Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Elementh válasza ng0ofy (#1196) üzenetére


Elementh
aktív tag

Majd kiderül,h lesz belőle valami,vagy nem.. Bár én nem érzem hiányát,tudtam,hogy elég Ennyi is,bár aztán lehet,hogy egy év múlva már kevés lesz..

(#1202) dejaris


dejaris
addikt

Ezeket zsufoltam most mind ossze a telefonra:
6 Week Training
BLINK
BpMenetrend
Class Scheduler
Easy Connect
Endomondo Sports Tracker
Facebook
Flashlight
Function Plotter
Handyscan
HERE Maps plusz offline MO maps
HTC
Lomogram
Nextgen Reader
PDF Reader
Photosynth
Polyglot
Shazam
Skydrive
Skype
SurfCube 3D Browser
WPCentral
YouTube

Es par jatek:
Fragger
Gravity Guy
iStunt 2

Es mindemelle van 105MB szabad helyem:)

Csak, hogy irigykedjetek ;]

(#1203) btudos válasza dejaris (#1202) üzenetére


btudos
veterán

Ez egész korrekt, bár kíváncsi vagyok hány nap alatt fogy el a 105 megád ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1204) dejaris válasza btudos (#1203) üzenetére


dejaris
addikt

Pedig nem is volt reset most, ez csak ugy felunt, most mivel csuszott a 3 akcios jatek.

(#1205) daniel909 válasza dejaris (#1204) üzenetére


daniel909
addikt

egyebek mappa hány gb?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1206) dejaris válasza daniel909 (#1205) üzenetére


dejaris
addikt

1,16GB

(#1207) daniel909 válasza dejaris (#1206) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem ennyi apptól hamar fel fog emésztődni a 105mb. de ne így legyen csak az én tapasztalatom mondom :d

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1208) Elementh válasza dejaris (#1202) üzenetére


Elementh
aktív tag

A Here Mapsot honnan lehet leszedni?

(#1209) dejaris válasza Elementh (#1208) üzenetére


dejaris
addikt

Store.

(#1210) Buster17 válasza dejaris (#1202) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem semmi sincs rajta és így is csak 300mb szabad hely van :(

(#1211) Elementh válasza dejaris (#1209) üzenetére


Elementh
aktív tag

Azért kérdeztem, mert nekem nem adja be sajna :|

(#1212) dejaris válasza Elementh (#1211) üzenetére


dejaris
addikt

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/here-maps/6c28635b-11ae-409a-8503-b02ac71f8362 Erre menj rá telefonról.

(#1213) daniel909 válasza dejaris (#1212) üzenetére


daniel909
addikt

Na hogy áll a szabad memó? :D

más: ma megnyomkodtam egy xperia t t ami kb olyan socot tartalmaz mint a mi telonk es huuuuu de akados volt... Komolyan durva volt.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1214) dejaris válasza daniel909 (#1213) üzenetére


dejaris
addikt

60 és 100 között ugrál.

(#1215) btudos válasza daniel909 (#1213) üzenetére


btudos
veterán

Xperia T-ben a 8X szíve ketyeg, de a fő baj azzal a telefonnal az oldalsó gombok elhelyezése, agyon kéne verni a mérnököt aki kitalálta :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1216) daniel909 válasza btudos (#1215) üzenetére


daniel909
addikt

azt nem figyeltem, de biztos igaz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1217) Elementh válasza dejaris (#1212) üzenetére


Elementh
aktív tag

Köszi,sajna nem lehet letölteni :/ A link jó,csak a storeban irja a 80valahányas hibát..

(#1218) dejaris


dejaris
addikt

Lehet, hogy nem a régiódnak felelő store-ból linkeltem.

(#1219) fabiandaniel válasza dejaris (#1218) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Sajnos a mi régiónkban még nem érhető el. Te milyen régióba vagy?

Fabi

(#1220) dejaris válasza fabiandaniel (#1219) üzenetére


dejaris
addikt

US

(#1221) #49227776 válasza dejaris (#1220) üzenetére


#49227776
törölt tag

Nem elég átállítani a régiót, vagy kivenni a SIM-et, ha jól tudom onnan származú SIM kártyát kell használnia a telefonnak hogy elérhető legyen az alkalmazás...sajnso csak amerikában és angliában elérhető minden WP8-ra a HERE maps... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1222) dejaris válasza #49227776 (#1221) üzenetére


dejaris
addikt

Tevedes. A HERE Maps elerheto simlock nelkul is. HERE Drive/Transit erheto el csak megfelelo simmel.

(#1223) Elementh válasza dejaris (#1218) üzenetére


Elementh
aktív tag

Akkor meg kell várni a miénket..

