Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hogy ez a Windows CE sose fog kikopni a navikból...
Más használható rendszer nincs? Vagy csak lusták csinálni?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát kb a fele ennyiert vannak garival hasonlók. Csodás árazás ismèt.....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Mercel


Mercel
senior tag

Talán ha lenne benne egy komplett fedélzeti elektronika.
Kamera, zene, mozi stb..
És NEM windows ami már 8 éve is borzalmas volt nemhogy most.
Meg hát az okostelefonok..

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#4) #79335424


#79335424
törölt tag

Gyenge a vas. A kijelző rezisztív, vagy kapacitív? Multitouch a kétujjas nagyításhoz (vagy, még mindíg a zoom gombokat kell bökdösni)? Az FM transmitter nem megbízható. Akkor inkább aux IN, de a füles kimeneten kimegy a zene és a navi együtt?

(#5) moordavid


moordavid
aktív tag

Én lassan 3 éve használok wayteq gps-t. Notóriusan az a pali vagyok aki a telefonjára max egy fóliát rak. Ezen is volt, de aztán csak leszedtem mert már türhetetlenül bubis volt. Rendszeresen koptatom, nyúzom. Nincs tokja sem, bevágom a kesztyűtartóba és csókolom. Sőt! Olyan mocskosszemétnéeppelnség vagyok, hogy hiába 40 fok, bent hagyom a kocsiban. És működik gond-hiba-bibi nélkül.

2 dolog miatt váltanák: Ha végre azt a hülye króm-fém csíkot az oldalán elfelejtenék (ahogy látom itt sikerült) mert zavaró a tükröződése (Lehet first world problem...). Illetve ha legálisan rápakolnák az Igo-t.

Igen, ott a gps a telefonokban, van hozzá a remek és ingyenes HERE, illetve akihez eljutott a híre ott az Igo Szülinapp. Meg a waze a városi betyároknak, meg a többi. Ami tök jó, én is hazsnálom a telefont navira. Csak közben telefonálnak (A Here pölö ilyenkor háttérbe vonul ami ismeretlen terepen nem olyan fun.), ha nem az aktuális faroknövelő flagshiped hazsnálod, talán még műhold jelet is veszít.... De 20-30e Ft-t szerintem simán megér, hogy az elkövetkezendő 4-5 évre ne legyen ezzel gondod, ott van a kocsiban egy kütyü ami szól ha "túl gyorsan mész" :-)

"Like tears in rain."

(#6) topyjo


topyjo
aktív tag

Tök jó a márka. Beüzemeltem már vagy egy tucatot, nekem is ilyen van, csak a 960-as.
Még egyet sem hoztak vissza gariba.
Jó, hogy már 8 giga memóriával adják, nem kell kártyával vacakolni.
Gyorsan pozícionál, nem dobálja el útközben, stabil.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#7) MaCS_70 válasza moordavid (#5) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy fekete szigetelőszalag-csík a tükröződő csík eltüntetésére? Ha már úgysem vagy olyan kényes a tisztán kozmetikai jellegű szépséghibákra...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) Nagya21 válasza MaCS_70 (#7) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Mán próbátam, nemgyó napon leóvad rula, utána meg csupa ragacs az embör gyereke tüle.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#9) MaCS_70 válasza Nagya21 (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hát, ez jogos!
De itt vannak a hideg hónapok -- jövő nyárig meg csak lesz valami áttörés a technika és tudomány világában! (Mindig ezt remélem, oszt persze minden marad a régiben...)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) Mercel válasza moordavid (#5) üzenetére


Mercel
senior tag

Khm.
Próbálj ki egy BlackBerry-t ami ténylegesen tudja a multifunkciós működést:)
Telefonálok és közben megy a navi. stb stb.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#11) MaCS_70 válasza Mercel (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az Androidon sem azzal van gond, hogy ne lenne elég multitaszkos, hanem azzal, hogy hívásfogadáskor a telefonos interfész kitakarja vagy még a háttérbe is küldi a navigációt, ami ugyan működik szépen tovább, de a képét ismét elő kell csalni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12) #79335424 válasza MaCS_70 (#11) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lolliban már van popup call. A többihez meg
L-Call
Handy Call
Meg még biztosan van egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#13) csongi


csongi
veterán

Ezert kar volt rancfelvarrni. :) Ettol nem fog tobb elkelni. Es az okostelefonok mellett nem sok teret nyer igy.

