Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Chofy válasza btudos (#1300) üzenetére


Chofy
csendes tag

IGEN!

(#1302) dejaris válasza Chofy (#1297) üzenetére


dejaris
addikt

Lehet nincs beallitva csengohang, jelzohang. Vagy csak rezgomdba tetted.

(#1303) daniel909 válasza Chofy (#1297) üzenetére


daniel909
addikt

beállítások/hangok ellenőrizd be van-e kapcsolva a csengés.
vagy simán rezgésre állítottad véletlen hangerő gombot le nyomod, jobb felső sarok.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1304) Tamas25


Tamas25
csendes tag

Még mindig nem vettem meg a telefont, mert a vodafone nem képes legalább egy picit csökkenteni az árát, mondjuk a többi szolg-nál sem lett olcsóbb. Van rá szerintetek esély? Kb már dec óta ezek az árak vannak. A függetleneknél most lejjeb mentek, speedshopnál pl 69.990 lesz keddtől. 2 év gyártói garis, vennétek náluk?
Talán ez lejjebb viheti a szolgáltatóknál is, vagy a One megjelenése lehet a 8S-re hatással?
Ha nem a vodafonenál veszem akkor lesz valami macera vele beállításokkal? Net vagy bármi más?
Micro SIM-re kicserélik ingyyen a normált, így hogy nem veszek náluk telót? Vodafone topicban mindenfélét írnak...
Picit lehet sok lett a kérdés. :)

(#1305) dejaris válasza Tamas25 (#1304) üzenetére


dejaris
addikt

A nettel nem lesz gond, csak ne kell állítani az APN-t. Nem nagy szám.

(#1306) Elementh


Elementh
aktív tag

Na,visszakaptam a telefont végre.. Már nagyon hiányzott :) Panelcsere volt és nem Magyarországon csinálták,hanem szlovákba..

(#1307) Elementh válasza Tamas25 (#1304) üzenetére


Elementh
aktív tag

Asszem tegnap olvastam,h Telenornál csökkent asszem.. Vagy nem?

(#1308) dejaris válasza Elementh (#1307) üzenetére


dejaris
addikt

Mivel Magyarországon nincs árverseny, ezért a Vodafone-t a legkevésbé sem fogja zavarni.

(#1309) Elementh válasza dejaris (#1308) üzenetére


Elementh
aktív tag

Igaz,csak arra írtam,hogy szóba került a többi szolgáltató is :)

(#1310) Tamas25 válasza dejaris (#1308) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Van benne valami, mert nem nagyon érdekli őket, h náluk a legdrágább.
Legjobb akkor ha megveszem függetlenbe, eladásnál is többet ér majd.
Amúgy raknak rá valami nagy okosságot, amiről lemaradok, ha nem náluk veszem? Bár HTC programok gyárilag rajta vannak, ami meg kell le tudom tölteni.
Csak a micro simet kell velük megbizniszelni.

(#1311) dejaris válasza Tamas25 (#1310) üzenetére


dejaris
addikt

Talán Vodafone bootképernyő és a 21. szín nem HTC kék, hanem vodafonepiros.

(#1312) Elementh válasza Tamas25 (#1310) üzenetére


Elementh
aktív tag

Kivágják a régit sztem,nem adnak újat.. Aztán,h megcsinálják-e , az majd a boltban Kiderül..

(#1313) Tamas25 válasza Elementh (#1312) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Valahol olvastam (lehet ezt is a voda topicban), hogy a régieket cserélik. Az enyém már 9 éves.

Am most nézem hogy keddtől elérhető náluk a One, akkor még várok 1-2 hetet, talán faragnak az árán egy picit, bár inkább a 8X-re lehet talán hatással.

(#1314) dejaris válasza Tamas25 (#1313) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem vard meg a karacsonyi akciokat ;]

(#1315) #49227776 válasza Elementh (#1306) üzenetére


#49227776
törölt tag

Mi baja volt? :)

(#1316) Elementh válasza #49227776 (#1315) üzenetére


Elementh
aktív tag

Este kikapcsoltam-töltőre rátettem,aztán reggel nem volt térerő.. Beletettem másik kártyát,aztán már fel sem ismerte.. Szerviz - főpanel csere lett belőle..