(#1224) #49227776 válasza dejaris (#1222) üzenetére


#49227776
törölt tag

igazad van elnezest, csak regebben mar probaltam ezt a modszert, akkor nem valt be..azthiszem az még nem HERE maps volt akkor :DD

(#1225) #49227776


#49227776
törölt tag

Segítsetek!
hogy lehet lejátszási listát létrehozni zenelejatszoban, ugy hogy csak az általam, egyesével kiválasztott zenek legyenek benne? mert bárhogy probaltam eddig mindig az egész most játszottat hozzaadta:/

(#1226) btudos válasza #49227776 (#1225) üzenetére


btudos
veterán

A most játszotthoz csak azt add hozzá, amit listaként akarsz elmenteni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1227) #49227776 válasza btudos (#1226) üzenetére


#49227776
törölt tag

de hogy tudok tetszés szerint kiválasztott zenekbol lejátszási listát csinálni? :F

(#1228) btudos válasza #49227776 (#1227) üzenetére


btudos
veterán

Úgy ahogy leírtam. Most játszott legyen üres, és csak azt add hozzá, amit listaként el akarsz menteni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1229) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Szerintetek érdemes ezt választani a Lumia 620 helyett? Nincs szükségem százmegás játékokra, néhány alap programot használok, sok zene (jut eszembe, milyen a minősége? ), sok net, alkalmi gps/geocaching.
Sokkal szebbnek találom, mint a 620-at, ezért ha szerintetek együtt lehet élni vele, akkor ezt a típust választanám.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1230) dejaris válasza cashzoli (#1229) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem így igen, bár engem most akasztott ki a tárhely elfogyós dolog, de ha nem használsz automatikusan le-feltöltő dolgokat (podcast, fényképek skydrive-ra) akkor jól kifogtok jönni. Egész normálisan szól, bár ez magánvéleményem, mert az utcán nem várom el a hifit.

(#1231) cashzoli válasza dejaris (#1230) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Hát...dropboxot napi szinten használok, szóval biztosan szükségem lenne valamilyen felhős-tárolós programra, mint a skydrive.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1232) dejaris válasza cashzoli (#1231) üzenetére


dejaris
addikt

Nem a felhős tárolóval van a gond, hanem az automata funkcióval. Ha valamit el akar intézni és nem tudja megvalósítani akkor az elkezdet darabot szemétként szépen megtarja és nagyon nem szeretné törölni. Joe B. már ígérte a javítást, de nem egy sebess lélek az MS.

(#1233) cashzoli válasza dejaris (#1232) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Értem...ha lefotózok egy doksit, az egyből megy fel a felhőbe. És néha megszakad persze.
Összességében megéri szerinted? Van más idegesítő "baja" a telefonnak így x hónap használat után?

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1234) dejaris válasza cashzoli (#1233) üzenetére


dejaris
addikt

Csak ez durrantotta el az agyam mostanában, persze nem egy két kép, hanem 100MB-os podcastek félbeszakadozása, így egykettőre felette a tárhelyem. Pont karácsony előtt leptem meg magam vele, ennyi az összes bajom vele. Az akkuidejét tudnám a legjobban dicsérni és a hátlapját. Egyszerűen képtelenség hajszálkarcokat rávarazsolni, és a tapintása is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#1235) cashzoli válasza dejaris (#1234) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Ezeket használom naponta (androidon): adobe reader, flipboard, könyvolvasó, camscanner, dropbox, gmail (+naptár), jegyzetprogram, navi (már a nokia drive/here is elég lenne), poweramp, skype, soundhound/trackid, youtube, egy normálisabb böngésző, tunein radio, + 3 kisebb játék. Ha ezek elférnek, másra nem nagyon lenne szükségem.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1236) dejaris válasza cashzoli (#1235) üzenetére


dejaris
addikt

Flipboard nincs, de persze vannak más rss félék. Csak gyári zenelejátszót használhatsz. A tuneint a legutóbbi frissítés óta csak az 1GB RAM-al rendelkező készülékekre érhetőek el, amit fel nem tudok fogni, hogy hogy sikerült összehozniuk. A Skype notificationök elég hektikusak, a legutóbbi frissítésekkel már megjön minden, de a hívások 5-10 perc késéssel futnak be. Ez így még pont elférhet, maximum 1-2 játék lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1237) cashzoli válasza dejaris (#1236) üzenetére


cashzoli
aktív tag

A tunein-re úgy olvastam van megoldás, megtennéd, hogy kipróbálod nekem? Szinte minden nap használom, túl nagy kompromisszum lenne megválni tőle. Az oldal alján található a link a Nokia collection-höz, innen elérhető még a régi.

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1238) dejaris válasza cashzoli (#1237) üzenetére


dejaris
addikt

Na tekintsuk az egeszet targytalannak :DD
Csendben tortent valami es siman rakerestem a tuneinre es le is toltottem es hallagtom is a Kiss FM-et :))
De amugy amit javasoltal az nem is mukodott volna, mert nem Nokia.