(#14) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Aki munkára használja és napi 14-15 órát megy(legalább is bekapcsolva van) 2-3 évig tökéletesen megfelelő a vas.
Fele ekkorával dolgoznak rengetegen.(1 mag 128 Mb ram) Sajna én is.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#15) MaCS_70 válasza #79335424 (#12) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ó, igen, van, de minek! Mert az tök jó, hogy a bejövő hívás csak egy kis sávot foglal el a képernyő tetején, de ha vége, valamiért eltűnik a navigáció (jellemzően Waze) és az indítóképernyőt kapom helyette.

Szóval, ez még nem az a bizonyos tökéletes világ...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16) nyestegabesz válasza moordavid (#5) üzenetére


nyestegabesz
csendes tag

Teljesen egyetértek azokkal akik azt mondják hogy ez igen is egy használható cucc. Ez kérem egy céleszköz. Aki rendszeresen utazik és szüksége van navigációra az továbbra is meg fogja venni. Jó pár éve forgalmazzuk a Waytek kütyüket és szinte mindegyik volt már ilyen-olyan állapotban a kezem ügyében és bízvást állíthatom hogy megbízható és jó gépek. Arról nem is beszélve, hogy kevés alsó kategóriás készüléknek van normális szervizháttere, de ennek legalább van ilyen!
Ez spec. gyorsabb mint az előd és bár a Design az nem kifejezetten tetszetős (maradjunk annyiban hogy "eccerű"), ettől függetlenül szerintem bőven lesz rá kereslet. Azok akik a legtutibb, legújabb telefonokkal rohangálnak nem feltétlenül képezik a vásárlói célközönséget. Erre nem kell mindenféle appokat pakolászni ahhoz hogy valami működjön rendesen, ezért még egy nem túl kiképzett User is vígan tudja használni. Akik meg a telefont telefonálásra használják, azok a navit navigációra fogják ... ennyi.
WindowsCE ... lehet fintorogni, de ennél egyszerűbb talán nincs is. Android ide vagy oda, a droid telefonom lefagyott már párszor, de a Wayteq 960BT navim még egyszer sem. Megy vele a zene FM transmitteren keresztül, közben navigál a Bori és ha valamit szeretne akkor belemondja ... nincs vele gond. Aki ennél többet szeretne az vegyen tabletet.

Első tapasztalat (ha már a kezembe fogtam):
- Szerintem randa, de ez szubjektív. Az előd jobban tetszett.
- Gyorsabb mint az X980, legalább is a rendszer gyorsabban betölt és a Primo-t is hamarabb indul.
- Végre normális és normálisan állítható Tartó kart adnak mellé, nem az eddig megszokott cuccot.
- A tartó kengyel is megváltozott, ebbe került a cerka is, ami szerintem nem túl szerencsés, de ez megint csak az én véleményem.
- Az YFGo2CE.bld módszerrel nem tudom előcsalni a Windowst ... még.

Gabesz

(#17) nyestegabesz válasza nyestegabesz (#16) üzenetére


nyestegabesz
csendes tag

Update:

- Töltésnél melegszik a hátulja rendesen. 10-15 perc után már érezhetően meleg, de tojást azért nem lehet rajta sütni.
- Akkucsere kizárva ebben is (mint az elődben) mert beépített :(((
- Minden egyes ujjlenyomat meglátszik rajta, hurrá :(

Gabesz

(#18) Jules5 válasza nyestegabesz (#17) üzenetére


Jules5
csendes tag

igen, a melegedést én is észrevettem, továbbá az autós töltője egy kalap f..os, nagyon gyenge a lemez ami adja az érintkezést az oldalhoz, a végén lévő tüske pedig olyan erős, hogy szinte kinyomja a foglalatból, 20 perc alatt legalább 5x kellett újradugni a szivargyújtóba...szóval kell szerezni egy normális töltőt mert ez sz..ar.

