Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Amit szívesen olvasnék, az egy Norton Antivirus ismertetés (ha már volt, akkor bocsi), egyéb esetben Panda vagy Kapersky (remélem jól írtam..). Ha AVG-t választják sokan, akkor kérném, hogy egy összehasonlítást is csinálj a FREE kiadással (mert népszerű), miben kevesebb a fizetőssel szemben (keresési-találati és semlegesítési szempontból). Egyébként nagyon szép és részletes írás lett, köszönjük :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Khaal


Khaal
őstag

AVG tesztet szívesen olvasnék (ingyenes verzióról elsősorban), kíváncsi lennék mibe kevesebb mint a fizetős alternatívák.

(#3) Lars válasza Samus (#1) üzenetére


Lars
őstag

Igaz hogy más tollából, de itt van Norton 2010 [link]
Én egy ingyenes megoldások összehasonlításának örülnék, van ugye új AVG, esetleg megvárva az Avast-ból is az új verziót.
Szerintem elég sokan használják ezt a két programot.
Csak nehogy flame legyen a vége, mert valaki elfogult akármi használó :)

(#4) pincehely


pincehely
addikt

Panda, Kasperszky tesztet szeretnék olvasni

http://kefetemap.deviantart.com/

(#5) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Köszi a tesztet! Régebben nagyon szerettem a CounterSpy-t.

+1 szavazat a Pandára mert olyan sok negatív és csak néhány pozitív véleményt olvasni róla hogy most már kíváncsi vagyok milyen lehet.

Romani ite domum.

(#6) spy19


spy19
tag

Üdv!
Gratulálok nagyon jó kis írás! Minden elismerésem és a többi vírusirtó tesztbe is hasonló színvonalú és tatalmú írást kívánok! :) :C
Az Avast 5 tesztre nagyon kíváncsi lennék majd,lassan 5 éve használóm és tökéletes!
Persze mellette a vipre is fent van de csak akkor fut ha rossz érzéseim vannak! :DDD

(#7) csaba1203


csaba1203
addikt

Ha lehetne kérni szintén a Panda 2010-es verziójának a tesztje érdekelne.

(#8) mobal


mobal
MODERÁTOR

szia! én egy AVG tesztre lennék kiváncsi. most jelent meg az új verziója ennek is és érdekel ,hogy hogyan végzi a dolgát a virusirto amit lassan 6 éve használok.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9) Syl


Syl
nagyúr

Ezúton is szeretném megköszönni a Sunbelt magyarországi supportjának a példamutató hozzáállást, hogy kitartóan és hű részletességgel válaszoltak a feltett kérdéseimre

Egy ellenpélda:
Cégünknek van 3 db NOD32 licence. A legutoljára vásárolt példány 4 hónap után, két hete azt jelezte hogy érvénytelen a név és/vagy jelszó. Meg persze hogy a licenc 2011.04.07-ig érvényes. E-mail a sicontactnak, egy hétig semmi. Újabb email, ismét egy hét tétlenség. Telefon folyamatosan foglalt.
Nem tudom melyik víruskereső lesz a következő amit meg fogunk vásárolni, de tuti nem a NOD32. Ettől még az ingyenes termékeknek is jobb a supportjuk! :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én a 9-es AVG-re és a 2010-es Panda-ra vagyok a legjobban kíváncsi. Természetesen az AVG-nél engem is az ingyenes érdekel, hogy mennyivel gyengébb a fizetősnél!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) malwy


malwy
senior tag

Egy-egy szavazat az AVG-re, és a Kasperskyre. Ebben a fontossági sorrendben!

Remek cikk, eddig számomra ismeretlen vírusirtóról. Ezentúl bepróbálom pár gépen az Avira helyett, magyar tudása végett.

(#12) edward2


edward2
addikt

AVGről olvasnék szivesen. Én AVG teljest használok + sunbelt personall firewall-t. Mindkettő eredeti már lassan 2 éve az előtte évekig történő ingyenes használat folytán. Vipre váltáson különben erősen gondolkodtam, de már nem emlékszem valami hiányosság miatt lemondtam róla annó.

