Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) he7edik.


he7edik.
addikt

-Mit tarol a radeon? -Hát az alaplapokat. :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#2) Televan74 válasza he7edik. (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Van valami statisztika hány lapot tett tönkre? :U (vagy egy csak úgy benyögitek állandóan) Mert ha van akkor elnézést kérek,mert igazatok van.
De ha nincs akkor csak egy hülye agymenésének tartom,akit követnek a többiek.Többet kap? Igen. Káros ez valamiknek is? Még nem tudni. Belefér a szabványba? A PCI-SIG szerint igen,tesztelték is. :)

(#3) adamssss Most végeztem a melóval.Talán túl fáradt vagyok ehhez,nem néztem a humoros oldalát.És ma már nem az első embertől olvastam hasonlót(nem csak ezen az oldalon). Ha humornak szánta akkor elnézést kérek. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) adamssss válasza Televan74 (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Humor? Szarkazmus?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) bsh


bsh
őstag

mit tarolt a radeon? inkább startolt, nem? :U

(#5) b. válasza bsh (#4) üzenetére


b.
félisten

Tipikus PH AMD hírverés.. nem szoktad még meg?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Macka


Macka
veterán

Szerinem a PH lassan kitehetné a "Sponsored by AMD" feliratot, a tesztekhez pedig a "fizetett tesztünket olvashatják" plecsnit.

(#7) jsk


jsk
senior tag

Ez a címadás már nekem is sok. Azt hittem, hogy az első napi eladások miatt kapta a cikk a címet, de köze sincs hozzá. Hasonló a stílus, ahogy a fórum zöld és piros harcosainak a megszólalása. Azért kíváncsi lennék, hogy mennyit adtak el belőle.

[ Szerkesztve ]

(#8) pomorski válasza jsk (#7) üzenetére


pomorski
őstag

És ha a cím is csak viccnek van szánva?!

(#9) Daywalker válasza Macka (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem volt semmi ilyen hátsó szándék a címadással. Én meg aztán annyira vagyok AMD fan, hogy életemben egyszer volt AMD/ATI kártyám...
Szóval köszi, de ez így csak rágalmazás. Másrészt a tarolt arra vonatkozott, hogy rengeteg hír szólt róla, lényegében nem csak itt, hanem mindenhol.
Az, hogy az AMD meg bármit fizetne, kifejezetten szánalmas vád... Én lennék a legboldogabb, ha fizetne, de túl kicsi piac vagyunk, tesznek ránk (teszetterméket adnak és ennyi). De nyugodtan lehet hőzöngeni, ha ez bárkit kielégít...

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) b. válasza Daywalker (#9) üzenetére


b.
félisten

Egy olvasó, felhasználó nem ilyen szemszögből használja a "tarolt " szót egy kártyára. A Te szemszögedből mint cikkíró érthető, de ugye te egy ember vagy az olvasók meg....

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) jsk válasza pomorski (#8) üzenetére


jsk
senior tag

Ha a cím viccnek van szánva, akkor azt magának a cikknek tükröznie kellene. Értse az olvasó az iróniát vagy aminek szánták.

(#12) pomorski válasza jsk (#11) üzenetére


pomorski
őstag

Ja, akkor lehet, hogy mégsincs viccnek szánva.

(#13) olle


olle
senior tag

Amúgy el van nyomva az AMD. Processzort tőlük csak az alsó polcról videokártyáikból raktáron csak R7 van...Aztán ennyi. És igen tarolt csak sajnos nem a jó magyar forintban.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#14) maross válasza Daywalker (#9) üzenetére


maross
veterán

finoman szolva is szerencsetlen a cimvalasztas, ketszer elolvastam hogy lassam mit hol tarolt, mekkora a keszlethiany, hogy akasztott keresztbe az nvidianak es hogy repul felfelé az AMD piaci reszesedese, vagy valami ilyesmit keresve.

"a tarolt arra vonatkozott, hogy rengeteg hír szólt róla, lényegében nem csak itt, hanem mindenhol." - most mar ertem :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15) csizo13 válasza adamssss (#3) üzenetére


csizo13
tag

Értjük, akkor csak úgy benyögitek.
Kiváló humorérzék, köszönjük.

(#16) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Tarolt a hírekben.Szerintem érthető.Miért kell mindent .vs. vitává tenni,nem jobb nem rosszabb csak más.Jó lenne ha ilyen nagy cégek fizetnének egy kis ország kis lapjának,az azt jelentené számítunk.Valamint ha ebben akkor másban is,pedig csak porszemek vagyunk.

Wasabi...

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A nagy hírtarolás közepette, egy árva infót nem találtam az elmúlt héten sem, hogy mi van a 2016 Q2-re ígért AM4-s deszkákkal, és a belevaló egységekkel?

(#18) Nissifer


Nissifer
tag

Így tarolt a radeon az amd-ati hívők körében:
tarolt a radeon :D

(#19) b. válasza Nissifer (#18) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) Kronos3000 válasza antikomcsi (#17) üzenetére


Kronos3000
senior tag

+1 ! :C :C :F

Wasabi...

(#21) #20691712 válasza Televan74 (#2) üzenetére


#20691712
törölt tag

Lapot tudomasom szerint nem tett tonkre, csak izmosabb tesztek kozben a szarul megoldott tapellatas miatt rongyafagyott a gep.
Megpedig nem is olcso lappal.
Hogy mit akart elerni ezzel az amd mai napig nem ertem (mindjuk az usakokat nehez megerteni), de jol megasta a lyukat maga alatt az amd az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#22) olle válasza #20691712 (#21) üzenetére


olle
senior tag

Igen mert mindenki csak tesztre használja a gépet. Ugyan már. :W

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#23) derive válasza #20691712 (#21) üzenetére


derive
senior tag

Valamikor Abunak volt egy hozzaszolasa, hogy eredetileg 150 MHzvel alacsonyabb gyari orajelre terveztek a 480at. A gyartok rinyaltak a magasabb orajelert, ahhoz meg az AMD szokasosan jol tulfeszelte a kartyakat, hogy javuljon a kihozatal. Kulfoldi tesztek szerint feszultseg finomhangolossal 10-15%al csokken a fogyasztas.

(#24) Abu85 válasza derive (#23) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az 1266 MHz-es órajel március óta végleges. Már a februári ES-ek annyin mentek. A gyártók számára csupán szabad lett az erősebb gyári tuning, amit ki is fognak használni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.