Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nozs23 válasza vicze (#50) üzenetére


nozs23
addikt

Leszartak, mert nem volt user igeny.

A frocsogo forumozok olyan kicsik szamokban, hogy Cupertinoban nem latjak oket.

(#52) Noukoum válasza nozs23 (#51) üzenetére


Noukoum
veterán

És mostmár userigény lett?:C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#53) janeszgol válasza nozs23 (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

De tényleg. Akkor most minek teszik bele? Karácsony van? Eddig volt 4 karácsony, amióta kivették és nem került bele.

[ Szerkesztve ]

(#54) Damos válasza nozs23 (#51) üzenetére


Damos
tag

"nem volt user igeny"

Nem mondod. :F

(#55) nozs23 válasza Noukoum (#52) üzenetére


nozs23
addikt

És mostmár nem nézik hülyének a felhasználót? :)

Az elmúlt négy 5 évben elég sokat változott az iOS, hogy választási lehetőséget adjon a felhasználóknak. Widgetek, App Könyvtár, értesítések kezelése. Ez is egy ugyanilyen, bár jóval kisebb választható opció.

(#56) Viktor77


Viktor77
titán

Bődület, hol tart a fejlődés!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57) PuMbA


PuMbA
titán

Nekem most is látható a százalékos kijelzés iOS 15-tel az iPhone SE-n :P

[ Szerkesztve ]

(#58) vicze válasza PuMbA (#57) üzenetére


vicze
félisten

Feature phone. ;]

[ Szerkesztve ]

(#59) PuMbA válasza vicze (#58) üzenetére


PuMbA
titán

Ez ilyen, a dizájnért áldozatokat kell hozni ;] Ez nem a használhatóságról szól. A legtöbb sportkocsi is teljesen használhatatlan közúton, mert a használhatóság rovására megy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#60) k-adi


k-adi
nagyúr

"vannak azért problémák, a lap szerint fehér háttérkép esetén az ikon nem alkalmazkodik a háttérhez"

LOL! :DDD

Döbbenet hogy ennyi év kellett ehhez és még cikk is van róla! :Y

(#61) LosBlancosRM válasza mike710 (#19) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Pedig így szokott lenni. :D Mert ugye droidon szar, az Apple meg jóra csinálja meg. :DD

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#62) Fecogame válasza Ricardo (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

iOS és az, hogy bármi beállítható egy mondatban? :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#63) S e t h


S e t h
nagyúr

Isten hozott bennünket a jövőben!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#64) LosBlancosRM válasza nozs23 (#51) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

😂😂😂😂 Lehet, hogy Te még Joye-n is túlteszel ha az Apple a kérdés.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#65) Clander


Clander
tag

iPhone 13 tulajként nekem ez a "feature" nagyon hiányzott és aki írta, hogy neki felesleges funkció,ugyan úgy használni fogja 😃.

(#66) vicze válasza S e t h (#63) üzenetére


vicze
félisten

Vissza a jövőbe egész pontosan. :P

(#67) modd3r


modd3r
őstag

Nekem kicsit az fáj, hogy előbb került be a terhes férfi emoji az iOS-ba, mint az új akkuszázalék... :DDD

(#68) vicze válasza modd3r (#67) üzenetére


vicze
félisten

Prioritás, prioritás... ;)

(#69) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ikon mellett mutatott százalékos verzió van? ;]

Vagy az majd a 17 béta 5 naaaagy újítása lesz? :))

Samsung Galaxy A54

(#70) hemaka


hemaka
nagyúr

Ceges 11-en igy oldottam meg, nehez vot🥴 [kép]

(#71) Noukoum válasza hemaka (#70) üzenetére


Noukoum
veterán

Mindezt lezárt képernyőn, ios 16-on. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#72) nozs23 válasza LosBlancosRM (#64) üzenetére


nozs23
addikt

Varj, kitalalom: fuj Apple billentyuzet, a Simple a legjobb app, az Apple egy fos. Mehetsz a kovetkezo topicba. :)

(#73) janeszgol válasza nozs23 (#72) üzenetére


janeszgol
félisten

A Simple a legjobb valaki szerint? Az a leghitványabb valami.

(#74) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Innováció, intervenció, inkvizíció.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) janeszgol válasza Graphics (#74) üzenetére


janeszgol
félisten

Áá, a raktáros biztosan lefújja, ha elolvassa az #51-es hozzászólást. :D

(#76) PuMbA válasza modd3r (#67) üzenetére


PuMbA
titán

Ez egyértelmű. Az emojik sokkal menőbbek és népszerűbbek, mint az akkuszázalék mérő. Én még nem hallottam sok embert az utóbbiról beszélgetni :) Tényleg fontosabb az átlagfelhasználónak az előbbi, ha logikusan belegondolok. Az Apple-nél is valószínűleg tudják ezt.

[ Szerkesztve ]

(#77) Graphics válasza nozs23 (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyira véded az Apple nem létező álláspontját, mint én anno vérXiaomiFan koromban.

Tény, hogy ott nem is szenvedtünk hiányt a százalékos kijelzésben... Merhogy nem volt rá igény, na persze :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#78) hemaka válasza Noukoum (#71) üzenetére


hemaka
nagyúr

A téma is arról szól, szóval nem kell beszarni senkinek, megoldható így is 12-től lefele.

(#79) totron válasza nozs23 (#34) üzenetére


totron
addikt

Beállítottság kérdése is, de a stresszfaktor inkább az, mikor meg van kötve a kezed, úgy, hogy hiányra fut ki az állapot. Egy körömhegynyi indikátorral nem lehet számolni. Értem, hogy 1 swipe-nyira van a tuti, meg van, hogy kell a gondoskodás a júzernek, de ez itt nem az. Inkább a tüntessünk el valamit, hogy aztán vissza lehessen hozni elve játszódik, mint innováció ugye.

