Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) danih


danih
addikt

A warezolás, azért valljuk be, mindenkinél egy etap a PC-s (és személyes) fejlődése során.
Az az időszak, amikor még tinik vagyunk, pénzünk nincs, anyutól kérni ciki vagy nem ad, de az új játékokat tolni kell...
Viszont eljön a minőségbeli ugrás, amikor már nem fog érdekelni a warez, mert meg tudod engedni magadnak az eredeti programok megvásárlását. Ezt az ugrást nekem a Steam jelentette, eredeti játékaim 80-90%-a azon van. Csak figyelni kell az akciókat, még így is garantálom, hogy "túlvásárolod" magad :)
Nem beszélve egy másik aspektusának a dologról - amikor warezoltam, sok volt a szabadidőm, nem volt gond, ha egy játékot patchelni/crackelni kellett rengetegszer, aztán vadászni a hibák okát... Ha kijött egy új patch, várni kellett az új crack-re - szóval szöszmötölés, de nem zavart.
Ma meg már erre egyszerűen nem volna időm. Játszani akarok, nem fórumokon vadászni a rengeteg trojan között a megfelelő crack-re, vagy az aktuális hiba megoldására. Steam-en "házhoz jön" a patch, megy a multi, van support (na jó, fenntartásokkal :) ), van community, stb. Én ezekért kész vagyok fizetni, nekem már így jó, és nem máshogy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.