Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Négy órát toltam bele este :K Valamiért este 11kor már ma volt, gyorsan belenéztem... Nem is esett jól fél ötkor felkelni...
Eddig tetszik a rendszere, a sztoriból eddig nem sokat láttam, de mindenkit IS be akarok sorozni. Már akinek vannak hasznos képességei :U

(#3) gyimger


gyimger
őstag

Még szinte semmit sem láttam belőle, de leírások alapján az Agents of Mayhem ugrik be róla. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Vajon mennyit fizetett ubi ezekért a pontszámokért? :U

(#5) bulikavagyok válasza Shadowguard (#2) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is nyomtam vele 3-4 órát, eddig csalódás. Belső terekbe még nagyjából OK, de kint az utcán elég "furcsán" néz ki. Plusz (PC-n) szörnyen optimalizálatlan. A ray tracing-et nyugodtan el lehet felejteni, ha 60fps körül szeretném futtatni. A DLSS-t "muszáj" quality módban használni, mert anélkül még pocsékabb a látvány. A játékmenet sem nagy szám, kb mint az előző két rész. Összességében 7/10 nálam eddig.

Szerk: Mindenesetre furcsa látni ezt a grafikát három évvel az Origins megjelenése után, ami szerintem a mai napig az egyik legszebb open world játék.

[ Szerkesztve ]

(#6) VágniValó


VágniValó
addikt

IGN 8/10

Istenem, van még bárki 2 lábbal a földön, aki komolyan veszi ezt a média-qrva bandát? Épphogy nem tollbamondják nekik mit írhatnak és mondhatnak.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ezek nem tul jo pontszámok, főleg ha azt nézzük, hogy altalaban a többségük 1-1,5-tal fölé lő a realis ertekeleseknek.

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Eléggé vegyes képet mutat...
Nekem az 1. rész még be is jött (minden hibájával együtt), de a 2. rész számomra szörnyű volt. Így, ez most, jó kérdés :U

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Scholes9 válasza BoneDragon (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is egyből ez ugrott be :U :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Chalez válasza bulikavagyok (#5) üzenetére


Chalez
őstag

1080p-re ránéznél esetleg RT-vel mit tud? :F

(#11) bulikavagyok válasza Chalez (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hogyne! Pár óra türelmedet kérem! :)

(#12) Ctrl+Alt~Del válasza tibaimp (#8) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Egyszer majd bekerül Game Pass-ba. :)

W | W | H | W | W | W | H

(#13) drotsztyuart válasza BoneDragon (#4) üzenetére


drotsztyuart
tag

A 4/5 vagy 8/10 pont allatti pontozoknak eltokitettek a bankszamlaszamat.
Lehet a kirugott producer geniuszok noteszeiben voltak....

#5 mondjuk az tenyleg nagyon pengen nez ki attol fuggetlenul, hogy milyen lett maga a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég jók az értékelések. Rosszabra számítottam. A gépigénye viszont úgy látom elég húzós lett.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) tibaimp válasza Ctrl+Alt~Del (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) bulikavagyok válasza Chalez (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Futtattam pár benchmark tesztet, érdekes eredményeket kaptam. Valamit benézhettem szerintem, mert FHD-n majdnem ugyanazt tudja mint DQHD-n. Sry, hülye vagyok ehhez, ritkán futtatok ilyen teszteket. Az első teszt 1080p, majdnem fullos beállítás, RT ultra, a második ugyanaz Dual QHD felbontáson, a harmadik páros pedig ugyanaz csak RT nélkül (így játszom egyébként).


[ Szerkesztve ]

(#17) Scholes9 válasza bulikavagyok (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Teljesen rendben van az optimalizáció :( :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Chalez válasza bulikavagyok (#16) üzenetére


Chalez
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R Ahogy nézem, rászorul a játék még kis optimalizációra, 3080-al 1080p-n azok a beesések 60 alá eléggé kiábrándítóak :U

(#19) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Utobbi evek legszarabbul optimalizalt jateka.

