Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) ng0ofy válasza dejaris (#1699) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Dehogy probalkozok, majd kiderítik valami okosok, csak azt sajnálom, addig sem gyűjti az adatokat cortana a későbbi segitshez

(#1702) dejaris válasza ng0ofy (#1701) üzenetére


dejaris
addikt

Akiknek sok volt a szabadidejuk, mar kideritettek.

(#1703) ng0ofy válasza dejaris (#1702) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Most mar kiderithetnek, hogy lehet megoldani (:

(#1704) dejaris válasza ng0ofy (#1703) üzenetére


dejaris
addikt

Ez nem android.

(#1705) balika21 válasza balika21 (#1700) üzenetére


balika21
tag

frissítettem Én is,így elsőre nem bántam meg,és újra beleszerettem a készülékbe,de majd holnap már többet tudok mondani.

(#1706) dejaris válasza balika21 (#1705) üzenetére


dejaris
addikt

Hat elegge androidos lett tole, de legalabb incs tarhelyproblema :D

(#1707) balika21 válasza dejaris (#1706) üzenetére


balika21
tag

amíg nem fog akadozni,lefagyni,és hasonlók,akkor nem érdekel,hogy androidos lett-e,vagy sem :)

(#1708) dejaris válasza balika21 (#1707) üzenetére


dejaris
addikt

Az androidossagat epp az akadozasra ertettem.

(#1709) nbware válasza dejaris (#1708) üzenetére


nbware
senior tag

nekem nem ajánl fel semmilyen frissítést. Nálam a hiba, vagy Ti feltettetek valami mást?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1710) dejaris válasza nbware (#1709) üzenetére


dejaris
addikt

Developer regisztracio kell hozza es a developer app.

(#1711) nbware válasza dejaris (#1710) üzenetére


nbware
senior tag

jaaaaa :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1712) balika21 válasza dejaris (#1708) üzenetére


balika21
tag

nálam egyelőre semmi ilyen jellegű nincs.... a frissítés óta sem.

(#1713) dejaris válasza balika21 (#1712) üzenetére


dejaris
addikt

Mikor visszalepsz a startscreenre nem laggol az animacio? Nem hiszem, max nem szur szemet nalad.

(#1714) MerLinh válasza dejaris (#1713) üzenetére


MerLinh
senior tag

sőt idönként visszadobja kezdőre az asszonynak amikor valami alkalmazást akar inditani, egy 16gigas kingston cl4 volt benne, lecseréltem neki egy 8gb cl10 sandisk (hama) kártyára, így most ahogy néztem 1 fokkal jobb az akadozása, de még tetten érhető

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1715) Buster17


Buster17
addikt

Lusta vagyok olvasni, mert a nővérem telefonja és csak neki akarók jót, nekem L520 van és most töltöm a 8.1-et. Az lenne a kérdés, hogy akinek ilyen telefonja van az megvan elégedve a 8.1-el? Jól hasít? Lesz valami hátránya?
Köszönöm

(#1716) ng0ofy válasza Buster17 (#1715) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Azok az appok, amiket külső kártyára teszel kicsit lassabbak, mint régen, ellenben lehetnek appjaid, mert eddig erre a telefonra szinte semmi nem ment fel. Azt a néhány fontosat fel kell tenni a telefonra. Értesítések, stb. jók. A facebook messenger itt is gáz, Én nem használom. Cortana nincs :O
Egyébként a 8.1 hatalmas lökést ad a telefonnak, telepítsd mindenképp. Ja, az első egy hétben valahogy ette az akksit, főleg éjszaka (standbyban) de ez is elmúlt valahogy magától, mert Én semmit nem csináltam vele és most épp 1 nap 19 óra alatt merült 16%-ra. Ami nem rossz, pláne az Én kezemben, állandóan nyomkodom valami miatt :D

(#1717) dejaris válasza ng0ofy (#1716) üzenetére


dejaris
addikt

Nalam meg kivaloan mukodik a messenger. Ennyire jo mukodes csak 7.5-tel volt.

(#1718) ng0ofy válasza dejaris (#1717) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Kártyán van vagy a memoriaban?

(#1719) dejaris válasza ng0ofy (#1718) üzenetére


dejaris
addikt

Telefonon. Bar nem ezen mulik szerintem.

