Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

kemény :)
amúgy ti hallottatok már olyanról hogy valakire egy játék rohamot hozott volna?

nem igaz már, hogy az epilepsziások miatt nem olyan lesz a játék amilyennek megálmodták..

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hát ez...rossz hír :U
Megnézném azért az átdolgozás nélküli versönt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

Akkor nemegyszerű villódzások lehettek a gaméban. Mindenesetre jobb ez így, mintha kisgyerekek tucatjai fordultak volna le a fotelről nyálban rángatózva...

Valamelyik mesesorozat bukását okozta, mikor benne maradt egy ilyen kényes jelenet, melynek hatására megteltek a korházak a vetítés időpontjában

(#4) bwoay válasza Ati_X_321 (#1) üzenetére


bwoay
nagyúr

lehet, hogy te vagy a legnagyobb nyertese annak,
hogy nem jelenik meg mostani formájában, ugyanis ez az epilepszia teszt
nem azok miatt fontos, akik tudják magukról, hogy van ilyen betegségük/hajlamuk.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) #54715584


#54715584
törölt tag

londonban is volt egy reklam eb vagy vb vagy nemistom mi, vmi focival kapcsolatos...
levetettek a musorrol, mert nagyon sokan rosszul lettek...
en nem vok epilepszias, de en is beszedultem a reklam kozepen...

(#6) Madárpók válasza Ati_X_321 (#1) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Konkrétan nem hallottam, de az arra hajlamosaknál nagyon is lehetséges, ezt kiválthatja TV, szgép, de sok más is, a lényeg hogy olyan látvány kell amire az adott személy érzékeny, ez viszonylag tág határok között változhat, de valószínűleg ebben olyan jeleneteket találtak amik az erre hajlamosak közül sokaknak okozhat rohamot.
PSE

(#7) Raymond


Raymond
félisten

A HL2 kanalisokban csonakazasa is ki tudott utni jopar embert 15-20 perc jatek utan kemeny fejfajasokat okozva. Egy darabig eltartott mire rajottem mi a problema :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.