(#20) Ctrl+Alt~Del válasza Malibutomi (#19) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ubisoft :)

W | W | H | W | W | W | H

(#21) gejala válasza Malibutomi (#19) üzenetére


gejala
őstag

Eddig minden rész rosszabbul futott, mint az előző. Pedig már a WD1 is nagyon gyengén muzsikált. Ubi idén is kitesz magáért. :DDD
De a 2 legalább nagyon jól nézett ki megjelenéskor, ez meg kifejezetten gyenge sok tekintetben. De holnapra ígérnek performance patchet. ;]

(#22) GreatL


GreatL
őstag

Kevés lesz ez ide. Mindig a minimumos értékeléseket nézem meg, általában nem annyira szemellenzősek mint a többi.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#23) Shadowguard válasza GreatL (#22) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én kilenc óránál járok, én eddig élvezem :K
Jól kell hozzáállni a játékhoz, uborkás játéktól én csak egy nagy játszóteret várok el ahol élvezetesen lehet mászkálni. Az Odyssey már túl nagy játszótér volt, az FC5 meg nem engedett rendesen szabadjára, de többnyire ezt tudják hozni tökéletesen és NEM többet.
Ha komolyabb történet vagy összetettebb játékmenetet szeretnék akkor meg előszedek egy jó kis cRPG-t (Pillars, Divinity, Baldurs Gate EE).
A grafika meg abszolút mellékes, a héten 15 órát öltem az Iratusba... Kijött a DLC :U

Szóval tessék a helyén kezelni a játékot és akkor remek szórakozás ;)

(#24) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A WD2 még négy évvel később, modern hardveren is gyalázatosan szarul fut, szóval nem meglepő. Szokásos igénytelen UBI-játék.

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Én ezen nem lepődöm meg. Már első rész is unalmas és repetitív volt. 0 day vásárlás volt és sose vittem végig. Azóta sokat nem változott a koncepció. ;]
Nekem már a trailer-ek alapján unalmas volt, így csupán távolról figyelem az eseményeket, de az RT bevonása a dologba csak további károkat fog okozni neki, mert a gamer-ek fel fogják húzni magukat rajta és megy majd a refund. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) Z10N válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Loptam :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) Csavez™


Csavez™
veterán

Ez valami szörnyen sikerült, a 7éves gtaV szebben néz ki!!!

(#28) ribizly válasza Csavez™ (#27) üzenetére


ribizly
veterán

Ez azért túlzás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Csavez™ válasza ribizly (#28) üzenetére


Csavez™
veterán

Egymás után beraktam és a laikus feleségem, aki nem tudja melyik mikor jelent meg, és még páran, mind a gta-ra szavaztak. A vezetés, a hangok, az egész város a ahogy élni próbál katasztrófa lett.

(#30) ribizly válasza Csavez™ (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Azt nem vitatom, hogy a játékelemek, amelyeket említesz mind jobbak a GTA5-ben. Én kizárólag a "szebben néz ki"-re reagáltam. Abban egy ideje az Ubisoft igencsak az élen jár lehügyen szó Assassin's Creed-ről vagy Watchdogs-ról. Főleg a Ray-Tracing miatt is (persze nem mintha bárki is bekapcsolná akármilyen HW-en ;] ).

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) velizare válasza ribizly (#28) üzenetére


velizare
nagyúr

nyugi, minden játéknál betrollkodik ezzel valaki. a gta5nél meg a gta4re mondták, hogy szebb. ;)

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#32) ribizly válasza velizare (#31) üzenetére


ribizly
veterán

Jogos. De legalább mondaná a RDR2-t. Azt megérteném.
Az Ubisoft tényleg komoly dolgokat tesz le grafika meg engine terén (Division, AC), meg amit művelnek valós város lemodellezésekkel az is példaértékű. A többivel meg próbálkoznak. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) Csavez™ válasza velizare (#31) üzenetére


Csavez™
veterán

Játszottál ezzel a játékkal? Hát nem egy odyssey, pedig az is már két éves és gyönyörű, és lehetne sorolni még az ubis játékokat.
RT-dlss ide vagy oda szar lett ez a játék. Az előző kettőt végigjátszottam, de ez egy szenvedés lenne.
Az rdr2-t ps-en játszottam ki, így ahhoz nincs viszonyítási alapom.

Pár napja raktam fel megint a gta-t. Ég és föld ehhez a játékhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#34) velizare válasza Csavez™ (#33) üzenetére


velizare
nagyúr

streamet néztem csak, az alapján a grafika azért nem egy gta5. egyébként most a játék a szar, vagy ahogy kinéz?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#35) Csavez™ válasza velizare (#34) üzenetére


Csavez™
veterán

A belső terek szépek, és ennyi... az autók mintha festett vetített műanyag lenne, nem tudom máshogy leírni, tényleg ki kell próbálni, pedig vártam a játékot és szerettem is eddig.

