Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) mephi666 válasza madgie (#48) üzenetére


mephi666
nagyúr

pálinkából, ami nekem istentelenül finom volt az a gusto birskörte :) olyan illata van mellé, hogy komolyan csak pislogtam... egyébként szeretem a hp-kat is, mert ha normálisan van elkészítve, akkor ezek is überelik mondjuk lazán a felkapott, de tisztaszesszel+aromával kotyvasztott vilmost :K

mellékesen vodka-párti vagyok: sokan utálják, de én kimondottan szeretem a tisztaságát... :K ha pedig fokozni akarom az élvezeteket, akkor zubrowka-t szoktam venni... megvan benne a "vodka-íz", de emellett az utóízében ott a bölényfű, aminek az íze megmarad hosszabb ideig a számban és tényleg imádom :B

sörből sajnos csak olcsóbbakra futja újabban... pár hete vásároltam be mondjuk valentinus búzasörből, ami ár/érték arányban verhetetlen volt... nem egy 10/10-es búzasörökből, de bőven az "elmegy" kategória fölött van... barnából meg mondjuk a gösser bock-ot szeretem... elég "kommersz" sör, de nekem ízlik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.