Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) kpityu2 válasza kelzsoca (#600) üzenetére


kpityu2
őstag

Azért mert ezt a képet a framework tartalmazza,

Bocsi, ezt nem értem. Mi tartalmazza?

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#602) kelzsoca válasza kpityu2 (#601) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Android rendszer része. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#603) kpityu2 válasza kelzsoca (#602) üzenetére


kpityu2
őstag

Úgy érted, hogy nincs meg képfájlként, hanem bele van ágyazva valami erőforrásfájlba? Elő lehet hívni valahogy?

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#604) Peltár válasza kpityu2 (#597) üzenetére


Peltár
aktív tag

Igazából ez az eredeti kép ... :B
http://www.fanpop.com/clubs/olga-kurylenko/images/17813831/title/olga-kurylenko-wallpaper-wallpaper

[ Szerkesztve ]

(#605) kpityu2 válasza kelzsoca (#602) üzenetére


kpityu2
őstag

Még egy kérdés, illetve kettő, mert látom, kened-vágod a témát. :R Van ez a Galéria nevű képnézegető. Hogyan lehet beállítani, hogy mely mappákat lássa? A másik: mivel lehet lokális fájlokat keresni? Nem találtam semmilyen alapértelmezett fájlkeresőt az androidban, a Fájlkezelőben sincs ilyen menüpont.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#606) kelzsoca válasza kpityu2 (#603) üzenetére


kelzsoca
félisten

Úgy értem, hogy a kép bele van fordítva egy fő rendszerfájlba, előhívni úgy tudod, ha nyomsz egy factory reset-et, de feljebb linkeltem a képet egyébként.

https://vertigostore.eu

(#607) kpityu2 válasza Peltár (#604) üzenetére


kpityu2
őstag

Lefotosoppolták róla? :D

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#608) kpityu2 válasza kelzsoca (#606) üzenetére


kpityu2
őstag

Köszi, már felraktam. Csak műszaki érdeklődésű révén érdekelt, hogy mi a hiba a rendszerben. :D

Ez a factory reset mennyire állít vissza mindent? Kitörli a saját fájlokat is?

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#609) tjb007 válasza kpityu2 (#608) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Ez a factory reset mennyire állít vissza mindent? Kitörli a saját fájlokat is?"

Gyári állapotra áll vissza, tehát igen, minden adat törlődni fog róla.

(#610) Peltár válasza kpityu2 (#607) üzenetére


Peltár
aktív tag

Gondolom valami hasonló aljasság lehet a háttérben :)

(#611) kossza válasza kpityu2 (#605) üzenetére


kossza
tag

A képnézegető (és a zenelejátszó) nem látja azokat a mappákat amik .nomedia nevü fájlt tartalmaznak.
A kereséshez pedig a total commandert ajánlom.
Az eredeti háttér visszaállítása; válassz egy képet a galériában hátternek, miközben várni kell nyisd meg az elözö alkalmazádok menüt és húzd ki belöle a galéria alkalmazást, ez bezárja és a háttér az alapra vált vissza.

[ Szerkesztve ]

Have a Nice Day

(#612) kpityu2 válasza kossza (#611) üzenetére


kpityu2
őstag

Köszi. :R

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#613) Keresztapper válasza air (#594) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Látom, már elégedettebb vagy mint egy hete. :D

http://palscoffeetech.com/

(#614) air válasza Keresztapper (#613) üzenetére


air
nagyúr

Nem vagyok maradéktalanul elégedett, de 55eFt-ért hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni. :D
Nova launcher-rel elég jól kezelhetővé válik, csak itt-ott akad be, de elviselhető.
A SwiftKey baromságai sokkal jobban zavarnak. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#615) kpityu2 válasza air (#614) üzenetére


kpityu2
őstag

A SwiftKey baromságai sokkal jobban zavarnak.

Nálad is kicseréli a szavakat? :D (Ezt egyébként ki lehet kapcsolni) Akkor szedtem le, amikor visszatörlés helyett, teljes szakaszokat kezdett beszúrogatni a szövegbe.