üdv.

(#19) Jules5


Jules5
csendes tag

Tudja valaki, hogy mekkora minimális mA kell a töltéséhez? Nem találom a leírásában..:(

üdv.

(#20) #79335424 válasza Jules5 (#19) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem egy hasonló kaliberű PNA -m van (CNS Globe HD), annak 1500mA -es a gyári tápja.

(#21) Jules5 válasza #79335424 (#20) üzenetére


Jules5
csendes tag

vagyis 5" -os van neked? Az lenne a lényeg hogy legalább annyi áramot (inkább többet) vegyen fel mint amennyit felhasznál működés közben..
Gondolom akkor 1500 mA felettit nézzek.. A régi MIO-s PNA-m nak ha jól látom akkor max.3 A van megadva vagyis ilyenkor a töltés 3 A ral történne vagy a PNA szabályozza hogy mekkora mA -t vegyen fel a töltőn keresztül?

üdv.

(#22) #79335424 válasza Jules5 (#21) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, az enyém is 5", 800x480. Természetesen van bennük töltésszabályzás. De, én azt javaslom, hogy kérdezősködj inkább a Wayteq fórumán! Anno, a CNS -nél többen reklamáltak, hogy valamelyik funkció nem működik (tudom, hogy ennek, így se füle, se farka, de ha megfeszülök, akkor sem jut eszembe, hogy mivel volt bajuk, csak a story maradt meg, mert ment miatta a műsor a CC fórumán). A lényeg az, hogy kiderült, hogy nem a gyári táppal használták. A gyáriban van vmi mütyűr, amit a PNA használ.

[ Szerkesztve ]

(#23) Jules5 válasza #79335424 (#22) üzenetére


Jules5
csendes tag

Köszi a választ, már regisztráltam magam a Wayteq fórumán, meg fogom kérdezni, hogy mást töltővel is használhatom-e a PNA-t. Gyanítom hogy ragaszkodni fognak a saját töltőjükhöz.. ami mint írtam használhatatlan.. :(, azért egy próbát megér.

üdv.

(#24) Tomo91


Tomo91
újonc

Üdv urak!
Hétfőn vettem meg ezt az új navit szoftver nélkülit és spanom tett rá IGO primo-t és kipróbáltam eljutottam A ból B be és viszont amikor C be akartam eljutni akkor kiírta, hogy gps jel keresése... azóta már 2x is kiírta nekem.
Aztán kis idő elteltével meg helyrejött...
Mivel én hamarosan heti kétszer fogok németbe menni ezért fontos hogy jó legyen és ne keresgélje a gps jelet hanem gond nélkül megtalálja.
Hogyan tudom ezt kiküszöbölni?
Vagy mi a hiba?

(#25) #79335424 válasza Tomo91 (#24) üzenetére


#79335424
törölt tag

"spanom tett rá IGO primo-t"
Itt a hiba. Az egy illegális megoldás volt és az illegális szoftverekkel kapcsolatos segítségnyújtást tiltja a fórumszabályzat. A NavNGo egy Magyarországon bejegyzett cég, ami felbérelt skalpvadász cégen keresztül, árgus szemekkel figyeli az IGO -val kapcsolatos jogsértéseket és azonnal szankciókat kezdeményez. Ezért, a PH is kiemelten figyeli az IGO -val kapcsolatba hozható topikokat. Úgyhogy ne csodálkozz, ha ebben nem kapsz választ, segítséget!

(#26) blash


blash
tag

Mekkora a mérete? Csak a hozzávaló tok miatt érdekelne.

(#27) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Akkor mi a teendő, ha a gép memóriáján bár található pár navi program, de a navigációs beállításoknál süket az az opció, hogy adja meg a navi program helyét?

