Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GreenGoblin válasza Noukoum (#49) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ha már nem vagy képes megkeresni még úgysem hogy elárultam két hetes teszt akkor tessék itt van: [link]
8:20-tól beszél a szoftver bajokról. Képet is mutat. Viszi vissza frissíteni ha egyáltalan van már erre update.
Hardveres baj is nem kevés ezzel az autóval.
Gondolom most mondjárt cáfolod ezeket.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#52) #06658560 válasza .Szaki. (#50) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tudom, hogy nem sok. Viszont minden más modellnél meg az ár vérzik el. Az egész plecsni már rég nem a saját feltételei mentén fut.

(#53) Noukoum válasza GreenGoblin (#51) üzenetére


Noukoum
veterán

Hát kezdjük azzal hogy te beszéltél erről a “tesztről”, szóval nagyon nem nekem kéne tudni melyről van szó. Pofátlan hozzáállás a részedről.
Másrészt pont az van a videóban amit mindenki tud. Nincs kész a szoftver, úgy adták ki az autót. Neki néhány funkció nem működik, másnak igen. És mondja is hogy ezután feltolják rá a következő frissítést és reméli hogy ezzel megjavulnak neki a gondjai. Szóval nem igazán értem mit szeretnél ezzel most mondani.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#54) GreenGoblin válasza Noukoum (#53) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem látom a VW oldalán sehol sem még az apróbetűs résznél sem, hogy vigyázz mert félkész a szoftver amit majd valamikor javítunk ha javítunk. Biztos velem a baj, hogy ezt nem tartom normálisnak. :K

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#55) Noukoum válasza GreenGoblin (#54) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem kell annak tartanod. Az autógyártók már csak ilyenek, szeretik elhallgatni a dolgokat. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#56) gattolino


gattolino
senior tag

Majd, ha nem lesz elektromos kút 200km-re és nem lesz hol feltölteni ezeket a jövőbeli technológiákat, akkor elgondolkodhatnak, hogy egy kanna benzinnel még el lehetett volna jutni bármeddig.

Vivo X90 Pro Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.