Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Nem mernék tippelni sem, a következő 5 év uralkodó mobiltelefon formájára.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) hogabesz


hogabesz
aktív tag

A notebook-kal kapcsolatban még mindig nem tudom elképzelni, hogy a fizikai billentyűzetet valaha is le lehet váltani ilyenre.

(#3) roli543


roli543
őstag

Azert az a triplán hajtogatható cumó még erősen bétás és vastag, de tetszenek a koncepciók. Valahogy azonban az Oppo és az Lg kihuzhatósa szebb volt.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Mercel


Mercel
senior tag

Szerintem ez a jövő és nagyon várom, hogy beérjen a technológia.
Azt még jobban, hogy tömeggyártás legyen belőle és elérhető árszinten legyenek bárki által megvásárolhatóak.

Marcel

(#5) Huntszy


Huntszy
tag

A vidi fele (minimum) CGI szóval ez még lompos méregetésnek is kevés így. Kickstarter kampánynak talán elmegy :D De majd kiderül milyen valós termékkel és megoldásokkal tud majd a Samu Display szolgálni az ügyfeleknek. Csak legyen haszna is azon kívül, hogy cool két napig.

[ Szerkesztve ]

(#6) ffrdgc


ffrdgc
tag

Szerintem ennek a videónak a célközönsége nem az átlag vásárló, hanem inkább más cégek akiknek magát a kijelzőt adhatják el.

Samsung Galaxy Note22

(#7) Schuler888 válasza roli543 (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Valahogy azonban az Oppo és az Lg kihuzhatósa szebb volt."

Kinek hol van eppen unatkozo 3D modellezoje :DDD ezek mind csak renderek, butasag ez alapjan itelni.. lasd xiaomo par eves, folyamatosan villogtatott rendere.. aztan a valosag

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) miqlas válasza Huntszy (#5) üzenetére


miqlas
őstag

Egyetértek veled!

Érdekes lesz látni, ha / amikor megjelnik valami ebbõl és az almás fanok köpködnek rá, hogy ez milyen megoldás, aztán egy évre rá az Apple elõ áll a saját [hasonló] megoldásával, úgy tálalva, hogy õk találták ki ezt is! ;]
Kb. így! :P

42

(#9) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

lol az ott egy note 10 dizájn?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Ez a videó kb végig cgi volt, azt hittem működő prototípusokat láthatunk majd :DD

(#11) francz'70 válasza Huntszy (#5) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nem is olyan régen hasonló Kickstarter kampány-ban mutatkozott be egy bizonyos Galaxy Fold és Z Flip prototípus ..:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.