Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Aion: FAIL

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Csupa szépet és jót írtam Gamepod-ra, ide meg csupa rosszat. A játékban elmélyülve sajnos előkerül a szomorú igazság...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) mephi666 válasza whiz (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a wow-val voltam így... egy darabig lekötött, volt tartalom is, de az időrabló tulajdonsága miatt hagytam a fenébe :) ott azért legalább vannak normális dropok meg kihívást/taktikázást is jelent pár boss megölése... viszont megvolt benne ugyanúgy a campelés meg, hogy tettek az ember fejére... klántársaknak viszont segítettem mindig, ha valami gond volt... jól p*csán lehetett rugdosni lokkal a szemétkedő ellent :D dot-okat a fejükre, aztán szaladgálhatnak nyugodtan :) 1200fölötti spell dmg bonus-szal 70en azért elég komolyan odavertek a népnek... (partiban is nem egyszer jobb voltam dmg-ben, mint az "igazi" dmg-erek :) )

most mi megy? torchlight... nem annyira addiktív, mint a diablo, de kellemes/hangulatos kis játék... indítottam hard-on karit és volt, hogy 2perc után már unique cucc esett :B jó kis játék, single-t preferálom elsősorban és tetszik, mert legyűrök 10-15perc alatt egy normális mapet szintemen levő mobokkal, jön a szint és a cucc is... leadom a tárgyakat jópénzért, közben alt+tab, megnézek 1-2 dolgot és folytatom, ha van kedvem... el lehet vele lenni jól :) van amikor csak 10-20percem van rá, máskor meg órákig nyomom... wow-nál ez nem működött... 20percért már belépni sem érte meg :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Móci


Móci
addikt

Nem semmi. A másik írással valóban teljesen ellentétes a mostani, de ha ez a tapasztalat, akkor megértem. Kár, hogy ennyire szartak a tartalomra, pedig tetszett a játék így bemutató alapján. Én személy szerint meggondolnám a januári előfizetést is, az biztos.
Így legalább biztos, hogy nem kell kipróbálnom...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) mephi666 válasza Móci (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyik ismerősöm a conan-re volt ráizgulva éveken át... bétában is bennevolt meg minden, el volt tőle ájulva... aztán amikor megjelent, utána idővel elfogyott a lelkesedés, mert hasonló volt a szitu, mint az aion-nal :( a wow-ra azért valljuk be, tényleg odafigyelnek és próbálják szinten tartani a régiek függőségét is, de az újakat is próbálják csábítani... blizznél nem csak kávézni+cigizni járnak be az emberek :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Lehet közhely, de az ember ha lehet óvja meg magát az MMO játékoktól!

when the sun shines, we'll shine together

(#6) ollie válasza mexicanraven (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jók azok, csak ésszel kell játszani.

***

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én megmondtam, én megmondtam, még megjelenés előtt, hogy ez lesz a szitu. ;]

(#8) mexicanraven válasza ollie (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szó mi szó van ebben is igazság. Szellemes, logikus megoldások, jó játékélmény, új "kapcsolatok", csak általában, ahogy egyre jobban megy az embernek úgy csap át a dolog a ló túlsó oldalára! :U Én is nagyon szerettem annó a Traviant, hiába "csak" böngészős, de irgalmatlanul bele lehet mélyülni. Ma sokszor csak fogom a fejem, hogy meddig mentünk el! Iskolába PDA-val,laptoppal és mobilnettel jártunk! Drága kalács! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Crystalheart válasza mexicanraven (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Ha volna laptopom, én még így is azzal járnék, hogy nem is gamelek szinte semmit. :D)

(#10) whiz válasza Crystalheart (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Ahogy írtam akkor is, és most is, engem nem zavar az, hogy hentelni kell orrba-szájba, azzal én jól elvagyok unalmas pillanataimban (ami van bőven). Viszont az, hogy emellett semmi más lehetőség nincs, és még ebből sincs semmi hasznom (oké, másfél hónap után nem akarok full arany szettben rohangálni, de azért egyetlen darab kék gyűrű ennyi idő alatt összesen... na az egy kicsikét felbasz), az már túlzás... :(

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) Crystalheart válasza whiz (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Elfuserált az egész rendszer, amire általában az online játékok építenek. Ez az Aion brigád gondolta, majd jól megreformálja, de nem sikerült neki, csak simán kihagyott sok mindent, ami abba az elfuserált rendszerbe kell, de legalább az úgy rendszer.

(#12) whiz válasza Crystalheart (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

"nem sikerült neki, csak simán kihagyott sok mindent"

Igen, elsősorban a tartalmat. Kapunk egy üres játékteret, aztán csináljunk amit akarunk/tudunk. 25 után kb. ez a helyzet (és nem sarkítottam túlságosan).
Az ember akkor legalább menne a jobb cuccokért, hogy legyen vmi, de az meg nem esik, hiába kínlódik. Frusztráló.

