Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) S e t h válasza Shadowguard (#51) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ami nekem nagyon tetszett, amikor egy oldalon bemutatták a drone expertet, mint az egyik legjobb besorozható karaktert és amit meg én láttam egy helyen az meg volt átkozva, igazából bármelyik pillanatban meghalhatott, kellemes. Megkeresed, végre megvan, aztán meghal küldetés közben, mert olyan képességet sorsolt neki a sors. :)

Egyébként számomra az egyik legOPabb karakter a construction worker, ami erősen vicces első hallásra, viszont amit ő el tud intézni a teherszállító drónjával, az vmi durva, szinte már csalásként élem meg a vele való játékot.

De az a karakter is jó, aki ittasan nem nagyon veszi fel az ütést és harcol mint a tigris. :)

Viszont a drone experttel és a beekeperrel nem mentem semmire. Vhogy nem tudtam használni a képességeiket. Nem jöttem rá miképpen működik a lebombázok vkit drónnal, de a miniatűr méheket sem tudtam célba juttatni, hiába jelöltem ki a célpontot, nem tudtam útjukra bocsátani őket, én voltam balfék, de nem jött össze.

Ellenben a kémmel egy percet sem játszottam, de szerintem a hitman is erre a sorsra jut, túl jó a teherszállító drón. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.