Engem az idegesít a legjobban, ha véletlenül lemegy a virt. billentyűzet, és eltűnik a teljes begépelt szöveg a beviteli mezőből.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#616) air válasza kpityu2 (#615) üzenetére


air
nagyúr

Nem, nem erre gondoltam.
Leginkább az igekötős igék hiánya zavar, és hogy ezeket megtanulni sem tudja.
Illetve az, hogy pl. itt a fórumban, ha hsz-t akarok írni, akkor a szövegablakot letakarja valami saját beviteli mezővel. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#617) kpityu2 válasza air (#616) üzenetére


kpityu2
őstag

A másikat próbáltad? Az AnySoftKeyboard-ot. Nekem az jobban kézreáll, fekvő módban pedig kényelmesen elfér a teljes qwertz billentyűzet.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#618) air válasza kpityu2 (#617) üzenetére


air
nagyúr

Az nem tud swype-ot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#619) kpityu2 válasza air (#618) üzenetére


kpityu2
őstag

Ja, kérem. Akinek igényei vannak... :D

Időközben szórakoztam egy kicsit az Antutu benchmarkkal, a felbontás visszavétele kb. 50%-al növeli a 2D/3D megjelenítés sebességét. Pontosabban 50%-al több pontot ad a teszt.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#620) Keresztapper válasza air (#616) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Hülye kérdés, de a tabletekre szánt verziót vetted meg?

http://palscoffeetech.com/

(#621) air válasza Keresztapper (#620) üzenetére


air
nagyúr

:K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#622) kpityu2


kpityu2
őstag

Nocsak! Most vettem észre, hogy két védőfólia van rajta: egy vékonyabb és egy vastagabb.
Összerakásnál alákerült valami morzsa, és zavarni kezdett, mert megemelte a fóliát. Próbáltam kiszedni, felemeltem a vékonyabb fóliát és láttam, hogy mélyebben van. Megijedtem, hogy az üvegben van a hiba, de ahogy a szélét piszkáltam, kiderült, hogy van még egy vastagabb fólia is. Pfü.
Egyenlőre nem szedem le, de lehet, hogy ez okozza a korábban említett kijelző kiemelkedést.

Ezek szerint nem kellett volna levakargatni a cetlit, elég lett volna csak lehúzni az egészet, mert az igazi védőfólia az alatt van.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#623) kelzsoca válasza kpityu2 (#622) üzenetére


kelzsoca
félisten

Legalább a felső (szállítási fólia) fóliát húzd le a készülékről, mert alatta ott a tényleges kijelzővédő fólia, de ez már többször leírtam. :)

https://vertigostore.eu

(#624) kpityu2 válasza kelzsoca (#623) üzenetére


kpityu2
őstag

Köszi, nem olvastam. :B

Miként tudom a PC (Win7) mappáit megosztani az Androiddal? Pontosabban ha Otthoni csoportot hozok létre, akkor miként tudok csatlakozni a megosztott mappához? Névtelenül már megy, de csak akkor, ha a megosztásnál a Mindenki felhasználót is hozzáadom.

Azt szeretném ha az Android a csoportjelszóval tudna csatlakozni az Otthoni csoporttal megosztott mappához, és ha ebbe belerakok egy fájlt, azt is meg tudja nyitni. A Win7-en csak az alapértelmezett felhasználó van, jelszó nélkül. Esetleg ha tudnál linkelni valami leírást a megvalósításról, az is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#625) kelzsoca válasza kpityu2 (#624) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én erre a következőt használom:

Filezilla (FTP kliens) ez megy az asztali PC-re/notebook-ra
FTP szerver (FTP alkalmazás Androidra)

Androidos készüléken elindítom az alkalmazást, kiadja a címet és a jelszót, azt beírom a PC-s FTP kliensbe, és már oda-vissza tudok fájlokat mozgatni a két készülék között vezeték használata nélkül (wifi router)

Neked lehet a Samba kellene.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#626) kpityu2 válasza kelzsoca (#625) üzenetére


kpityu2
őstag

Nekem fordítva kell, az Androidról akarom elérni a PC-s mappát, de csak jelszó nélküli módon tudom.

