Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) mephi666 válasza Szten Márs (#38) üzenetére


mephi666
nagyúr

és tényleg nem a levegőből beszélek, mert elmúltam már 18, amikor életemben először keményebben berúgtam :K előtte azért pár évvel már időnként elfogadtam, ha kínáltak, de nagy ritkán 1-2 felesnél, vagy sörnél soha nem ittam többet... és ez általában vendégségben volt, úgy hogy a szüleim is tudtak róla... az vesse rám az első követ, aki emiatt elítél...
engem speciel mindig is zavart, ha a környezetemben fiatalkorúak "keménykedésből" szeszeltek... ennek soha nem láttam az értelmét, hogy: "igyunk, mint a gödény, részegedjünk le, mert mi vagyunk a menők" :W pedig sokan ezt csinálják... a következményekért meg soha nem vállalják a felelősséget... én szeretek iszogatni, de soha nem a részegedés a cél... szeretem a jó italokat és kellemesen tud esni egy-egy húzós hét után, vagy ha a megfelelő társasággal elfogyasztok egy normális mennyiséget... :K szerintem nem bűn iszogatni, sőt egészséges is, ha mértékkel csinálja az ember

#40: én múltkor mondjuk a jól sikerült vasárnapi menüt fotóztam le és raktam fel ;] (...csorgassák a népek a nyálukat) szerintem mindenkinek el kellene döntenie magában mielőtt megoszt valamit: ér-e annyit? kik látják? okoz-e vele bárkinek is valami kellemetlenséget?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.