(#1720) ng0ofy válasza dejaris (#1719) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Tapasztalatom szerint számít. Az endomondo pl. Alig talált GPS jelet, meg-megszakította az edzésem stb, aztán atraktam a telefonra és szuper lett :) most megnézem a Fb messzebb ért is :)

(#1721) dejaris válasza ng0ofy (#1720) üzenetére


dejaris
addikt

Class?

(#1722) ng0ofy válasza ng0ofy (#1720) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Sorry a helyesírás ért, iPhone ilyen szar... A 8s meg lemerült

Van aki használ Bluetooth fej hallgatót zenehallgatásra? Nektek is van olyan, hogy az első kb. Egy percben szaggat nagyon ? Mármint amikor csatlakoztatom a headsetet kb egy percig.

Dejaris: Class 4 van ráírva, kamu, kevés?

[ Szerkesztve ]

(#1723) dejaris válasza ng0ofy (#1722) üzenetére


dejaris
addikt

Nagyon keves.

(#1724) ng0ofy válasza dejaris (#1723) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

8-32 gigás Class 10 SD kártyát veszek! ;)

(#1725) Elementh


Elementh
aktív tag

Érdekes módon nálam se fogyaszt többet a telefon,mint a 8assal.. Viszont itt már talán jobban érződik,hogy néha jó lenne az 1gb ram..

(#1726) KovZoo


KovZoo
csendes tag

Sziasztok!
A telefonom bekapcsoláskor folyton újraindul. :W
Tapasztalt már valaki ilyet? Mi a megoldás?
Lehet WP8at újra telepiteni? Mi ennek a módja? Semmi leirást nem találtam erről, csak arról, hogy Droidos készülékre hogy kell feltenni...
Várva válaszotokra, Zoli :R

Légy boldog, a többi nem számít :)

(#1727) wood77


wood77
tag

Üdv.!

Elnézést, de nincs időm visszaolvasgatni ezért lehet a kérdésemre már volt válasz.

A párom 8S készüléke az elmúlt napokban napi 15ször indul ujra... baromi idegesítő..

Erre már ajánlottak hard resetet.. esetleg valami más megoldás??

Hard reset előtt a névjegyeket vissza lehet esetleg tenni SIM-re? mert importálás után anno le lettek törölve a SIMről. Vagy van esetleg valami jó backup megoldás ami mindent visszarak ami kell a hard reset után?

Köszi

(#1728) ng0ofy válasza wood77 (#1727) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Beállítások --> Backup
Állítson be outlook fiókot es automatikusan ment mindent, beállításokat, app listát is. Ha reset utan bejelentkezik az ms fiókkal visszaszinkronizal mindent. Persze ez nem telefonfuggo, mukodik barmilyen wp telefonnal. HR menni fog?

(#1729) wood77 válasza ng0ofy (#1728) üzenetére


wood77
tag

Köszi. A backup megvolt csak azt nem láttam, hogy a kontaktokat is mentette-e... kb 500 telefonszám menne a kukába ha nem vigyázok.. Párom kinyírna.. :DD
Tehát a backup után gyári állapot, vagy gombkombinációs HR és az ujraindulásnál visszaszinkronizál mindent ha belépek a fiókba?

(#1730) ng0ofy válasza wood77 (#1729) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nézd meg a biztonság kedvéért az outlook.com-on a bal felső sarokban a people fület választva, hogy megvan-e mindenki. Gombkombós HR jobb lesz.

(#1731) wood77 válasza ng0ofy (#1730) üzenetére


wood77
tag

Megvolt a HR... semmi változás.. :( Viszont nagyon érdekes tünet van... A folyamatos reboot csak akkor van ha van benne sim.. anélkül nincs baja... sőt... ha van sim de jó a térerő akkor nyugi van viszont ha olyan helyen vagyunk ahol rossz a térerő akkor kezdi a folyamatos rebootolást akár 3 percenként.. Sajnos már nem garis január óta, nagyobb javítás meg már nem éri meg.. :F

[ Szerkesztve ]

(#1732) _Roy_


_Roy_
tag

sziasztok

van egy htc desire x -em amit meguntam és ki szeretném próbálni a wp8.1-et érdemes erre a telóra váltani
ami a telefon tulajdonságaiba fontos, 2 nap üzemidő, jó hangminőség, flickr, pinterst, instagram alkalmazásokat használok, meg endomondót
a kamerája látom nem jobb, pedig még az is számítana
lumia 625- jönne még szóba

(#1733) ng0ofy válasza _Roy_ (#1732) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szia!