(#36) Nandusz


Nandusz
csendes tag

Eddig tetszik, izgalmas, érdekes, el lehet merülni a küldetésekben.
A Grafika elképesztő, megkockáztatom az eddigi legszebb játékról van szó. Borzasztóan részletes, kidolgozott az egész, tömérdek részletes objektummal. Ha nem tudná az ember, hogy játszik, akkor azt hinné egy filmnek a részese.
Nagy öröm az eddigi két WD-vel szemben, hogy itt tényleg az tükröződik vissza a boltok, kirakatok, pocsolyák felületéről, ami valójában ott is van. A korábbi részekben ugye fix tükör felületek voltak. Tehát hiába voltál egy homokos beachen, akkor is egy nyüzsgű város jelent meg egy-egy tükörképben. Ez már egyébként akkor is elég lehangoló volt. De ezen orvosoltak most.
Hiányolom, hogy nincsenek külvárosi részek, csak a zsúfolt belváros. Ehhez képest akkor már a WD2 is emlékezetesebb volt a San Franciscó-i lenyomatával. Ott azért volt bőven minden, ami itt nincs és sztem 2x akkora volt a terület. Véleményem szerint igenis fontos a nagy bejárható terület és térkép, amivel itt most nagyon spóroltak. Víz alatt továbbra sem lehet utazni, úszni, ami elég érdekes. Ezt már egy korábbi vetélytárs 5 évvel korábban meg tudta oldani.
Borzasztó magas a gépigénye, egy csúcs gamer konfiggal is kompromisszumokra kényszerül az ember, ha nem akar akadozást.

Összességében egy jó hangulatú, játszható, változatosan kivitelezhető küldetésekkel tarkított játékról van szó, ami látványban is tényleg nagyon szép.

GIGABYTE Z370P D3 | i9 9900K | EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti 12G | 32GB DDR4 | Acer Predator XB323UGP |Kingston 240G+500G SSD+500G M.2 SSD | Win10x64 | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

(#37) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha játszik innen vki a játékkal, attól kérnék egy kis segítséget, mert elakadtam.
A hitmant szeretném feloldani a The Black Hole of Battersea küldetésben, amikor a régi, elhagyatott börtönben kell egy drónnal világítanom az utat a sötétben.
Van egy hiányos híd, ahol UGRANI kell, de nem tudom hány gombbal is próbáltam már, de a szerencsétlen emberem mindig zuhan a padlóra és kezdhetem elölről a botorkálást a sötétben.
Ps4-en tolom, néztem mi van kiosztva funkció a kontrollerre, nem lettem okosabb.
Az ominózus jelenet itt található, ezt az ugrást kéne elsajátítanom. [link]

Kiléptem de azt már látom, hogy kezdhetem majd elölről a küldetést, halleluja.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38) bulikavagyok válasza S e t h (#37) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pont tegnap csináltam meg azt a küldetést, nem volt egyszerű. :) Én PC-n játszom Xbox kontrollerrel, ha jól emlékszem ott az A gombbal tudtam ugrani. DS4-en szerintem az X gomb lesz az!

Más: egy kép csak úgy. A város hangulata lenyűgöző. Vannak kevésbé kidolgozott részei is, de összességében rendben van szerintem. Azzal mondjuk egyetértek, h az autómodelleket egy kicsit jobban is kidolgozhatták volna.

[ Szerkesztve ]

(#39) S e t h válasza bulikavagyok (#38) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kétszer zuhantam le az x gomb megnyomása után. :)
Addig nem is akarom folytatni a játékot, amit nem találok megoldást, mert az odavezető út is rázós, aztán lehet megint feleslegesen tenném meg.

Lehet keresek vmi parkouros részt és gyakorolok amíg rá nem jövök.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40) .LnB válasza S e t h (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért nem csináltok a játéknak egy topikot? Ahogy nézem még nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) bulikavagyok válasza S e t h (#39) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az előbb teszteltem, most már biztos vagyok benne, h az X gombbal kell átugranod! Találtam egy jó helyet a gyakorlásra a Nemzeti Galéria tetején. A toronydaru miatt viszonylag könnyen megtalálható. Csillaggal jelöltem a képen!