Az elérési útvonalra tehát hiába nyomok rá, sem a saját memóriáját, sem a microSD-t nem jeleníti meg, mint tartalmat...

Köszi!

(#28) Helioport


Helioport
csendes tag

Szerintem atomstabil a 985. Én egy CNS Globe HDból "szálltam át", ami sok évig kiszolgált, és első körben náluk nézelődtem, de nincs újabb, ami jobb is lenne, sőt... szóval megvettem ezt. Gyors. Nagyon.
Egy bajom van vele, hogy belefagy a háttárkép, ha automatikusan kapcsol ki a szoftver a gyújtás elvételével, és nem úgy jön vissza, mint a CNS, hogy már mehetek is, hanem totál újra kell indítani.
Ezt csak úgy tudom kiküszöbölni, hogy én állítom készenlétbe, ami elég bosszantó kis apróság. Ettől függetlenül jó. :D

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#29) bwm


bwm
csendes tag

Sziasztok,

Valóban jobb a fényereje mint a 980-asé?
Van-e valami, amit nem tud a 980-ashoz képest?

A bluetooth és az fm-transmitter beállító EXE-inek az elérési útja ugyanaz mint a 980-asé? Tehát elérik-e ezeket a funkciókat az elérhető SI-k és az elterjedt navigáció? (Azért kérdem, mert tettem egy rövid, zsákutcába torkolló kitérőt a Wayteq XRIDER-rel és ott nemcsak a felbontás különbözött a 960/980-astól ,de nem stimmeltek az EXE-k elérései és a Residentflash2 elérésével sem boldogultam.)

(#30) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Ajánlottam már több ismerősnek Wayteq GPS-t, senkinek sem volt vele eddig gondja.
Az egyik emberke most megvette, rámókoltak valamilyen szoftvert. A GPS folyamatosan újraindul. Egy pillanatra bevillan a menü, majd - gondolom mivel auto indításra rakták a szoftvert - újraindul a gép. SEMMIT nem lehet csinálni vele, gépre dugva semmire nem reagál... Olvastam pár helyen, hogy SD kártyára YFGo2CE.bld állományt létre kell hozni, és akkor Windows CE-be lép. Ez sem megy...

Találkozott már valaki ezzel a hibával?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#31) sharkyj válasza csusza` (#30) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Üdv!

Pont ugyanezzel a problémával szívok már 1 órája.... - szintén egy ismerősöm készülékével. Eddig - emlékeim szerint - a régebbi típusoknál elég volt egy hosszú reset a készüléknek, és minden visszaállt gyárira. Ez a nyomorult folyamatosan újraindul ezek után is. Gondolom a tiéd is még garis. Ha nem lenne az, akkor szétkapnám, és leforrasztanám a beépített akku egyik vezetékét az alaplapról 20-30 percre. Aztán próba...hátha elfelejti a beállítást. Legtisztább dolog, ha sikerülne valahonnan egy gyári ROM -ot szerezni. Azt aztán SD kártyáról feltelepíteni a gépre, és voilá ( vagy vájolá - ahogy errefelé mondják :C ) ! DE NEM TALÁLOK SEHOL ! :W Ha valaki tudna egyet küldeni, megköszönném... :U Ha nem muszáj, a gari miatt még nem szedném szét ha van egy kis esély a ROM -os megoldásra...
Eddig valami olcsó lengyel hulladék GPS -nél találkoztam hasonló problémával, de annak kuka lett a vége. A fentiek sem segítettek rajta.

