Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ultrasound


ultrasound
tag

Remélhetőleg a mindenki által várt bohóchalas háttér animációt nem fogják korlátozni a mini usereknek! :B

[ Szerkesztve ]

(#102) Fall-N válasza pauliboy23 (#99) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Majd ha lesz Tasker vagy Macrodroid akkor beszélhetünk arról, hogy nincs lemaradva az iOS. De engem nem zavar, úgysem használom. Mindenkinek más a preferenciája. Mondjuk nem létfontosságú, de a launcher használat is hiányozna.

(#103) Yeffy válasza LosBlancosRM (#64) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#104) lorinho válasza syryus (#38) üzenetére


lorinho
tag

Hát nekem sajnos lemerül a 13 pro. Minden nap töltöm. Nem vagyok elégedett vele. Anno az Xr jobban bírta.☹️

(#105) joey04 válasza lorinho (#104) üzenetére


joey04
titán

pedig érezhetően jobbnak kell lennie.


"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#106) lorinho válasza joey04 (#105) üzenetére


lorinho
tag

És nálam akkor miért nem? :((

(#107) joey04 válasza lorinho (#106) üzenetére


joey04
titán

Első körben több infó kell. Változott a hely ahol használod? Változtak a szokásaid? Ha nem, akkor irány a szerviz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#108) lorinho válasza joey04 (#107) üzenetére


lorinho
tag

Nem változott. Nincsenek drasztikus merülések. Egyszerűen ennyit bír szerintem. Nem tudom. A szerviztől félek. Mondjuk én ezeket az akkumulátoros grafikonokat se értem.
[kép]

(#109) lorinho válasza joey04 (#107) üzenetére


lorinho
tag

Még az jutott eszembe, hogy állandóan kapcsolatban van egy xiaomi okos órával, meg dual SIM van. Ez ennyit számítana?

(#110) lorinho


lorinho
tag

Éjszaka 7-8%ot merül. Gyanítom az is sok. Legalább is nekem 2-3 rémlik korábbi iPhone-jaimnál. Szóval nem értem mi van vele. Valószínű ha kijön az iOS 16, újra húzom és biztonsági mentés nélkül állítom be újra.

(#111) Viktor0610 válasza lorinho (#109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.