Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Great music....Thnx :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) 7


7
addikt

Ezt néha meghallgatom a mai napig is, a másik négy viszont sehol sem lelhető fel. :)

(#3) Viszlát válasza 7 (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

A másik négy jelenleg 1700 km-re van tőlem egy fiókban, de alkalomadtán visszakerülnek azok is.

Moonlight: thx.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Régről még emlékeztem rá, és örülök, hogy újra meghallgathattam! Illetve örömmel látom, hogy újra elkezdted publikálni a töröld dolgaid! Remélem egy szép napon eljutunk odáig is, hogy a kedvenc sorozatomat is ismét feltöltöd, a befejezéssel együtt! :)

Viszont ha jól tudom, történet is tartozik hozzá. (hogy miért kezdtél el zongorázni, miután abbahagytad!) Nem akarod azt is publikálni ismét? :)

Mentalita'

(#5) Viszlát válasza nincsisbéla (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Az a negyedik szám története volt, ha hozzáférek a zenékhez, az is kikerülhet újra.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) nincsisbéla válasza Viszlát (#5) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

:R

Mentalita'

(#7) Huma


Huma
addikt

Nem rossz. Szeretem az ehhez hasonló zenéket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.