[ Szerkesztve ]

(#42) S e t h válasza bulikavagyok (#41) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon köszi!
Ha még a térképen is megjelölnéd nekem, hogy merre van a galéria, akkor nálam te vagy az év arca, nem nagyon vagyok Londonban ismerős. :D
Vagy ha leírod, hogy melyik kerület melyik részén keressem, ott már a daru is támpont.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#43) S e t h válasza .LnB (#40) üzenetére


S e t h
nagyúr

A második részt is alig kísérte érdeklődés, eléggé meglepett amikor megláttam mennyi hozzászólást tartalmaz az itteni topik, lehet, hogy a legion sem lenne több.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44) .LnB válasza S e t h (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Videjó: [link]

#43 S e t h
Ja értem. Oké.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) bulikavagyok válasza S e t h (#42) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jaja, a térkép kimaradt, sry! :B De LnB linkje alapján könnyen megtalálod. Igazából én sem vagyok ismerős Londonban, egyszer jártam csak arra, a Nemzeti Galéria meg pont kimaradt (mert valójában bulizni mentem oda). :D

[ Szerkesztve ]

(#46) S e t h válasza .LnB (#44) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így már menni fog, köszi! :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47) paltom válasza gyimger (#3) üzenetére


paltom
tag

Ugye 20fő a max csapatlétszám, viszont tagokat lehet elküldeni? Vagy permadeath-nél aki màr meghalt az is beleszàmit a 20ba? Tehàt ott lényegében 20 életünk van? Vagy aki meghalt helyére felvehetünk màst?Hogy működik ez?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#48) Shadowguard válasza paltom (#47) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Cáfolnám a 20 fős limitet :) Nálam most 35 tagú a csapat, miután tegnap vesztettem egy embert... Ráadásul mellékküldetés közben, a játék ugyanis nem szólt előre, hogy ha elkezdem a hackelést a pókkal (!) akkor simán észre fog venni mindenki is, hiába vagyok kint az utcán. Gyakorlatilag megmozdulni nem tudtam, már öten lőttek... :Y
Pedig szerettem azt a karaktert, szinte az elejétől kezdve a csapat tagja volt, jó skillekkel és normálisan is nézett ki... Benne volt a háromtagú fix csapatban... De utána bosszúból bementem az Albionos karakterrel és LMG-vel lelőttem mindenkit IS :((

De lényeg a lényeg, PC-n tuti, hogy nem 20 a limit, de azt nem tudom mennyi lehet. Este lehet megnézem, van eltéve cirka 15 karakter, akiket fel akarok még venni :K

(#49) S e t h


S e t h
nagyúr

Ne kérdezzétek hol olvastam, de vhol azt írták, hogy ökölharc esetén ha nem veszed elő a fegyvert, akkor ellened is így fognak jönni.
Hát tegnap meglepődtem. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50) S e t h válasza bulikavagyok (#41) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott álltam tanácstalanul, minden gombot megnyomva, semmi.
Aztán sikerült.
Hosszan x. :)
Köszi neked és Lnb-nek is, most megyek vissza és kiszabadíton a bérgyilkost. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#51) Shadowguard válasza S e t h (#50) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én azt a hitmant nagyon gyorsan lecseréltem egy másikra. Valami piercing-es miniszoknyás csajt adott, szerencsére találtam a városban egy John Wickre hasonlító figurát.
Egyébként hihetetlen mennyire idióta karaktereket tud összerakni a random, a hajviseleteken meg a két kiló piercingen rendre kiakadok.
Bár az is vicces, hogy akartam felvenni még egy palotaőrt (mindenből legyen kettő), de csak feketék vannak. Alaphelyzetben nem zavar különösebben, de azért nah... Olyanom már van egy :U

(#52) S e t h válasza Shadowguard (#51) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ami nekem nagyon tetszett, amikor egy oldalon bemutatták a drone expertet, mint az egyik legjobb besorozható karaktert és amit meg én láttam egy helyen az meg volt átkozva, igazából bármelyik pillanatban meghalhatott, kellemes. Megkeresed, végre megvan, aztán meghal küldetés közben, mert olyan képességet sorsolt neki a sors. :)

Egyébként számomra az egyik legOPabb karakter a construction worker, ami erősen vicces első hallásra, viszont amit ő el tud intézni a teherszállító drónjával, az vmi durva, szinte már csalásként élem meg a vele való játékot.

