Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) kokov


kokov
tag

A következetességet értem, hogy a mikrokapcsolók fejlődtek, van belőlük új és egy pici gyártó gyártja az újat, aki képtelen minimalizálni a gyártási költségeket saját kapacitási és egyéb korlátai miatt. Nem tudja kiszolgálni a keresletet ezért inkább túláraz, na de most már vannak másolatok. Hogy az égbe kerül még mindig ennyibe?

A zajterhelés nem csökkent eléggé ahhoz, hogy ha 28-an ülnek egy légtérben kartonnal boxokra osztva, akkor ne legyen gond belőle onnan meg, hogy zajos hozza magával a hátrányt, ami miatt leváltották. Zajos és drága. Ez volt vele a gond.
Maradt zajos, de még drágább lett. :DDD
A régebbi gépekkel megvásárolt mechanikus billentyűzetek is kinyírhatatlanok voltak, szóval szvsz jöhetnek nekem a leütésszámmal ez az árazás egyszerűen érthetetlen marad számomra. Picit halkabban kattan, ugyan már nem mindegy, hogy 30dB vagy 28dB ha kattog akkor kattog kész.
Ez nem érhet ennyit.
Ennek a reális ára mondjuk 10k. Ha világít, macro stb. akkor meg 15k. Értem, hogy minden mikrokapcsoló kiváló, na de ettől megőrülni 45-60 ezer Ft-ot letenni? Ne vicceljetek már, ha gépelni kell kikukázol egy régi dines IBM-et, teszel rá egy másik lengődugót meg felmatricázod ékezettel és fillérekből ott vagy, hogy gépelni tök jó 80 évig. Megölhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.