Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A dx12 lassan halad,nagyon lassan.Amekkora hírverés volt anno körülötte,valahogy gyorsabb terjedésre számítottam.Talán mert hogy gyengébb kártyákon is elfogadhatóbban futnak majd az újabb játékok,és ezáltal a fejlesztők is rákapnak.Gondoltam több játékot lehetne így eladni,de lehet tévedek vagy rosszul látom....

Wasabi...

(#2) davidsone válasza Kronos3000 (#1) üzenetére


davidsone
addikt

nem áll érdekükben általában aki PC-n tolja költ a gépre is és ez a lényeg pörögjön a hardver biznisz...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) himpike


himpike
aktív tag

Nyilván vannak játékok amiket támogat egyik vagy másik gyártó de összességében nem értem miért fáj az a programozónak hogy rendesen fut a hulladék programja... Meg mitől érdeke az hogy több VGAt vegyenek...

(#4) mazsolamancs válasza himpike (#3) üzenetére


mazsolamancs
újonc

Nem a programozo donti el, hogy hogyan fut a jatek, o csak megirja azt, amit a kiado megad neki. A kiadokat pedig csak a bevetel erdekli, nem az, hogy jol fusson a program.

(#5) himpike válasza mazsolamancs (#4) üzenetére


himpike
aktív tag

Értem, és ha gyengébben fut akkor többen megveszik?

(#6) #52815360 válasza himpike (#5) üzenetére


#52815360
törölt tag

Vannak olyanok, akik akkor is megvennék, ha sehogy sem futna. A cégek is arra utaznak, hogy szinte 0 anyagi ráforditással, értsd kockázat nélkül, a lehető legtöbb példányt adják el. Hiába lesz 100 millió játékosból 95 millió elégedetlen, az az 5 millió, akinek mindegy, úgyis eltartja őket.

(#7) #20691712 válasza #52815360 (#6) üzenetére


#20691712
törölt tag

👍
Nem tudom hogy fog ez kinezni ugyhogy meg egy
+1
is

[ Szerkesztve ]

(#8) hommeros


hommeros
őstag

Az a dream box elég ötletes. HA még vennék asztali PC-t, tuti vétel lenne.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.