fel vonatra, vagy üljek kocsiba és lesz valami az m1-esen vagy éppen kerülőutakon eljutok pestre. vannak olyan hírek hogy komáromnál leszállítanak a vonatról. :W

YNWA

(#30) Vladi válasza salival (#29) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

m1-en te nem közlekedsz holnap estig.

Mellékúton annyira sem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31) Eastman válasza salival (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Ferihegyet hívtad? Mit mondanak? Bécs még nyerő lehet.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) zolee5016


zolee5016
őstag

Van nálunk probléma rendesen....
Elszoktunk a téltől...régen is nagy havak voltak,mégsem volt ekkora pánik,ha leesett 30-60 cm hó....Akkor nem volt megfelelő technika sem ,hogy elpucolják 1-2 nap alatt.Most lenne,csak a lóvé...de nem megyek megint bele..ez is sajna politika.
Talán most is lesz olyan ,mint gyerekkoromba '87telén-tavaszán? Április 11-én havas volt a nyuszi lába!!!
Akik fanyalognak az idő miatt...Én nem bánom ezeket a most rendkivüli(egyébként 20-30 éve tök normális) időjárást:
1 : legalább látszik,hogy azért minden okés még a természeten
2: még mindig nem az embereken,és a technikán múlik milyen idő legyen
3 : ha sokakat nem is (mert csak nyavalyognak) de felráz egy-két embert a fenenagy elkényelmesedett világból!!!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#33) Huma válasza Eastman (#20) üzenetére


Huma
addikt

Állványozás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34) dabadab válasza Lenry (#22) üzenetére


dabadab
titán

"két hete erről szól az összes létező időjárásjelentés"

En nem emlekszem olyan idojarasjelentesre, ami arrol szolt volna, hogy akkora gaz lesz, ami nem hogy a mostani meglehetosen zord telen nem volt egyaltalan, hanem kb. soha. Mikor volt olyan, hogy autopalyak valtak jarhatatlanna egy napi havazastol?

DRM is theft

(#35) Eastman válasza dabadab (#34) üzenetére


Eastman
őstag

hogy a mostani meglehetosen zord telen nem volt egyaltalan, hanem kb. soha.

'86-ban még nem éltél?
http://www.idokep.hu/hirek/a-86-87-es-tel-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36) zolee5016


zolee5016
őstag

Ahogy régen (nagyon helyesen) lekezelte a magyar ember a rendkívüli hellyzetet!!!
LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#37) Viszlát válasza dabadab (#34) üzenetére


Viszlát
addikt

Meg ugye a nagy hó az egy dolog, de mellé a szél az, ami durva. Apám mesélte az előbb, hogy néhány nyugdíjas buszsofőr emleget egy március 15-ét valamikor a 60-as évekből, amikor ugyanilyen ítéletidő lepte meg az országot. 50 évenként mondjuk belefér éppen... :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38) dabadab válasza Eastman (#35) üzenetére


dabadab
titán

De, igen, tenyleg, de az azert jelentosen mas helyzet volt, akkor tenyleg esett a ho, napokig.

DRM is theft

(#39) Vladi válasza dabadab (#34) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

1998 janurá is. Ha jól emlékszem.

De egyébként tényleg egész héten mondták minden reggel az m1-en. Hogy extrém időjárás lesz. -sok fok, meg sok hó.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40) dabadab válasza Vladi (#39) üzenetére


dabadab
titán

"1998 janurá is. Ha jól emlékszem."

Nekem akkorrol semmi ilyen extremitas nem remlik - az lehet, hogy volt ho, meg par alsobbrendu ut jarhatatlanna valt, de autopalya? Egy napra?

"Hogy extrém időjárás lesz. -sok fok, meg sok hó."

Ahogy egesz telen volt (sot, akkor meg minuszabb meg meg tobb ho is volt), aztan megse volt semmi ilyesmi.

DRM is theft

(#41) zolee5016 válasza Vladi (#39) üzenetére


zolee5016
őstag

De egyébként tényleg egész héten mondták minden reggel az m1-en. Hogy extrém időjárás lesz. -sok fok, meg sok hó.
Na igen..de ezek a megélhetési szerencsejátékosok,akiket meteorológusnak hívnak :) Kb olyan találati aránnyal rendelkeznek ,az időjárás előrejelzésével ,mint én a tippmix-szel...
3-ból 1....havonta..... :)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#42) Vladi válasza dabadab (#40) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Najó, fele ennyi autópálya volt.
Egyébként Nyíregyházán akkor még májusban is voltak hókupacok. Lesett egyik nap, másnap délután jutottunk el a boltig. 200 méterre van. :DDD

Szerk: meglett egy beszámoló. 1999 február, egy évvel rosszul emlékeztem.

észak-keleten volt a legdurvább a helyzet, akkor meg még nem volt itt autópálya.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#43) Vladi válasza dabadab (#40) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Sőt, szabolcsot 1 hét alatt ásták ki a hóból. link
Sokkal durvább volt, olyan mint most Székesfehérvár környékén, csak nem melegedett az idő még vagy 3-4 hétig.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44) baluka26 válasza Vladi (#42) üzenetére


baluka26
veterán

Biztosan nem 98, mert már áltsulis voltam, amikor az a nagy hó volt. A 99 már jónak tűnik :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#45) dabadab válasza Vladi (#43) üzenetére


dabadab
titán

Akkor napokon keresztül kemény havazás volt és akkor sem haltak be az autópályák. Most meg pár centi hó esett összesen, és mégis. Szóval nekem úgy tűnik, hogy mindez azt támasztja alá, hogy ezt nem lehetett kiszámolni az időjárásjelentésből.

DRM is theft

(#46) Vladi válasza dabadab (#45) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mondom még egyszer és szépen lassan: nem voltak autópályák. Ha lettek volna, akkor bedugulnak azok is, mint a fene.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#47) baluka26 válasza dabadab (#45) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként egy hete az RTL-s srác azt mondta, hogy a legpesszimistább jóslás szerint lesz csak hó, de nem valószínű, két napja mondták, hogy helyenként 20-30 centi is hullhat. Pl. amíg suliban voltam Pesten tegnap délig nem gondoltam volna, hogy itthon már jó 5-6 centi hó vár.
Aztán utána bedurvult a helyzet.

Egyébként sem szerencsés autópályázni ilyan hosszú hétvégék környékén, hát még ha jön ilyen idő.

Száz szónak is egy a vége, váratlan volt a katasztrófa.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#48) dabadab válasza Vladi (#46) üzenetére


dabadab
titán

"Mondom még egyszer és szépen lassan: nem voltak autópályák."

Na de hát voltak. Az 1999-es havazás elég durván érintette a Dunántúlt is és ott volt az M1-es meg az M7-es, pont úgy mint most, és járhatóak voltak, nem úgy, mint most.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#49) Eastman válasza Viszlát (#37) üzenetére


Eastman
őstag

stangli [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50) wolfnet


wolfnet
tag



képek a környékről

[ Szerkesztve ]

Privátban érdeklődj! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.