Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) ViZion válasza miresz (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Az említett 9600 is Sapphire volt, akkor számomra ismeretlenül, de ez volt a legolcsóbb, megvettem. Amikor azt a konfigot eladtam ismerősömnek még működött (~3 évesen), pár éve cserélték a konfigot.
Azért a vásárlásba benne van mindíg (mert jól kitalálták...), hogy szinte pár Ft-al többért kapni kicsit jobbat, persze attól is van jobb, csak kicsit drágább... -vannak kivételek is, (pl. a ddr3 VGA-k 2012 év végén :Y , meg néhány túlárazott modell). Valahol meg kell húzni a határt, megtalálni az egyensúlyt az igények és a lehető$égek között. Ebből a szempontból a legjobb kártya nekem :R

Raidmax Smilodon -> plexi oldal... viszont kéken világít, ami megy a kártyához (és hűvösebb :D ) Éppen ezért Plexivel a fal felé fordítva áll... majd építek megint házat, csak az első pár faház project olyan gáz lett, hogy még a gányolós topikból is kitiltanának vele. Hiába, a kvázi-végtelen fantázia a kézügyesség teljes hiányával ötvöződik bennem... :O

Köszi még egyszer a segítséget, mejd jelentek, ha megjött a kártya :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.