(#13) Narancs


Narancs
őstag

AVG engem is érdekelne... :K

Beauty is pain

(#14) BloodRay


BloodRay
veterán

Tetszett a teszt és a Vipre is egész szimpatikus.
Én is egy AVG tesztet olvasnék legszívesebben(free és fizetős összehasonlítás tényleg nagyon jó lenne). :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy szavazat a Kaspersky-re. :U

(#16) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Látom, hogy a többség a Pandát és az AVG-t említette.
Na már most az AVG 9.0-át feltettem délután és totál behalt tőle a rendszerem, annyira fagyott. Hiába futtattam le ezt a nortontól átvett insign dolgot (azaz megbízható fájlok összegyűjtése és kihagyása az ellenőrzésből).
Egyenlőre a Panda az esélyesebb, persze ettől függetlenül nem adom fel, még megpróbálkozom az AVG-vel is.

Az előző cikkeimhez képest elég kevés a hozzászólás :) Sokkal kevesebb.
Sikerült ennyire kimerítően írnom, vagy ennyire nincsenek ismeretek/tapasztalatok a programról? :DD

(#17) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Én még mindig a pandát várom:) Valamelyiket a sok közül!

Kb 4 éve még én is gyűjtögettem a vírusokat floppyra, de egy alkalommal véletlenül úgy tettem be gépbe, hogy a panda is futott és azonnal legyakot mindenkit a floppy-n! :P
Egy alkalommal még egy Bagle támadást is kivédett.

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#18) dzsambo


dzsambo
tag

Színvonalas teszt, gratula :R :C
Én is egy teljes AVG tesztre lennék kíváncsi (free + fizetős) és a Kasperskyre. Eddig nem is hallottam a Vipre-ről, de egész színpatikus lett.

(#19) dzsambo


dzsambo
tag

bocsi, dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#20) pincehely válasza Pano (#16) üzenetére


pincehely
addikt

Szerintem azért kevés a hozzászólás, mert eléggé ismeretlen a népek számára ez a termék!
Legalábbis én még sosem hallottam róla.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Szép írás! :C
Szimpatikus ez a Vipre.
Szerintem Panda és Kaspersky teszt legyen. :R

sweetlou6.wordpress.com

(#22) atike


atike
nagyúr

Jó kis írás.

Én az AVG-re voksolok (ingyenesre). Régen azt használtam hosszú ideig, most azonban majdnem egy éve már nem. Kíváncsi vagyok, hogy fejlődött-e, és hogy merre... :)

(#23) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Remek bemutato, rögtön le is töltöttem a probaverziot, gyönyörüen muzsikal Windows 7 X64 alatt.

(#24) gyrgyvrs


gyrgyvrs
csendes tag

Nos, köszönöm hogy írtál róla, én voltam aki kérte. Annyit elmondanék, hogy mi az Enterprise verziót használjuk, 10 gépen, sajnos ennek a felülete nincs magyarítva (még a kliens sem, amit inkább sajnálok).
Volt, hogy egy Java program részeként használt arj.exe-t úgy legyalult, mint a sicc, csak e-mailben kaptam az üzenetet a szerverre, hogy valami gyanúsat talált.
Olvasni meg a Pandáról szívesen olvasnék, én is csak rosszat hallottam róla.

(#25) Sonny C.


Sonny C.
tag

Szia!
Nagyon jó lett az írás, kis kiegészítésként csak annyit szeretnék hozzáfűzni (nem reklám céljából), hogy a PC World-öt megvásárolva, minden hónapban ingyenes licenchez lehet hozzájutni a Sunbelt oldalán.

(#26) Black Bird


Black Bird
csendes tag

Én egy AVG tesztet olvasnék szívesen.

Köszi! :))

(#27) Ferlito


Ferlito
tag

AVG és Avast! tesztre lennék kíváncsi. Korábban avastom volt de váltottam,mert avg-nek kisebb az erőforrás-igénye. Ja meg persze Comodo tűzfal :)

[ Szerkesztve ]

Ronald Reagan

(#28) voyi


voyi
aktív tag

Anno sokat használtam a Vipre-t mikor kijött, de tűzfalnak elkezdtem használni a COMODO tűzfalat, scannelésnél sajnos megakadt a cfp.exe nevű fájlon,ami a tűzfalhoz tarozik... ennek eredményeképp a végtelenségig scannelt és megakadt ezen a fájlon. Olvastam róla neten sajna nemfértek össze, de lehet azóta valami újabb build már nem csinálja ezt.

esetleg aki használ vipre-t comodo tűzfallal együtt, az tapasztalt-e ilyesmit vagy rendben műxik a vírusírtója? amúgy mindazonáltal nagyon megvoltam elégedve anno a vipre-vel, nagyon hatékonyan elfogott minden szutykot!