Ha esetleg rászánod magad a szétszedős storyra, akkor nem bánnám ha leírnád a tapasztalatokat.
:R

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#32) gabor_01 válasza nyestegabesz (#16) üzenetére


gabor_01
senior tag

Egy ideje használom én is.
Tapasztalatom szerint inkább a 960-as utódja. A 980 eléggé félresikerült.
Gyorsabb valóban. De a 960 -ban jobb volt a GPS vevő szerintem.
Ami az esztétikán túl apró gond, hogy hiába lett 4 körmös a kengyel, nem HR kompatibilis. Ebből következik, ha nem a gyári tapadókorongos tartót akarom használni, akkor barkácsolni kell. (A régi kengyel nem jó hozzá.)
A hangerő lehetne nagyobb is.
Összességében elégedett vagyok, szerintem ajánlott a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#33) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Sziasztok van egy wayteq 985 bt,és kellene egy működő primo,vagy 8. mert eldobom az agyam az állandó fatal error miatt.
előre köszönöm a segítséget.

(#34) gagyilovag válasza gagyilovag (#33) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

már leszedtem sok variációt,800×480 felbontásban,de mindig ez a válasz nyelv válsztás után:
fatal error occured in main thread
adress:0x00038264
exception:0x000005

(#35) pataslogeza válasza gabor_01 (#32) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Hali.
En is tervezem hogy veszek egy x985 vagy x995 gepet, csak meg nem tudom melyiket.
Apamnak egy 960bt van, most en hasznalom es szerintem ez epp csak hasznalhato kategoria.
A kijelzo fenyereje gyenge es erzeketlen (nem eleg az erintes mint a garmin gepemen, hanem rendesen nyomni kell), a gps vevo szinten gyenge, (samsung alpha telefonom gps vevoje gyorsabban talal jelet es stabilabban tartja), es nagyon lassu. Ugy ertem navigalas kozben meg epp elmegy, de a menuben valo mozgaskor vagy a terkepen valo bongeszeskor rettenet lassu.

Ilyen problemakat tapasztalsz az x985bt-vel?

Azt irtad a gps vevoje gyengebb mint az x960, pedig az x960 is eleg gyenge. Ha az x960-nal is gyengebb, az mar majdnem hasznalhatatlan.

(#36) gabor_01 válasza pataslogeza (#35) üzenetére


gabor_01
senior tag

A 960-nak jó a GPS vevője. A nálad lévő példánynak lehet valami baja.
A 985-ben már egy kommersz vevő van. Ami a gyakorlatban nagy valószínűséggel nem okoz gondot, csak kiélezett helyzetben. Pl. hirtelen magas épületek, vagy hegyek közé érsz, hajlamos tizedmásodpercre eldobni a jelet.
A fényerő jobb, mindenképp. De ha rásüt a nap, nem látsz semmit. Árnyékolni érdemes.

(#37) pataslogeza válasza gabor_01 (#36) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Nincs ennek semmi baja, szabadban viszonylag gyorsan befogja a jelet es tartja is, de pl. szuleimnel a panelhaz 7. emeleten, ablaktol 3 meterre, kell vagy 50-60 masodperc hogy befogja a jelet, a telefonom meg 15 masodperc es tartja, az x960 viszont konnyen elveszti majd ujra befogja-elveszti, vagy pl. alagutban is elveszti neha, ahol a garminom tartja.

Allitolag az x995 vevoje az x985-nel is gyengebb, szoval inkabb hanyagolom a wayteq gps-eket.
Kossz a valaszt.

(#38) gabor_01 válasza pataslogeza (#37) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ez így nagyon szubjektív.
A Garmin is elveszítheti, de nem jelzi neked.
A telefon teljesen más. Ott az AGPS miatt hamarabb talál pozíciót. Ráadásul, ha Glonasst is tud, akkor még több az előnye.

(#39) Komi28


Komi28
senior tag

A zenéket letudja random játszani vagy minden egyes számot külön kell elindítani?

(#40) Belako


Belako
tag

Üdv!

Tudja valaki a wayteq x985bt pontos típusát a komplett kijelzőnek (Lcd/rezisztív)?
Választ köszi.
B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#41) MRockatansky


MRockatansky
csendes tag

Az LCD típusnak én is örülnék...
Egy órán keresztül tápláltam bele ebbe a szarba az útvonalakat majd amikor zsebrevágtam és lehajoltam a táskámért, hogy elinduljak a kocsihoz betört a kijelzője.
A szerviz csak 14 ezer forintot kér a javításért. Alibabán lehet rendelni csak elég zavaros a típusmegjelölés, a törött kijelzőmet meg első mérgemben kidobtam a kukába.