(#1317) ng0ofy válasza Elementh (#1316) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Írtad, hogy Szlovákiában javították. A szolgáltatód szervize van ott, vagy ez gyári garos javítás?

(#1318) Elementh válasza ng0ofy (#1317) üzenetére


Elementh
aktív tag

Magyarországon nem javítják,a telenoros emberke mondta,így valószínűleg az összes oda megy,a gyári garanciás is :)

[ Szerkesztve ]

(#1319) Tamas25 válasza dejaris (#1314) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Nem véletlen szarozok ám vele ennyit.
Egyszer már megszívtam. Vettem egy telefont 80-ért, aztán két hét múlva 53 volt. Nem akarok mégegyszer így járni. Jó mostanában nincsenek már ekkora árváltozások, de megvenném, kb már másnap olcsóbb lenne egy 10essel, ami sajnos nekem nem mindegy.
Várok egy kicsit még a vodára, aztán ha nem történik semmi akkor speedshop.

(#1320) dejaris válasza Tamas25 (#1319) üzenetére


dejaris
addikt

Ilyet kene venned inkabb ;]

(#1321) mukibuci válasza Tamas25 (#1319) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vodára kár várnod :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1322) Elementh válasza Tamas25 (#1319) üzenetére


Elementh
aktív tag

Én-miután a boltban elkértem-nem bírtam ki,egy hét múlva mentem is venni :) De igazad van,az tényleg nem jó,ha rá pár napra sokkal olcsóbb lesz..

(#1323) birel


birel
csendes tag

Sziasztok! Annyira gáz ez a memóriahiba, hogy az pl. asphalt 7 fel se megy? Hotspot funkció müködik?

(#1324) daniel909 válasza birel (#1323) üzenetére


daniel909
addikt

kizárt h felmenjen. 512mb a tömörített telepítő fájl, a valós méret 2x 3x nagyobb + a mentések. kizárt.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1325) dejaris válasza birel (#1323) üzenetére


dejaris
addikt

Hotspot mukodik.

(#1326) birel


birel
csendes tag

Sajnálom most vesztettek el 1 vásárlót. :( köszi a válaszokat

(#1327) vwpolopg válasza birel (#1326) üzenetére


vwpolopg
őstag

Másnak is van a beállítások menüpontban egy számítógépes elérési út a menüpontok között? (@C:\\\DATA\Programs\..... így kezdődik)

Mitől lehet ez? Gondolom HR eltünteti, de mégis mitől lett?

Továbbá néha újraindul magától, zenelejátszás közben egy korábban lejátszott zenét sérültnek nevez és átugorja, és néha hívás közben ,,beakad" a rezgés és folyamatosan megállás nélkül rezeg mint az őrült...

Valakinek hasonló hibák?

[ Szerkesztve ]

(#1328) dejaris válasza vwpolopg (#1327) üzenetére


dejaris
addikt

Nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1329) daniel909 válasza vwpolopg (#1327) üzenetére


daniel909
addikt

nincs
az előző update óta nagyon stabil lett nálam a rendszer, nem csinál hülyeségeket.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1330) vwpolopg válasza daniel909 (#1329) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mi a belső vezérlőnek meg a szoftvernek a pontos száma? Mert ezen szerintem nem a legfrissebb van, mégse jelez frissítést... :S

(#1331) daniel909 válasza vwpolopg (#1330) üzenetére


daniel909
addikt

vezérlő: 1030.54.20001.411
oprendszer verzió: 8.0.10211.204

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1332) dejaris válasza vwpolopg (#1330) üzenetére


dejaris
addikt

OS: 8.0.10211.204
FW: 1030.54.20001.411

Amugy kinek kulonbozo 0001-tol a HW szama?

[ Szerkesztve ]

(#1333) vwpolopg válasza dejaris (#1332) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi mindkettőtöknek, ezen is ugyanez van... akkor kap egy HR-et, aztán remélhetőleg megoldódik...