Közben rájöttem (a gugli segítségével), lehet hogy hülyeséget akarok. Azt olvastam, hogy ez az Otthoni csoport okosság csak a Win7-en működik. Azért lett volna jó mert nem kell hozzá felhasználót létrehozni, bár ha ki tudnám deríteni a tablet felhasználónevet, lehet hogy így is működne. Nem világos nekem ez az Otthoni csoport dolog.
Lehet, hogy igazad van és egy FTP szervert kellene a PC-n futtatnom, és akkor nem kell új felhasználót létrehozni emiatt.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#627) Pribi válasza kpityu2 (#626) üzenetére


Pribi
senior tag

Az Es file explorert használom erre. Beírom a pc ip címét, és látja a megosztott mappákat.

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#628) kpityu2 válasza Pribi (#627) üzenetére


kpityu2
őstag

Persze. Normál megosztással nincs is probléma, azt eddig is használtam. Az én gondom az, hogy jelszavazott hozzáférést szeretnék a megosztott mappához, anélkül, hogy fiókot kelljen létrehozni a Win7-en.

Első blikkre az Otthoni csoport (Homegroup) tűnt a jó megoldásnak, de az nem működik androiddal. Most az FTP-t (FileZilla) próbálom beizzítani, a szerver fut is a pécén, csak még nem sikerült kívülről kapcsolódnom hozzá.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#629) air válasza kpityu2 (#628) üzenetére


air
nagyúr

"jelszavazott
hozzáférést szeretnék a megosztott
mappához, anélkül, hogy fiókot
kelljen létrehozni a Win7-en."

Eddigi ismereteim szerint ilyet nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#630) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

8-10MB körüli, 2-300 oldalas pdf fájlok olvasására mit javasolnátok?
Repligo , ezPDFReader , Foxit Reader egyéb?

[ Szerkesztve ]

(#631) ShadowRunner


ShadowRunner
csendes tag

Tiszteletem mindenkinek!

Én is olyasvalamit szeretnék, mint kpityu2 kolléga. Lenne egy megosztott mappa az asztali PC-n, amelyet látnának a routeren keresztül a WiFi eszközök. (Szigorúan a lokális neten.) Nekem jelszó nélkül kellene a kapcsolat (ha lehet).
A cél: szinkronizálni szeretném otthon a PC-ről a mobil eszközökre - főleg tabletre - az E-book könyvtáramat. Lehetőleg automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#632) z0d1AK válasza ShadowRunner (#631) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyébként csak úgy zárójelben kérdezem, az ilyenre nem sokkal egyszerűbb mondjuk a Dropbox, vagy a Google Drive? Van mind a kettőnek desktop és mobilos applikációja. Megadod az gépen, hogy melyik mappa az, amit szinkronizáljon. Megadod erre mondjuk az eBook könyvtáradat amiben benne van az olvasnivaló és azt szépen feltölti a cloudba, onnan pedig a Dropbox klienssel letöltheted, vagy megnyithatod a tableten.
Nem kell hozzá a gépnek bekapcsolva lennie (mert hogy feltételezem azt, hogy a hálózaton megosztott tartalmakhoz viszont igen).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#633) futizoli válasza Peltár (#630) üzenetére


futizoli
tag

Szia!

Smartq reader. Nekem is ajánlották, villámgyors több száz megás pdf-el is...
Próbáld ki mindenképp...

(#634) Zsolt74 válasza Peltár (#630) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Én a Cool Reader-t szeretem mert nagyon kellemes a háttárszíne és nem fárasztja annyira a szemet.

Zsolt

(#635) kpityu2 válasza ShadowRunner (#631) üzenetére


kpityu2
őstag

A sima megosztás az nem probléma, Win oldalon egyszerűen megosztod a mappát, és a speciális megosztási beállításoknál figyelsz, hogy a "Mindenki" is hozzá legyen adva az engedélyezett fiókokhoz. Ezután Android oldalon a Total Commanderrel, vagy az ES File Explorerrel egyszerűen csatlakozol a PC-hez. Scan-el is megkeresheted a PC-t, de nekem jobban bevált, hogy a router DHCP-vel fix IP-t osztok ki a gépeknek, is azt az IP-t adom meg a kapcsolat létrehozásához.