De az a karakter is jó, aki ittasan nem nagyon veszi fel az ütést és harcol mint a tigris. :)

Viszont a drone experttel és a beekeperrel nem mentem semmire. Vhogy nem tudtam használni a képességeiket. Nem jöttem rá miképpen működik a lebombázok vkit drónnal, de a miniatűr méheket sem tudtam célba juttatni, hiába jelöltem ki a célpontot, nem tudtam útjukra bocsátani őket, én voltam balfék, de nem jött össze.

Ellenben a kémmel egy percet sem játszottam, de szerintem a hitman is erre a sorsra jut, túl jó a teherszállító drón. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53) Shadowguard válasza S e t h (#52) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én sokat használtam a teherdrone-t, de magát a workert csak akkor amikor kötelező volt az elején. Ugyanis a különböző platformoknál bárki tud hívni magának és akkor másoknak jobbak a képességei. Ha a cargo drone-t csak a worker tudja használni akkor úgy több értelme lenne, mert én így nem láttam létjogosultságát.

Nálam a hacker az, ami nagyon bevált, tudok vele úgy lopni kulcsot, hogy ne legyek közel és sokkolni is tudja az ellenfeleket. A legtöbb helyet vele pucoltam ki, szereztem egy cargo drone-t, berepültem a helyszín fölé és egy kis felderítés után kidobtam a pókot. Legtöbbször le se kellett szállnom, póki mindent megold. :K ÉS tegnap végre találtam egy másodikat is.

A Beekeepert meg se néztem, a drone experttel kicsit kísérleteztem, de csak a Betray miatt. Azóta kifejlesztettem tech pontból a képességet, nem is használom. Hitman a takedown miatt vacak. Fegyverrel lehet vicces lenne a gunkata miatt, de egyébként bohóckodik a hurokkal és sokkal lassabban üti ki az ellenfeleket.

A rendőrnyomozót is szerettem, félig a kulcsos képessége, félig a skin miatt. Tegnap három óra alatt sikerült találni egy másik karaktert azzal a skinnel, de egyrészt politikus a szentem, másrészt doomed...

Ellenben ritkítani kell a csapatot, betelt a létszám :DDD Rákerestem, 45 a limit, ebbe a felvett és a csak lementett emberek is beletartoznak, a három extra karakter, illetve a promóciós (adtak valami streamert, meg később a DLC-s karakterek) viszont nem.

(#54) S e t h


S e t h
nagyúr

Lehet mégis ki kéne próbálni a hitmant. :Y
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55) bulikavagyok válasza S e t h (#52) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az építőipari melós nekem is a kedvenc karakterem, egyedül belőle tartok kettőt.

#54 S e t h: Ez jó! Tesztelni fogom.

Más: Tegnap jöttem rá, h fehérneműig le lehet vetkőztetni a karaktereket! Vicces így játszani egy csajjal. :D

[ Szerkesztve ]

(#56) S e t h válasza bulikavagyok (#55) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem folyamatosan röhögésre ingerel, hogy az egyik top verekedő karakteremre szoknyát, magassarkú cipőt és fülbevalót raktam. Egy huligán bunkó, aki részegen verekszik mindig és amikor teljesíti a küldetéseket, akkor mondják neki, hogy ez milyen jót tett a mozgalomnak, milyen célokat értek így el, ő meg derékig érő akcentussal közli hogy fuck yes.

Hogy lehet őket levetkőztetni?

Építőipariból nekem is kettő van, mert ha az egyik meghalna, akkor keresgethetném napestig az utódját.

Reggel néztem, tippek még a játékhoz. Nekem pl újdonság volt, hogy lehet inzultálni az ellenfelet és akkor kinyitja a zárt ajtókat, kapukat.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57) bulikavagyok válasza S e t h (#56) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Áááá, én azért nem merészkednék odáig, h női ruhába bújtassak egy férfi karaktert! :D

Ha egy adott ruhadarabon rányomsz a vállfára (default) akkor leveszi róla!