(#1334) sajtossajt


sajtossajt
csendes tag

Sziasztok!
Nagy kéréssel fordulok hozzátok!
Most nemrégiben kaptam egy HTC 8S készüléket. Nagyjából tudom használni minden szép és jó.
De amikor odajutok,hogy szednék alkalmazásokat vagy játékokat akkor abba a problémába ütközök,hogy kiírja Család beállítást kell módosítani ,hogy tudjak letölteni.
Ezért tehát leültem a gép elé , felregisztráltam a windowsphone.com-ra és az xbox.com-ra is ahogyan azt kell.
Végig csináltam az instrukciókat , xbox.com-on is megcsináltam szülő és gyerek fiókkal is..
Módosítottam,hogy tudjak leszedni bármit meg mindent ,ahogy kéne. Elfogadtam az xbox-nál a felhasználói feltételeket meg minden.
Megnézem a telefonom,mondom megcsináltam mindent amit kell hátha jobb mostmár..
Semmi... ugyanott tartok ahonnan elindultam.
Valaki akinek voltak hasonló gondjai vagy aki érti ezt a témát legyen szíves rajtam segíteni ,mert kicsit rossz érzés,hogy itt ez a szép új telefon és jóformán alig tudom használni valamire.
Vagy esetleg ,ha mást nem szervízben meg tudják szüntetni ezt a "Család beállítást" szerintetek?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv. : László

(#1335) mukibuci válasza sajtossajt (#1334) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az ms accountodban mi van megadva születési időnek?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1336) sajtossajt válasza mukibuci (#1335) üzenetére


sajtossajt
csendes tag

18

(#1337) sajtossajt válasza mukibuci (#1335) üzenetére


sajtossajt
csendes tag

jajj, bocsánat 1994 07 18

(#1338) dejaris válasza sajtossajt (#1337) üzenetére


dejaris
addikt

Ird at magad 21 evesre, ugy mar csak jo kell, hogy legyen.

(#1339) sajtossajt


sajtossajt
csendes tag

ezt írja ki, holott elfogadtam már egyszer a szolgáltatási feltételeket. :

Lehet, hogy az Xbox.com webhelyen el kell fogadnia gyermeke nevében az Xbox szolgáltatási feltételeit. Ehhez előbb kérje meg gyermekét, hogy jelentkezzen be az Xbox.com webhelyen.

esetleg ott azon az oldalon hol tudnék újra rábukkanni erre a szolgáltatási feltételekre,hogy újra elfogadhassam?

(#1340) sajtossajt


sajtossajt
csendes tag

hol tegyem ezt meg?

(#1341) birel


birel
csendes tag

Igazából annyira tetszik, hogy így is megvenném, de nektek nem gyanus hogy wp7 még 2010es, a 8as meg fél éves és semmi előrelépés az ügyben? Valyon a wp9et megkapja majd? Külföldi oldalakon elég negatívan állnak a dologhoz...

(#1342) mukibuci válasza birel (#1341) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

milyen előrelépést szeretnél? egyelőre még nincs letölthető plusz memória :U (az sd kártyára való telepítésről pedig lehet álmodozni, csak ne ijedjünk meg, ha nedves lesz a kezünk, amikor belelóg a bilibe)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1343) daniel909 válasza mukibuci (#1342) üzenetére


daniel909
addikt

a wp se ijedjen meg ha emiatt egy csomó ember vált vissza androidra :) nem csak a 8S tulajok szívnak ezzel, hanem azok is akiknek 8gb van, és akarnak 1-2 nagyobb játékkal játszani. rengeteg olyan véleményt olvastam aki emiatt hagyta el a platformot.
nem csak 100K+ kategóriát veszik az emberek, sőt. úgyhogy valami megoldás sürgősen kellene.
a másik az, hogy sokkal több játék és app fogyna ha megnyitnák a memóriakártyát. így sokaknak esélyük nincs vásárolni.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1344) mukibuci válasza daniel909 (#1343) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szvsz ezer más dolog van, ami miatt maradnak/visszamennek kukarobira az emberek, úgy is mondhatom, hogy huszadrangú kérdés a kártyára való telepítés :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1345) piscopus válasza sajtossajt (#1339) üzenetére


