Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Viszlát


Viszlát
addikt

talmida: köszi! Pontosan tudom, hogy milyen nehéz belevágni. Ha megteheted, vizslát fogadj örökbe, sajnos rengeteg utcára tesznek, mivel mostanában újra divatos fajta lett, viszont rengeteg odafigyelést igényel, így aztán pár hónap, vagy egy év után szépen megunják és kivágják. Szívesen segítek is akár, sok ismerősöm van aki ilyen menhellyel foglalkozik és külföldre is meg tudják oldani a szállítást.

kovy29: nekünk is folyamatosan volt legalább egy kutyánk, amióta csak az eszemet tudom. Aztán 13 éves koromban jött Linda és 15 évig élt velünk. Bár őt nem lehetett beengedni a házba a szőre miatt, azért ő is közel állt hozzánk így nagyon megviselt, amikor el kellett altatni. Szegény már annyira öreg volt, hogy az evés és a mozgás is fájdalommal járt, hiába, hogy egyébként nem volt semmi baja, tudtuk, hogy neki ez így már csak szenvedés. De a józan és okos döntés ellenére nagyon-nagyon nehéz volt az a nap, az egész család napokig csak kóválygott, én két napig nagyon aludni sem tudtam. Ezért voltam úgy, hogy jó ideig nem akarok kutyát és valszeg ha nem lettem volna kész tények elé állítva, akkor nem is vágtam volna bele máig sem...

Crystalheart: a házba nyilván nem lehetett beengedni a szőre miatt, de egyébként nekünk nem volt gondunk vele, kicsit több odafigyelést igényelt a tisztán tartása, de sokkal kevesebb időt vett el, mint a vizslák megmozgatása. Amúgy ha akita, akkor: Hachiko. :)

Iván: állítólag ez alkat kérdése, mindenesetre én rühellem a macskákat. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.