A karácsonyi eventre kíváncsi leszek, állítólag lesz...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#13) Psychonaut válasza whiz (#12) üzenetére


Psychonaut
addikt

Óránként fog esni kék tárgy, a bossok 3 Power shardot dobnak majd. ;]

(#14) whiz válasza Psychonaut (#13) üzenetére


whiz
aktív tag

Ha óránként esne kék tárgy, már örülnék, de most még fehér sem esik...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#15) Samus


Samus
addikt

Újabb ok, amiért nem multizok. Nem csak MMORPG-t, de semmit sem. Jó nekem a single lődözés, és néhány kör az NFSU/2-ben. Ha nagyon multi, akkor World of Padman, vagy Trackmania Nations Forever, de ma már ez sem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) concret_hp


concret_hp
addikt

minek játszol, ha nem is élvezed :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Csak érintőlegesen a témához:

közel másfél éve Cabalozok, hasonlóan farmolos-instantolós rendszerű valami. 170 szint a max, Első 100 szinten vannak kvesztek, utána annyi. Jelenleg 151-es vagyok, feleségem 156-os, gyakorlatilag 1.-1.5 óra tömény szintezéssel lehet lépni 1 egységet a szintből. 1 szint 20 egység. Mindezt valós (!!!) nulla (!!!) drop mellett. Instant annyi XP-t se kapsz, hogy meglásd az elmozdulást a kijelzőn.

Gyakorlatilag csak és kizárólag azért játszok vele max napi 1 órát, mert egy nagyon fasza Guildünk van, merem állítani, hogy baráti közösség (egy új srác jött hozzánk; 3 hét után pénzt küldött nekem, hogy prémet csináljak neki, én sose mernék ilyet csinálni, de akkor eltudjátok képzelni, mennyire bizalmi alapon megy nálunk a dolog).

Csakhogy ON legyek: tökéletesen megértem a kedves írót, igaz én jó 8 hónapig nagyon rá voltam állva a dologra. De az ésszerűtlen Updatek miatt gyakorlatilag lenullázta magát a játék (nincsenek új bejárható területek, LV100-170-ig kvesztek, idétlen eventek, olyan új instantok, hogy 9 bossból még az elsőt se tudjuk kinyírni, pedig nem tartom magam balf@sznak).

Én a helyedbe semmiképp se fizetnék elő, mert látom még "emberi" kötődések se alakultak ki Nálad.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#18) whiz válasza Kareszovics (#17) üzenetére


whiz
aktív tag

Az emberi kötődések alakulnak, de még nem túl erős, illetve van némi "zavaró tényező" a dologban (ezt nem részletezném).
Egyébként miért játszok? Mert ha már előfizettem, próbálok jó dolgokat találni a játékban. A partizás jó, csak kevés játékos van a klánban a szintemen, idegenekkel meg rendre elbukjuk a dolgokat, mert csesznek odafigyelni.
A játék szerethető, mert a részletekre (amit a tesztben soroltam) nagyon odafigyeltek a készítők. A pvp is jó akkor, amikor macska-egeret játszunk az ellenféllel, csak ritkán jön össze egy jó csapat, aki megkergesse őket, vagy átmejen hozzájuk szívózni.
Ezeket leszámítva viszont sajnos az üresség jellemzi a játékot...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Ismerősöm az Archlord-ba ölt bele eddig kb 2000 órát. most lvl. 73-as, és 120 a max (ha jól emlékszem) Abban az a jó, hogy míg ez a srác hónapokig farmolt normális droppért, addig másik haver, kb 3 óra alatt droppolt 2 olyat, hogy beszabehu... :)

Jó kis játék, ajánlom mindenkinek. :C

Gipsz Jakab

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nos, én a GW-t végigvittem, jó volt benne, hogy a single-szerű sztorit mégis csapattársakkal nyomtuk, aztán mikor vége lett, abbahagytam. Nekem nem nagy lelki fájdalom otthagyni szegény karakteremet.

(#21) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

én is mmo-ztam
http://s4.en.alaplaya.net/

még a zárt bétában kezdtem...1-2 hónapig nyomtam 18 órában...aztán elegem lett, a pénzes emberek jobb cuccokat vehettek, de én nem tudta eladni semmit

egyébként egész jól nyomtam volt úgy hogy az első 20-ban benne voltam...aztán hagytama píbe nem érte meg a fáradtságot...na meg uncsi lett

lehet majd felnézek majd mostanába hátha meg van még az profilom :P

most Q3live ban baszom az időt időnként főleg este....
azon gondolkoztam hogy mennyi elbaszott idő...

[ Szerkesztve ]

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi. Én gondolkoztam rajta, hogy megveszem. Ledumáltál róla. :R

(#23) whiz válasza D1Rect (#22) üzenetére


whiz
aktív tag

Nos, így tiszta a kép. Egyébként annak ellenére, hogy most lehúztam az utóbbi napokban hihetetlen jókat (is) partiztam. :)
Kezdtem egy új karit, iszonyatos mennyiségű a drop kis szinten - ezért nem is fikáztam a tesztben (azt hiszem azt szerkeszteni fogom az új tapasztalataimmal). Viszont 30 felett szinte semmi. 40-en meg gyakorlatilag egyáltalán nincs. Nem értem hogy találták ezt ki...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#24) D1Rect válasza whiz (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Állítólag a conannek is ez volt a gondja...
Én egyébként főleg az elején élvezem ezeket a játékokat, ami azért különösen jó, mert szinte mindenhol van trial. ;)

(#25) Tüzi

FAIL
L2 FAIL
ncsoft fail...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Aion: FAIL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.