Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

A játék egy fos volt, a könyv tetszett, a film zseniális.

ui: szerintem amúgy a filmre nézve sértés volt annak a kalap bughalmaznak ugyanazt a nevet adni. De tényleg, én teljesen megdöbbentem, főleg, hogy sokan azt hiszik emiatt, hogy a kettőben van akármi azonos is.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Vladi válasza Иван (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez is egy vélemány, bár itt nem leszel ezzel népszerű. :DDD

Maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszett. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) Иван válasza Vladi (#2) üzenetére


Иван
őstag

Egyszerűen képtelen volam 2 óránál tovább játszani. A szemem előtt spawnoló NPC-k, amiket 5 perce lőttem le, az volt az a mélypont, amikor leszedtem az egészet.

És mindezt Tarkovszkij szeniális filmje és Sztrugackijék könyvével azonosítani.... Külön bugyrot kapnak a pokolban, azt garantálom :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) westcoastog


westcoastog
veterán

Teljesen lehangolt mikor olvastam az fb oldalukon. :(

(#5) Vladi válasza Иван (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszönjük elolvastuk, tudomásul vettül, ugorjunk.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

"Tessék mondani! Hol, kire és melyik asztalt kell most ráborítanom?"
Alapvetően azokra akik játszottak a korábbi részekkel, de nem vették meg.
Másodsorban a fejlesztőkre, mert nem optimalizálták rendesen és emiatt valószínűleg veszítettek pár vásárlót.

(#7) Vladi válasza D1Rect (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jelentem én megvettem mindhármat. :)

Azt nem hiszem el, hogy az optimalizálás hiányában olyan nagyon nagy lett volna a bevétel kiesés. Biztos, hogy volt. Aláírom. De szerintem még így is nyereséges volt az üzlet. Ezek után döbbenet az ilyesmit olvasni. :(((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8) westcoastog válasza Vladi (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem is ott figyel a polcomon mind három. :K

(#9) djculture


djculture
félisten

Szerintem a stalker2 úgy ahogy már háromnegyed állapotban átkerült máshoz és akár jó is lehet. Mmo viszont nem az én világom, havi több ezreket kiadni nem tudok, kell az életre a lóvé. Stalkereket megvettem mindet, mert nem folyamatos pénztemetők voltak hanem egyszeri kiadás.

(#10) Иван válasza Vladi (#5) üzenetére


Иван
őstag

Ugorhatunk, de ezzel még a probléma megvolt. ÉS érdemi reagálás se.

Whatever, nem nagyon érdekel. Csak mindenki isteníti az, ami legjobb esetben is egy közepes játék, közben meg megfeledkezik a névadójáról, ami egy mestermű.

Zavar.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Vladi válasza Иван (#10) üzenetére


Vladi
nagyúr

Most mondjam azt, hogy engem fikarcnyit se érdekel a zavarod? Itt meg végképp nem. Tényleg lépjünk.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) Vladi válasza djculture (#9) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez is lényeges kérdés. Nálam meg az idő a hiányzó erőforrás. :(

De akkor is faja lenne zónázni... :C

Arra van valami infó, hogy hány %-nál jártak? Nekem gyanús, hogy nagyon kevés. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) rétisün


rétisün
veterán

:O :O

ennyit tudok mondani, kéremkapcsojjaki....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14) reload. válasza Иван (#10) üzenetére


reload.
csendes tag

miert lenne kozepes? anno, amikor 1,5 eve toltam nagyon megfogott az egesznek a hangulata, a rengeteg kuldetes, megszerezheto cucc, jol megirt, izgalmas tortenet. tenyleg olyan jatek volt, ahol erdekelt, hogy na, "most mi lesz". nem a szokasos henteles. szerintem te leragadtal a bugoknal es a grafikanal. - elobbirol mondjuk en nem tudok nyilatkozni, nalam nem volt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#15) D1Rect válasza Vladi (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

A shadows of chernobylt én is megvettem. De összesen 23 percet játszottam vele. :B
Valahogy mindig van amivel szívesebben játszom.

(#16) Vladi válasza D1Rect (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem jön be mindenkinek. :)

Én meg istentudja hány órát. Most pl: sgm mod. De már jön az újabb, majd azzal is kell.