(#1239) cashzoli válasza dejaris (#1238) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Nagyszerű :)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1240) #49227776 válasza cashzoli (#1235) üzenetére


#49227776
törölt tag

adobe reader- a WP8-ban van egy reader alkalmazás, ami tökéletesen minimálban teljesíti a szolgálatot

könyvolvasó- nem használok, de pdf-ben meg tudod ezt is csinálni ugyanúgy, de van több könyvolvasó app is az áruházban

dropbox - ehelyett ott a skydrive, ami nagyon mélyen integrálva van a rendszerbe, és személy szerint nekem még nem volt problémám az automatikus feltöltéssel...nohát mondjuk videóval ne próbálkozz, alapból csak manuálisan lehet feltölteni, meg az is egy borzasztó minőségú bugos katyvasz lesz, de videót leszámítva tökéletesen működik a skydrive

gmail (+naptár) - ha átállsz a @live e-mail címe majd, azaz outlook-kal szinkronizálsz inkább mint a régi google fiókoddal (10 perc átmenni) akkor ugyanolyan funkcionalitásban lesz részed...én minden nap többször is használom a naptárat és tökéletesen megfelel, viszont e-mail fióknak még mindig a gmail-t használom, de csak mert nem akarom a @live email címemre átirányítani

jegyzet - ONENOTE! tökéletesen működő jegyzetprogram, ráadásul ez is automatikusan szinkronizál a felhővel, és gépen is (skydrive-ból elérhető) meg tudod nézni a tartalmát

navi - hangos navigáció EGYELŐRE nem érhető el, attól a felülnézetes térképes navigáció a térképek alkalmazásból is működik, de ott a HERE maps

zene - a gyári lejátszó elég fapadosnak tűnhet, és végtére az is, viszont csak simán zenét hallgatni tökéletes, arról nem is beszélve, hogy a bekapcsolt Beats audio élmény mindenért kárpótol

Skype - nem kell ragozni, ezen is ugyan úgy működik mint máshol, nekem még a push értesítésekkel sem volt soha gondom, a hívás viszont tényleg 3-4 MÁSODPERCCEL késik a számítógéphez képest

soundhound

youtube - erre leginkább a 235 kemény magyar forintért beszerezhetó Metrotube alkalmazást ajánlanám, mert azon kívül inkább a böngészős változat marad csak, ami ugyan nem rossz mégsem az igazi (egyébként lehet az áruházban telefonszámlán keresztül fizetni, vagy egyenleggel)

böngésző - a beépített internet explorer elég fapados, de a jelszó tároláson kívül nem hiányzik belőle sok minden számomra, gyors, rendesen rendereli az oldalakat

és zárásképpen szerintem simán elfér majd ez az alkalmazáscsomag a telefonodon :DD :DD

(#1241) dejaris válasza #49227776 (#1240) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem van automatikus feltoltes videora is, regiozaras ez a funkcio :W

(#1242) cashzoli válasza #49227776 (#1240) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Köszönöm a kimerítő választ! :)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#1243) daniel909 válasza cashzoli (#1231) üzenetére


daniel909
addikt

így azt mondom megéri. a skydrive nagyon jó, már 700 képet csináltam telefonnal, és mind egyből ment a felhőbe gond nélkül. dokumentumok ugyanúgy, szóval a felhő részére tényleg nincs panasz. én is dropboxot használtam, de a skydrive jobb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1244) Tamas25 válasza #49227776 (#1240) üzenetére


Tamas25
csendes tag

"(egyébként lehet az áruházban telefonszámlán keresztül fizetni, vagy egyenleggel)"

Valamelyik topicban azt az infót kaptam, hogy ez szolgáltatófüggő.
Vagy mégsem lenne az? Pl vodafonenál hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#1245) btudos válasza Tamas25 (#1244) üzenetére


btudos
veterán

Telenornál él csak a lehetőség tudtommal.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1246) #49227776 válasza btudos (#1245) üzenetére


#49227776
törölt tag

hat én is telenoros vagyok, nekem működik, azthittem mindenkinek:o
nézze mar meg valaki légyszíves más szolgáltatónál működik-e :F

(#1247) Elementh válasza #49227776 (#1246) üzenetére


Elementh
aktív tag

Sztem csak Telenor..

(#1248) Elementh


Elementh
aktív tag

A telefonom nem csatlakozik fel a Telenor hálózatra,nincs térerő.. Ha kézi hálózatra nyomok,megtalálja a Telenor hálót,de Ennyi.. Mi lehet a baj,szerviz?

(#1249) dejaris válasza Elementh (#1248) üzenetére


dejaris
addikt

Rajta van az alsó kupak?

(#1250) Elementh válasza dejaris (#1249) üzenetére


Elementh
aktív tag

Rajta van..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.