Ékezetek elfogytak? :)

A nokiat válaszd. Az htc 8s egy elegáns, vékony, szép telefon, csak van egy kis betegsége, kevés benne a memória. Ezt a 8.1 javítja, de meg így is lassabb, mint a Nokia 625. A kamerája papíron jobb csak. Ha nem számít, hogy néz ki vagy csak simán meg tudsz barátkozni a Nokia szardínias doboz külsejével akkor inkább azt vedd.

(#1734) _Roy_ válasza ng0ofy (#1733) üzenetére


_Roy_
tag

köszi, bár ennek is meg a 625-nek is 512mb ram-ja van, igaz prociban erősebb a nokia...

(#1735) ng0ofy válasza _Roy_ (#1734) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem a RAM kevés, az sok modellben ennyi, elvileg elég. A rendszer memória 4GB. Bár már lehet SD kártyára tenni az appokat, tehát ez nem gond. Nekem lassúnak tűnik az családban lévő nokia 625 mellett ):

(#1736) _Roy_ válasza ng0ofy (#1735) üzenetére


_Roy_
tag

értem, köszi

(#1737) #24633088


#24633088
törölt tag

Sziasztok vettem egy ilyen érintőpanelt http://m.ebay.com/itm/181092876712?nav=SEARCH
És sehol nem cserélik ki arra hivatkozva hogy nem lehet, de akkor minek árulják? Minden működik a kijelzőn csak leesett és bepókhálósodott. Ha tudtok olyan szervízt budapesten ahol kicserélik azt megköszönném. Vagy itt valakit.

(#1738) nbware válasza #24633088 (#1737) üzenetére


nbware
senior tag

úgy tudom extreme digitalnál megcsinálják, igaz ott ismerős tőlük vette a külsejét is.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1739) Воланд válasza #24633088 (#1737) üzenetére


Воланд
titán

speedshop-ot is erdemes megkerdezni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1740) #24633088 válasza Воланд (#1739) üzenetére


#24633088
törölt tag

Köszönöm mind a kettőtöknek megpróbálom.

(#1741) nbware


nbware
senior tag

Feltettem a 8.1et, hát tök állat lett szerintem, de mintha gyorsabban merülne, bár lehet csak azért volt, mert qrva sokat nyomkodtam tegnap :)
Viszont érdekes módon a microsdt nem ismeri fel. :(
Android telefonba téve pedig látszik szépen... még laptopon is.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1742) Tamas25


Tamas25
csendes tag

(#1743) ng0ofy válasza Tamas25 (#1742) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Na, ne akarok semmit rosszat gondolni senkire, de fogok.

(#1744) btudos válasza Tamas25 (#1742) üzenetére


btudos
veterán

Meg egyaltalan nem biztos, egy bena Google Translate-tel osszehozott angol forditast en nem tekintenek 100 %-ig hiteles alapnak.

Ettol meg persze lehet, hogy tenyleg keves a hattertar, de a minimum kovetelmenyek elvileg nem valtoztak, ugyhogy nem ertem, miert lenne ez gond.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1745) nbware válasza btudos (#1744) üzenetére


nbware
senior tag

már csak azért is érdekes, mert elérhető a developeres 8.1 és simán fut a telefonon minden gond nélkül és még több helyem is van rajta, mint előtte volt és támogatja az sd kártyára telepítést programnál.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1746) ng0ofy válasza btudos (#1744) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A 8.1 az 8.1, a 8.1-re jövő GDR1 pedig a 8.1-re jövő GDR1. Semmi Nokia móka.

(#1747) btudos válasza ng0ofy (#1746) üzenetére


btudos
veterán

Ami azt jelenti hogy... ?

Nem ertem mit akarsz ezzel mondani, pontosan tudom mibol all egy frissites WP-n.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1748) ng0ofy válasza btudos (#1747) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem is neked skartam valaszolni, sorry, hanem nbwarenek. Ezt a hattertar siramot remelem elfelejtik

(#1749) szegecsovics


szegecsovics
csendes tag

Sziasztok. Most ebben van értesítő led?

(#1750) Воланд válasza szegecsovics (#1749) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.