Ha valaki megnézné és beírná az LCD számát azzal örökre lekötelezne :)

A lánc ott a bilincsen acélból van, körülbelül 10 perc kell hogy átvágd. De ha szerencséd van 2 perc alatt átvágod...a bokádat.

(#42) mbwrestling


mbwrestling
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

Vásároltam egy ily Wayteq x985BT típusú navigációt.
Feltettem a belső tárhelyére az iGo 8at, a gép teljesen megzavarodott. Ki és be kapcsol folyamatosan, nem reagál semmire. A PC-m nem tudja felismerni, mivel folyamatosan ki-be kapcsol a navigáció, tehát letörölni sem tudom a programot. A reset gombot hiába nyomogatom, nem történik semmi.

Mit tegyek? Ötlet? ( a márkaszervíz így sztem nem veszi vissza jótállásba)

Találkozott már valaki ilyen jelenséggel?

(#43) wagi


wagi
senior tag

Újonnan vásároltam egy ilyen készüléket.
1 napi folyamatos töltés után is világít a piros led rajta.
Ha bekapcsolom kb.80%-os töltöttséget mutat.

Mi lehet a gond?

(#44) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Karácsonyi ajándék lett volna sygic installációval, de viszem vissza... Ez használhatatlan. Tetű lassú, nem is értem hogy kap ez jó értékeléseket a mai napig.. inkább egy androidos telefon ennyiért..

PSN ID: RemiFungus

(#45) krt-823


krt-823
csendes tag

Nem tudja valaki esetleg, hogy honnan lehet új kijelzőt rendelni az x985bt-be?
Előre is köszi!

(#46) marion1 válasza krt-823 (#45) üzenetére


marion1
tag

Innen esetleg!
http://www.wayteq.eu/hu/warranty

[ Szerkesztve ]

(#47) MRockatansky válasza Belako (#40) üzenetére


MRockatansky
csendes tag

Ebayen találtam kb 4 ezer forintért. Gyerekjáték kicserélni.
http://www.ebay.com/itm/New-5-0-Inch-TFT-LCD-Module-Touch-Pa..
A kulcsszavak: 800x480, 40pin, lcd, 5 inch.

A többi típushoz is működhet, amire figyelni kel lz a kijelző felbontása. Ha ebayen nincs érdemes az Aliexpressen szétnézni.

Remélem segítettem :)

A lánc ott a bilincsen acélból van, körülbelül 10 perc kell hogy átvágd. De ha szerencséd van 2 perc alatt átvágod...a bokádat.

(#48) wihar123


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

Elhamvadt a láng...??? Pedig most érdemes vásárolni, már csak 18 rugó és tényleg egy jól eltalált céleszköz! Gyors, pontos a BT kikapcsolásával az üzemidő jócskán növekszik!
Azt viszont senkinek sem javaslom, hogy az "idegen" szoftvert belsőre tegye, mert elég egy hibás térképfájl és mehet a szervizbe...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#49) Punyi75


Punyi75
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Adott kettő Wayteq GPS X960,X985BT.
Szépen megy a navigáció,de egy idő elteltével a képernyő átvált ,olyan lesz mint amikor a számítógépre dugom
adatátvitel jelenik meg.Még a gyári töltővel is .Mi lehet a probléma?

Köszönöm!

(#50) wihar123 válasza Punyi75 (#49) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
1. valószínűleg a vezeték a ludas...
2. bekapcsolod a készüléket, az asztalon egy semleges helyre illeszted a cerkát és feljebb húzod az ikonokat, ott az USB ikon, érintsd és váltsd a MOD-ot (AS, vagy MS), mentsd a változtatást és teszteld, mert ha a kábel érintett a dologban, akkor az egyik MOD-ban jól fog dolgozni.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.