Ha folyamatos szinkronizálást akarsz, akkor jobb egy felhő alapú szolgáltatás. Ha ragaszkodsz a LAN alapú szinkronizáláshoz akkor vagy a Win beépített Táska szolgáltatását használhatod, esetleg az offline mappák módszerét, vagy keresel rá egy segédprogit.
A Win beépített szinkronizálásáról a Start menü-Kellékek-Szinkronizáló központ-on keresztül a hozzá tartozó Súgóval tudsz többet megtudni.

Az FTP jelszavas megosztás működik a FileZillával, az ES File Explorer gond nélkül kezeli, csak a tűzfalakon kellett átvergődni. Egy gond van: az FTP nem streamre lett kitalálva, ezért videólejátszásnál akadozik, ha belehúzok a videóba. Ez a technika jó lesz, csak egy olyan módszert kell találnom, ami jobban támogatja a lejátszást. Egyenlőre több szálat engedélyeztem az FTP-n az segít valamelyest a dolgon. Esetleg lemondok a jelszavazásról és marad a sima megosztás. Ami a vereség beismerésével egyenértékű. :D

Az akkuhasználatot mérő progi 3-4 ciklus után ~6000 mAh-ra saccolja a kapacitást (a gyári 10000mAh-val szemben). Tekintve a 3 órás feltöltési időt vagy ez az igaz, vagy a töltő ad le többet 2000 mA-nél. Vagy itt is úgy van mint a vinyóknál, hogy a használható kapacitás sokkal kisebb a névlegesnél.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#636) kpityu2 válasza Peltár (#630) üzenetére


kpityu2
őstag

E-bookra egyértelműen a Cool Reader a legjobb. PDF-re érdemes kompatibilitás miatt az Adobe Readert a gépen tartani, de én általában az APV PDF Viewer-t használom, mert könnyen a kijelzőszélességhez lehet vele igazítani az oldalakat.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#637) air válasza kpityu2 (#635) üzenetére


air
nagyúr

"Az akkuhasználatot mérő progi"
Melyik?
Nálam a BMW általában 10%-on belül marad.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#638) kpityu2 válasza air (#637) üzenetére


kpityu2
őstag

Én is azt használom. 4 teljes töltési ciklus után (Min 6% - Max 100%) most 4970mAh-ra becsüli (+- 23%), de minden töltés után kevesebbet ír ki kapacitásra.
Mért feszültség: Min 3543mV - Max 4179mV
Beállított kapacitás: 10000mAh
Beállított töltőáram: 2000mA.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#639) air válasza kpityu2 (#638) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani ezeknek az adatoknak.
Tapasztalataim szerint, nem jelentenek semmi konkrétat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#640) Keresztapper válasza air (#639) üzenetére


Keresztapper
senior tag

+1

http://palscoffeetech.com/

(#641) apeelme válasza kpityu2 (#638) üzenetére


apeelme
addikt

Az ilyen és ehhez hasonló alkalmazások semmire nem jók. Csak egy bődületesen nagy saccolásra képesek...más meg készpénznek veszi. Lelke rajta. :U

(#642) air válasza apeelme (#641) üzenetére


air
nagyúr

Én csak a "fogyasztási" adatokat szoktam nézni mAh-ben, 10 perces mintavétel mellett.
Ezt is csak a deep sleep ideje alatt, és más eszközökkel összehasonlítva.
A Galaxy Tab-om beéri 5-10mAh deep sleep alatt, a WayteQ viszont 22-44 között "fogyaszt". :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#643) apeelme válasza air (#642) üzenetére


apeelme
addikt

Még egyszer mondom: #641

Megkérdezném hogy szerinted honnan számolja ki hogy mennyit fogyaszt, de gondolom nem tudnád megmondani... :U

"A Galaxy Tab-om beéri 5-10mAh deep sleep alatt, a WayteQ viszont 22-44 között "fogyaszt" - ebből nekem az következik hogy NEM UGYANAZ a belseje/külseje a két eszköznek.

(#644) kpityu2 válasza apeelme (#641) üzenetére


kpityu2
őstag

A kapacitás, áram, feszültség elég jól definiált fogalmak, illenők valami értelmes eredménynek kijönnie. A progi ugyebár az akku feszültségadatokon és az eltelt időn kívül nem tud mást. Mivel elég sűrű a mintavételezés, ennek elég jól kellene közelítenie a végeredményt. Amennyiben helyes a kiinduló kapacitás.