piscopus
csendes tag

Jelentkezzél be az xbox.com-ra, menjél a "Saját fiók"-ra. A "Beállítások"-nál válaszd az "Adatvédelmi és online beállítások"-at.
Ezen a ponton kéri a szülő azonosítóját. Ha megadtad, itt már beállíthasz minden jogot vagy választhatsz egyet a sablonok közül ( Gyerek, Tizenéves, Felnött, Egyéni). Szerintem neked a felnőtt kell. :) Ja és ne felejtsd el a lap alján a mentést
Sok sikert ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1346) ng0ofy válasza mukibuci (#1344) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nálam továbbra is az állandó szinkronizáció hiánya (ami a furi multitaskingból fakad) és az értesítések elmaradása (előzőből fakadóan) a legfájóbb pont. A droidon volt pár funkció amit használtam, de rájöttem, hogy teljesen feleslegesek voltak (kivéve a normális gcalendar szinkront, de ezt már lenyeltem)

(#1347) daniel909 válasza mukibuci (#1344) üzenetére


daniel909
addikt

persze h ezer más dolog miatt is. de ez is 1 a sok közül. és nem huszad rangú :)
legalábbis nekem nem az. nekem az huszad rangú h nincs egyéni értesítés hang, nincs külön hangerőszabályzó...stb stb

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1348) madrol


madrol
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom járt-e már valaki ilyen cipőben mint én, de itt a levelem a T-s ügyfélszolgálathoz.
Valakinek van ilyesmiben tapasztalata?

Tisztelt Ügyfélszolgálat!
2013.02.04-én vásároltam önöktől egy HTC 8s típusú készüléket interneten keresztül Domino csomagban.
2013.03.05-én garanciális problémával fordultam az önök esztergomi (hozzám legközelebb lévő) T-Mobile üzletbe.
A pontos meghibásodás leírása: 3.típusú sub pixelhiba a kijelző jobb felső részén (kb 10-15 hibás pixel)

A felküldött munkalap szerint (M 5953037) a hibajelenség: kijelző jobb oldalán pixel hiba, fekete háttérnél nagyon látszik.
Elvégzett javítás: Fő akkumulátor csere; hangerő / zenegomb FPC csere; LCD CSERE érintőképernyővel/bezellel

Gondoltam én, ha már a létező összes kiszámlázható alkatrészt kicserélték a telefonban, akkor működni fog. Már a második napon észleltem a kijelzőn 1 pixelhibát, de úgy voltam vele, hogy azzal még együtt tudok élni. De teltek múltak a napok, és újabb pixelhibák jöttek elő a készüléken, egészen addig az állapotig fokozódott, mint amikor először bevittem a készüléket javításra. Ez annyit jelent, hogy az LCD kijelzőt ugyan nem cserélték ki…

2013.05.18-án újra bevittem az esztergomi T-Mobile üzletbe a készülékemet a problémámmal. Átvették a készüléket.

A felküldött munkalap szerint (M 6031303) a hibajelenség: A készülék kijelzőjén, több helyen pixel hiba észlelhető, fekete alapon zöld pöttyök.
Elvégzett javítás: A jelzett meghibásodás javítva. ROM frissítés.

Kaptam viszont most egy olyan papírt, amit előző javításkor nem. Egy HTC szervizes munkalapot, melynek száma: HTC0529525. Ezen munkalap szerint a készülék meghibásodását nem sikerült beazonosítani.
Szervíztechnikus megjegyzése: A jelzett meghibásodás javítva. ROM Frissítés
2013.05.15-én vehettem át a telefonomat és a hiba továbbra sem szűnt meg.
Érdeklődni szeretnék, hogy ilyenkor mi a teendő? Nem azért vásároltam közel 70.000 ft-ért mobiltelefont, hogy pixelhibásan használjam.

Válaszukat előre is köszönve:
Madarász Roland

Valaki járt már ilyen cipőben?

(#1349) dejaris válasza madrol (#1348) üzenetére


dejaris
addikt

Az igen!

(#1350) madrol válasza madrol (#1348) üzenetére


madrol
csendes tag

elírtam az egyik dátumot. nem 05.18 hanem 05.08 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.