Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NandorHUN


NandorHUN
addikt

PC-re más fajta trial van ;]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2) Romvr válasza NandorHUN (#1) üzenetére


Romvr
őstag

Ja. Steam-en 120 perc próbaidő WD2 esetén. ROTTR-ha minden igaz már van virágboltban is.

Bár a kettő közül az valóban jó játék, mert a WD2 az egy bughalmaz, ami még optimalizálatlan is... legalább is PC-n, de lehet konzolon maga a tökéletesség :U

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Ez lenne a minimum a játékgyártóktól, hogy adnak 3-5 órányi időt, hogy eldönthesse a vásárló, hogy kell-e neki vagy nem. Ne pedig egy feltupírozott trailer után kelljen vásáolni. Régen erre szolgált a demó, ami egyre ritkább kiváltság a játékoknál. Lehet, hogy az Ubisoft játékok bug halamzosak, de legalább van hozzájuk elvétve hivatalos magyar felirat is és ez trial verzió is elég szép gesztus így ki is fogom próbálni ha már ingyenes, mert ami ingyen van az csak jó lehet. :DDD

(#4) Romvr válasza rdt89 (#3) üzenetére


Romvr
őstag

"Ez lenne a minimum a játékgyártóktól, hogy adnak 3-5 órányi időt"

Elég sok játékot ki lehet játszani 5 óra alatt. Van amit 3 óra alatt is legalább a feléig elviszel. Persze nem baj ez csak tuti nem lépik meg ezeknél a játékoknál, pont amiatt hogy amúgy is rettentően rövid.

Viszont az első pályákból csinálhatnának demót, vagy Open World esetén 1-1 területből. Ha át akarnál menni máshova akkor vagy visszafordítana egy üzenettel hogy "Buy the game for the whole map" vagy csak lepattannál a "DEMO" feliratról :DDD
Így legalább kipróbálnád hogy tényleg megéri e a pénzt.

De ez plusz munka lenne és így is a játékok 90%-át úgy kapjuk hogy a megjelenést követő 2 hónapban szinte naponta jönnek a javítások. Azaz ha 0day csinálnának demót lehet az még el is tántorítaná a játékosok többségét.

Ráadásul pl Steam-en ha még nem játszottál 120 percnél többet vele akkor kérhetsz visszatérítést ha nem váltotta be a reményeidet. Ez is egyfajta Demo...

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) rdt89 válasza Romvr (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Ez lenne a korrekt dolog a 120 perces limit, nem az, hogy 15-20 ezerért egy köpetet kapsz. Sajnos amit írtál is 4-5 óra alatt kipörgethető egy játék elég sok játéknál felüti a fejét. Ha demó-t nem is adnak ki én is osztom az ötletedet egy korlátozott részt a játékból tökéletes lenne.

Na és persze, hogy ON is legyek, nekem nem kellett a 3 óra hossza a játékból, 1 óra alatt is lejött amire kíváncsi voltam. nem én vagyok a célközönség. :)

(#6) #81556480 válasza Romvr (#2) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha ezt tudom nem dobok ki az ablakon 8 ezret a wd2-re :D

(#7) NandorHUN válasza rdt89 (#3) üzenetére


NandorHUN
addikt

5 óra alatt kijátszol 2 CoD kampányt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.