Hálistennek van, úgyhogy nem kell egy darabig gépre költeni. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) westcoastog válasza Vladi (#16) üzenetére


westcoastog
veterán

Szeptemberben a Lost Alpha,na az oda fog ütni rendesen. :K

(#18) Vladi
hát egy közösségi stalker építgetés sem volna rossz, dezowave-nek kiadhatnák az eddig elkészült 2-t, aztán megcsinálnák. Hm én gyászolok most, komolyan. :( :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Vladi válasza westcoastog (#17) üzenetére


Vladi
nagyúr

kezetdörzsölős szmájli.

Még ha a forráskód is meglenne. Akkor milyen modokat csinálhatnának. :Y

Nem kéne már akkor 2, csinál a közösség magának.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) djculture válasza Vladi (#12) üzenetére


djculture
félisten

Orosz fórumokon azt írták hogy grafika majdnem kész volt meg le volt programozva az egész csak a történet nem volt kitalálva. Attól függ kihez kerültek a jogok, ha nem ülnek rajta szerintem elég hamar kijöhet. Gondolom azért is szerezték meg. Persze remélem nem az lesz mint a duke nukemmel hogy a kész részeket összefércelik.

(#20) Vladi válasza djculture (#19) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na ez egy kis remény azért. Lehet tényleg jó lesz.

Csak a sztorit ne üssék szét. :( Nagy cucc azért megcsináltatni az eredeti szerzőkkel a történet vázát. Így azért végképp nem értem. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) djculture válasza Vladi (#20) üzenetére


djculture
félisten

Elfogyott a lóvé a gsc-nél szerintem ez egy vészeladás volt.

(#22) Vladi válasza djculture (#21) üzenetére


Vladi
nagyúr

De miért nem adták vele a csapatot? Vagy aki megvette, vette volna tulajdonjogban.
Ezért nem értem. :F

(#17) westcoastog:

Nézd meg, hogy a quake motorjával mit hoztak össze. Pl: doom egy az egyben átültetve rá... nyálcsorog... :DD

(#23) Lauda:

Ne aggódj! Van azért sok további lehetőség. modok, 2, meg mmo is. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) Lauda


Lauda
félisten

Szivem szakad meg. Eletem egyik, de inkabb azt mondom, legjobb jateka a stalker. :O :R

(#24) djculture válasza Vladi (#22) üzenetére


djculture
félisten

Mert a gsc romjain csináltak egyből egy másik ukrán céget szerintem. Amit a stalker jog eladásából meg befektetők pénzéböl hoztak létre. A csapat meg automatikuson oda került.
Ha ezt az mmo nem erőltetnék akkor még jó húzás is lehetne. Mit érdekel minket hogy hogy hívják ha a hangulat ugyanaz és minden jóság .

[ Szerkesztve ]

(#25) Vladi válasza djculture (#24) üzenetére


Vladi
nagyúr

Valami készül. Szerintem nem zóna wow lesz, elég sejtelmesen nyilatkoztak. Van azért ott kreativitás. :)

Tehát én nem egy zónásított word of warkraftra számítok, de figyeljük az eseményeket. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) Brutális eb válasza Иван (#10) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jaja morogj csak nekem is tetszett.
Ha meg mindenki isteníti akkor a te fejedben van a gond.de ez már egy másik törpénet. :DD ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) Iginotus


Iginotus
őstag

Kikstartra, vagy mi a szösz ahol mi fizetünk a játékfejlesztésért nem lehetett volna kitenni? Mostanában úgy is divat :D
Akkor mi is besegítettünk volna...

Plug and Pray... :)

(#28) Vladi válasza Iginotus (#27) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ezt a rendszert nem is ismertem, de jól hangzik.

Hol van ez, én nem találom oldalát. :F

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#29) Iginotus válasza Vladi (#28) üzenetére


Iginotus
őstag

Kickstarter a pontos neve. És itt most a Wasteland 2 nél jött elő épp, de azóta nagyon sok játékgyártó és játékos ráugrott.
Lényegében ha van egy jó ötleted felteszed ide és aki akarja megfinanszírozza. És pl ha elkészül a játék akkor elve megkapod meg bétát is kapsz stb. Azt hiszem a Minecraftos fószer is segített itt már jó pár játékon.

Plug and Pray... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.