Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Aion: FAIL

Hozzászólások

(#17) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Csak érintőlegesen a témához:

közel másfél éve Cabalozok, hasonlóan farmolos-instantolós rendszerű valami. 170 szint a max, Első 100 szinten vannak kvesztek, utána annyi. Jelenleg 151-es vagyok, feleségem 156-os, gyakorlatilag 1.-1.5 óra tömény szintezéssel lehet lépni 1 egységet a szintből. 1 szint 20 egység. Mindezt valós (!!!) nulla (!!!) drop mellett. Instant annyi XP-t se kapsz, hogy meglásd az elmozdulást a kijelzőn.

Gyakorlatilag csak és kizárólag azért játszok vele max napi 1 órát, mert egy nagyon fasza Guildünk van, merem állítani, hogy baráti közösség (egy új srác jött hozzánk; 3 hét után pénzt küldött nekem, hogy prémet csináljak neki, én sose mernék ilyet csinálni, de akkor eltudjátok képzelni, mennyire bizalmi alapon megy nálunk a dolog).

Csakhogy ON legyek: tökéletesen megértem a kedves írót, igaz én jó 8 hónapig nagyon rá voltam állva a dologra. De az ésszerűtlen Updatek miatt gyakorlatilag lenullázta magát a játék (nincsenek új bejárható területek, LV100-170-ig kvesztek, idétlen eventek, olyan új instantok, hogy 9 bossból még az elsőt se tudjuk kinyírni, pedig nem tartom magam balf@sznak).

Én a helyedbe semmiképp se fizetnék elő, mert látom még "emberi" kötődések se alakultak ki Nálad.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Aion: FAIL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.