Aláírás

(#29) benedekco


benedekco
addikt

Kaspersky tesztre szavaznék!

a teszthez meg: :R

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#30) Kamusoma


Kamusoma
csendes tag

A Panda régen rettenetes dolgokat művelt a számítógépeken!
A szerencsétlen júzert állandóan zaklatta a felesleges értesítéseivel, figyelmeztetéseivel, javaslataival, "riasztásaival". Egy gyengébb gép szinte teljes erőforrását felzabálta, úgyhogy a vírustalan gép egy drámaian lassú felugró ablakoktól hemzsegő rémálommá vált! Kicsit túlzás, de én igazából vírusnak, nem pedig vírusírtónak tartottam.
Nagyon kíváncsi lennék, hogy mára képesek-e valami használhatót csináli a spanyol kollégák? Kárrámbá! :F

[ Szerkesztve ]

''DVI, MPEG, HDD, Flash, Java, XML, HDTV, Telefon, PDA, Computer. Még szép, még szép, még szép, még szép!''

(#31) MasterDeeJay

Hali Mindenkinek!

Megosztom tapasztalataimat.
Régi Nod32 2.x lett lecserélve erre a csodára annak reményében hogy jobb és ugye kiegészített kémprogramvédelem miatt biztonságosabb gépeket kapok. Részben lett így.
Az első problémába akkor ütköztem amikor a jó öreg nodot levésve felraktam a vipre-t egy régi gépre ami még irodai munkára alkalmas. Gyakorlatilag 256mb-al rendelkező gépeken meg se érdemes próbálni ezt a vírusölőt, használhatatlanná tette a gépet. (igaz minimum 256mb ram volt előírva) Rendben ez még nem hiba hiszen valóban nem olvastam el mi a min gépigénye. (üresjáratban átlag valamivel 50mb alatt eszik, terhelve (keresést futtatva) ami csak van 100-200között)
Még mielőtt rákérdezne valaki, ez a gép előtte tökéletesen használható volt szövegszerkesztővel és egyéb internetes alkalmazással is.
A második és egyben legsúlyosabb probléma hogy túl agresszív alapbeállításként a keresője és olyan dolgokat is kiírt amiket nem kéne. Pl: Egyes laptopoknál egy sys file ami elég ahhoz hogy a gép ne induljon el és csak "kézzel" visszamásolva legyen újra használható. Illetve asztali gépen legutóbb egy hibás frissítésnek hála winlogon.exe totális megsemmisítése ami miatt még csökkentet módban se indult el a gép és nem volt elég csak a file-t visszamásolni egy működő windowsból hanem magát a vírusirtót is meg kellet nyirbálni hogy első induláskor ne nyírja ki egyből szerencsétlen winlogon-t. (természetesen eredeti XP sp3-ról van szó és munkára használt gépről nem pistike torrentes agyonkrekkelt játékgépéről)
A felülete tűrhető, azaz használható de semmikép nem nevezném jónak. (a 4-es Nodhoz képest) Frissítései rendszeresek és gyakoriak, de hiába a fent említett hibák miatt.
Hogy valami pozitív is legyen, a spamszűrőjük teljesen rendben van.

Összegezve: A Counterspy kémprogramirtóját használtam régebben és meg voltam vele elégedve de ez a termék totális csalódás volt pedig látszólag jól hangzik az hogy benne van az a számomra jó kémprogramvédelem is. Szerintem ez még nem egy kiforrott vírusirtó, én semmi esetre nem venném meg és nem is fogom ajánlani senkinek. Lehet hogy ez a sok minden kicsit negatívan hat de ezek nekem teljesen a tapasztalataim alapján vannak.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#32) balu999


balu999
tag

Sziasztok

Kéne egy kis segítség.Nem tudom,hogy milyen vírust kaptam.

Egyszer csak megjelent egy ikon az asztalon és a startmenüben

Nssstub.exe a neve.Letörlöm akkor vissza kerül egy idő múlva.
Leszedtem a régi vírus irtót és a tűzfalat és újat raktam fel.AVG Free-t és sygate-t használtam.Most Zonealarm , spybot , avra van fent.De ez a progi nem tűnt el.Nem szeretnék reinstallt , légyszíves ha tudtok valami egyéb ötlettel segíteni akkor írjatok.

Nem tudom , hogy mi ez a xar , bizto,hogy nem én telepítettem.

Köszi

Sajna nem találtam ide ide vágó témát , azért írtam ide.

[ Szerkesztve ]

(#33) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok viprében milyen programok vannak?
Előre is Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.