Mivel áramot nem mér, gondolom az induló kapacitásból és a feszültségesésből kalkulálja a fogyasztást. Ebből csak a kapacitás kérdéses, viszont ott a gyári adat van megadva. Ugyanez fordítva töltésnél: a megadott töltőáramból és a feszültségnövekedésből kalkulálhatja a kapacitást.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#645) air válasza apeelme (#643) üzenetére


air
nagyúr

Persze-persze, ezt tudom.
Nem ugyanaz, de deep sleep-ben mindegy, hogy milyen vas alszik, nem?
Mondjuk az is igaz, hogy ha tényleg "alszik", akkor nem tud a BMW figyelni. Ha pedig figyeli a fogyasztást, akkor nem alszik teljesen az eszköz. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#646) apeelme válasza kpityu2 (#644) üzenetére


apeelme
addikt

Gondoltam hogy vki az általános iskolai fogalmakkal fog dobálózni... :U

(#645) air : kezdesz megvilágosodni... :DDD és nem mindegy milyen "vas alszik"... ;)

[ Szerkesztve ]

(#647) kpityu2 válasza air (#645) üzenetére


kpityu2
őstag

Nem is alszik. A Wakelock Detectorral megnézheted, hogy melyik progi hányszor ébreszti a gépet. Ami persze növeli a fogyasztást.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#648) lst válasza kpityu2 (#644) üzenetére


lst
csendes tag

A fogyasztási adatokon én is elgondolkoztam, ez a legjobb leírás, amit pár napja találtam: [link]
Röviden a lényeg, hogy minden készülék tartalmaz pár szorzót, amelyek jó esetben elég pontosan leírják, hogy bizonyos üzemállapotok mekkora fogyasztással járnak, a legegyszerűbben talán ezzel az alkalmazással lehet megjeleníteni a beállított értékeket: [link]

Nekem a frissítés óta gyanús, hogy ezek a bizonyos power_profile.xml adatok esetleg nem teljesen stimmelnek, ui. az akkufogyasztásnál a Cell Standby nálam 10% körül szokott szerepelni (pedig nincs is hozzá hardver), ugyanakkor egyetlen alkalmazásnak sincs esélye bekerülnie a listába, vagyis összesen 1% alatti a hozzájárulásuk az akku merüléséhez - a GSam Battery Monitor szerint az App Usage kemény 0.1%...

Ha jól emlékszem (szerintem igen), frissítés előtt hihetőbbek voltak az eredmények.

(#649) apeelme válasza lst (#648) üzenetére


apeelme
addikt

:K [link] : "...Az említett akkuhasználati statisztika pontossága pedig nagyban függ a gyártó által helyesen kitöltött power_profile fájl alapján, amit rendszerint teljes mértékben elfelejtenek. A fájl tartalmazza a főbb hardverelemek fogyasztását mA mértékegységben, ezáltal ezen értékek alapján ú.n. "szorzóként" kerülnek meghatározásra az említett statisztikai adatok..."

QCR-nél nem az alap android értékek vannak és ez dícsérendő, mert rendszerint a kisebb gyártók teljesen elfelejtik ezáltal fals értékek látszódnak az akku statisztikáknál, és minden ezt használó app-nál. Az persze kérdés hogy mennyire valósak ezek a fogyasztási adatok, hiszen van amit "7pecsétes titok" alatt kezelnek a kisebb hardver elem gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#650) lst válasza apeelme (#649) üzenetére


lst
csendes tag

Friss androidos vagyok, úgyhogy nem olvastam régebben a megfelelő topikokat, de így van, pont erre gondoltam :)
Most már csak az a kérdés, hogy esetleg a régebbi profil pontosabb volt-e, és ha igen, hogyan lenne érdemes visszacsempészni. Ahogy utánaolvastam, akár a frameworks-res.apk-t is lehetne módosítani, bár kérdés, hogy megéri-e ezzel szórakozni, ha később még kijöhet egy frissítés.

A szerkesztett részre reagálva: Nekem úgy tűnik, hogy a jelenlegi értekek elég fals eredményekhez vezetnek...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.