Köszi a videót, meg fogom nézni! :R

(#58) S e t h válasza bulikavagyok (#57) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, ez lesz az első amit ma kipróbálok. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Tegnap én is elkezdtem használni a hitmant. Egy sima toborzós mellékküldetés végén olyan mennyiségű ellenfelet dobott a játék a szerencsétlen, frissen besorozott hackeremre, hogy kereshettem is új csapattagot a helyére (permadeath :((( )... És ezzel a lendülettel be is fejeztem a finomkodást és a nem halálos fegyverek használatát.

Idáig egy-két küldetést leszámítva próbáltam nem megölni senkit... Megérte váltani ;] Egyrészt a G36 sokkal hatékonyabb, mint a DedSec-es standard puttyogátor, másrészt CT Drone-nal a területek kipucolása is pillanatok alatt megvan. És minimális a kockázat.

És még így is vesztettem egy embert... Amit az egyik ponton rámdobott a játék... Második nekifutásra Getaway driver és AR Cloak megoldotta, harcoljon azzal a tömeggel akinek hat anyja van :(( De ma ha minden igaz a végére érek, már nem sok lehet hátra...

(#60) PeAdam


PeAdam
tag

Én is főleg a Hitmant illetve a Spy-t használom, mert az alap DEDSEC-es fegyók néhol iszonyat gyengék tudnak lenni. A permadeath-et meg kikapcsoltam mert a kedvenc karakterem szétlőtték, úgyhogy el is ment a kedvem ettől a funkciótól. Majd esetleg 2. végigjátszásra.
Ettől eltekintve a játék nagyon tetszik, szépen is fut a konfigomon very high-ultra keveréken.
Egy erős processzor mindenképp kell neki, örülök, hogy lecseréltem az i7 4770-et év elején ugyanis a Ryzen 2600X-et is megtekeri olykor 60-70%-on. :K

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#61) Shadowguard válasza PeAdam (#60) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Amíg pacifista úton játszottam addig nem volt gond, mert megoldottam mindent a csapdákkal meg a pókocskával. Csak egy idő után a játék ezt nem akarja engedni, mert rendre belekényszerít a tűzharcba.

Én négy karaktert veszítettem eddig a permadeath miatt, de abból három olyan volt, hogy ha előre tudom mire számítsak túlélik. Az elsőnek esélye sem volt, a játék legelején sikerült összevitatkoznom egy Riot drónnal. Kikapcsolni már nem fogom, saccra 4-5 küldetés lehet csak hátra. Legfeljebb felszedek a csapatba még 2-3 nehézfegyveres Albionost :((

(#62) Shadowguard válasza Shadowguard (#61) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, kb. annyi volt hátra, plusz egy epilógus. 47 óra lett a vége. Nekem tetszett, egy kicsit meg is tudott lepni a végén.
Bár sikerült belefutnom egy csúnya bugba is, szóval (remélem) spoilermentes tipp: amikor a Zero Day "bázisáról" kell menekülni tegyétek el a fegyvert mielőtt használjátok a liftet. Háromszor játszottam újra azt a részt, mire negyedjére sikerült. De csak azért, mert előtte rákerestem a megoldásra :((

(#64) PeAdam


PeAdam
tag

Eddig nagyjából 30 órám van a játékban. Tény, nem hibátlan alkotás, apróbb bugokkal találkoztam. Viszont ami letehetetlenné teszi számomra az a gunplay és a lopakodás a hekkeléssel kiegészítve. Egyszerűen zseniális az egész, millió féleképpen meglehet csinálni egy küldetést. A különböző karakterekkel, skillekkel annyira addiktív és szórakoztató az egész, hogy még a sztori gyengeségeit illetve az apróbb hibákat is simán elnézem neki. Ennyire élvezetes soha nem volt őrposztokat kipucolni 1 játékban sem.. Mondom ezt egy tsushima után ami szintén remek volt, de számomra gameplayt tekintve a Legion az év egyik legjobb játéka. És még csak nem is permadeath-en próbáltam az első végigjátszást, azt majd 2. végigjátszásra tervezem. Egy szó mint száz, akik szeretik a TPS lopakodós-lövöldözős játékokat azoknak ez a játék egy kánaán. Ráadásul még a karakterek keresgélésével, mellékes dolgokkal is igen jól el lehet szórakozni.
Én adok rá egy 10/10-et. :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.