(#80) Felesbandi válasza roli543 (#29) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Elsőre tök megörültem, aztán láttam, hogy Mini nem kapja meg. Tiszta érzelmi hullámvasút. :U

(#81) Mr.Grincs válasza modd3r (#67) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi, hogy említetted, eddig nem is tudtam. :DDD Mostmár le tudom írni egy emojival, hogy telezabáltam magam :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82) pauliboy23 válasza #95462144 (#43) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Miért böszme?

(#83) Hallosz


Hallosz
senior tag

Végül is . . . nem lehet a gyártót vádolni azzal, hogy kapkodott és átgondolatlanul, hatástanulmányok nélkül döntsön és tegye láthatóvá azt, amit nem kellet volna láthatatlanná tenni.
A Microsoft is megfutotta ezt a kört a csempéivel. . . .

Mert lakni, muszáj.

(#85) Wesiz


Wesiz
tag

általános fanboy vélekedés hogy lehet hogy valami előbb volt androidon, de az apple csinálta meg először jól igazán.
emiatt a tézis miatt várom hogy mi lesz az a plusz amit az apple (évek kőkemény munkájának köszönhetően) hozzátett az androidos verzióhoz. segítsetek már mert én csak azt látom hogy rosszabbra csinálták meg:
- egyrészt mindegy hány százalékon vagy, az akku piktogram maximumot mutat, persze ott van rajta a százalék de az több év megszokás után csak odapillantva azt hiteti el velem hogy fullon fel vagyok töltve
- nem mindig alkalmazkodik a háttér színéhez, ilyenkor képileg nyernék információt de az meg ugye teljes töltöttséget mutat. így igazából szükség sincs rá, elég lenne csak az akkuszázalékot kiírni, úgyis tudná a felhasználó hogy az van a jobb felső sarokban

(#86) Ricardo válasza Felesbandi (#80) üzenetére


Ricardo
félisten

Az elég kicsi, hogy fogásváltás nélkül elérd az állapotsávot, és lehúzd. :D

(#87) csako válasza Viktor0610 (#69) üzenetére


csako
veterán

És a csak százalék? :DDD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88) #95462144 válasza pauliboy23 (#82) üzenetére


#95462144
törölt tag

Egy "picit" többet tud. De amiről nem tudsz az nyilván nem is hiányzik. Funkcionalitásban évekkel le van maradva az Ios.

(#90) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hardveres akadálya nincs, minden egyéb pedig nem indok. Kis felbontás, nincs hely WTF? :D Ezek baromságok.
Természetesen i11-em van :DDD
Talán a reményhal majd a véglegesben..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#91) Ricardo válasza csako (#87) üzenetére


Ricardo
félisten

Az majd az iOS 19 újítása lesz :DDD

(#92) pauliboy23 válasza #95462144 (#88) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én arra lettem volna kívàncsi, hogy mi az a nélkülözhetetlen funkcionalitás, ami a mindennapi használatban nélkülözhetetlen, amitől szerinted az iOS tamagochi a OneUI-hoz képest?

(#93) LosBlancosRM válasza pauliboy23 (#92) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Értesítés kezelés, billentyűzet, böngésző, launcher, testreszabhatóság, stb.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#94) kisvak válasza #95462144 (#88) üzenetére


kisvak
kezdő

Hogyne. Nem lehet a fingra is masnit kötni, és nincs papucs orrán pamutbojt. Egyéb?

(#95) Dester31


Dester31
tag

Hihetetlen, hogy ez egy hír.

Des

(#96) #95462144 válasza pauliboy23 (#92) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az egyik benne van, amire reagáltál. A cikk miről is szól? Az ikonok melyik Ios esetében lesznek bárhova elhelyezhetőek 20? Olyan funkciókat lengetnek be, amik droidos vonalon évek óta adottak, de minden bizonnyal nem használtad, ha kipróbálod rájössz, mert leírni eléggé sok idő. Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem használható csak összehasonlítva rengeteg a hiányosság és a korlát.

#94kisvak: Viszont a kulár@ lehet ugye? Attól még az marad ami. Csak látványosabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#97) k-adi válasza csako (#87) üzenetére


k-adi
nagyúr

james bond neted van :Y

(#98) csako válasza k-adi (#97) üzenetére


csako
veterán

:C :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99) pauliboy23 válasza #95462144 (#96) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Minden egyéni preferencia kérdése. Használtam/használok OneUI-t mellette (A52), de sosem éreztem az iOS fapadosnak. Android vonalon talán a legjobb böngésző a samsungé, (bár nekem az Edge is bejön), de én szeretem a safarit, sosem volt gondom vele. A többi felsorolt dolog, nos, a billenytűzetből mindig a gyárit használom, az értesítésekkel sincs problémám. Ami tényleg lehetne jobb, a dual sim kezelés, az androidon sokkal jobb/kényelmesebb ez tökéletesen igaz. Nyílván rengeteg dolog van, amit lehetne hasonlítgatni, hogy hol melyik milyen, de attól függetlenül szerintem az iOS nem fapados, inkább az a lényeg kinek mi a fontos. :R

(#100) syryus válasza Wesiz (#85) üzenetére


syryus
tag

Tudod amúgy, hogy mit jelent az ‘béta verzió"?

(a jelek szerint nem) :DDD

Technology will rise when humanity falls

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.