Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Sajnos itt a cégnél nincs hang, így én ebből semmit sem tudtam meg, csak hogy színészek vannak az átvezető videóban (amit eddig is tudtunk).

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Nem túl hosszú a monológ. ;)

Kane:
- Brothers! Sisters!
- I have a proposition.

Várom a játékot. C&C3 is nagyon bejött, kivéve az internetes multi része, azon remélem javítanak. Biztos kell a játék alá majd egy kisebb "vas" is.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#3) Cyber_Bird válasza StoneBridge (#2) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Azért volt ott még egy két mondat :)
mint:
-The state of the planet is deriorating.
-Tiberium Infestation has reached critical levels.

Én teljesen beleborzongtam, de egyértelmű volt hogy kit hozznak, nem volt kérdés.
Viszont nagyon várom, legalább annyira mint a Supreme Commander 2-t
Red Alert 3 viszont nekem egy 0val ért fel, semmi hangulata nem volt. :(
Ahogy a Generals iránynak sem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Nekem a C&C vonalon eddig a Tiberian Sun volt az etalon.
Az új Tiberium Wars is tetszett nagyon, de nem űberelte az elődöt. A C&C 4 remélem méltó folytatása lesz a sorozatnak.

Amit az EA a Red Alert-tel művelt az valami katasztrófa. Bízok benne, hogy ezt nem szúrják el.

[ Szerkesztve ]

(#5) hackeeeee válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem azért szégyent nem fognak hozni a C&C3-ra és a C&C3 TW-ra.... :)

Véleményem szubjektív...

(#6) tdd587


tdd587
őstag

A hangulat megvan. És a tibérium is megvan. Ha mindkettőben lubickolni fogunk, akkor nagy baj már nem lehet...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Isteni! Alig várom már a 2010-et :)
Már csak az a kérdés, hogy el fog-e futni. Ahogy a képekből kitűnik nagy grafikai lökés nem lesz. De még messze van 2010.
A Tiberium Wars jött be eddig a legjobban az egész sorozatból. Persze a Tiberian Sun az örök marad :)
Már csak az a kérdés, hol maradnak a Scrinek? ööö olvastam, hogy a TW események után játszódik majd a játék, de sajna a TW- single-t nem vittem végig egyszer sem. Csak skirmish-ezek... :)

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon hangulatos a videó, Kane az egyik legjellegzetesebb karakter a videójátékok történetében.
Igazi badass, és nagyon furfangos. A TW végén leesett az arcom amikor a NOD kampányt csináltam. :)

(#9) StoneBridge válasza Cyber_Bird (#3) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Valóban, ezt meg sem hallottam, annyira Kane bevonulására koncentráltam. :B

RA3-at én a képek alapján úgy gondoltam, hogy ki sem próbálom, ezek szerint nem döntöttem rosszul. RA vonalon az első részt és kiegészítéseit nem lehet überelni. :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#10) StoneBridge válasza Dany007 (#7) üzenetére


StoneBridge
senior tag

:U
Single-t mindenképp vidd végig (legalább a GDI oldalán), hogy képbe kerüljél a Scrin-ekkel.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#11) Gregorius


Gregorius
őstag

Kane határozottan őszül...

Remélem visszahozzák a komolyabb ionviharokat (TS) és nem csak az átvezető videókban láthatjuk.

(#12) Gomez86 válasza Cyber_Bird (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

Srácok köszi :) Mostmár egész más a vidi :))

Amúgy nagy C&C fan vagyok, játszottam az összessel a kezdetektől, szóval várom ezt is

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13) Slystyle


Slystyle
őstag

Hát nem tudom hogy vagytok vele deh elég kevéske volt, nem sok minden derült ki belőle, persze az se lett volna jó ha minden kiderül. Én egy gameplay videót várok nagyon. De a videóban nagyon nagy volt mikor Kane levette a csuklyát és elővette azt a vmit :DD Rem lesz demó vagy multi a teljes játék előtt, biztos benevezek rájuk :D A Scrin-el kapcsolatosan meg tuti h nem fognak visszavonulni annyitól ami a TW-ben volt.

(#14) Cyber_Bird válasza Gomez86 (#12) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

nm, amúgy a mondat The state of the planet is deteriorating, csak elírtam először.

[ Szerkesztve ]

(#15) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csak el ne rontsák, mert nagy nagyon várom...és szerintem még rajtam kívül rengetegen...

...

(#16) Dany007 válasza StoneBridge (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Sajna ilyenkor nem bírom kivárni. Egyből skirmishre megyek :))
Először GDI-al, küdök egyet, aztán a NOD-dal. Kíváncsi vagyok az új technológiákra, lehetőségekre, egységekre, harcokra, nagy harcokra stb...
Szal nem tudom azt kivárni, amíg 6 pályán keresztül egy inflranitys csapattal bohócködök mire kapok egy tankot is. Aztán még 3 pálya mire bázist is építhetek... Tudom sarkított, na de érthető :D
Aztán 3-4 óra skirmish után meg már nem nagyon van kedvem singleben. Mondjuk most, hogy már kezdem kicsit megunni, gondolkozom a single végigjátszáson.
Szal remélem a következő részben is lesz 3. faj. TW-ben pl nekem a Scrinek jöttek be a legjobban... Bár nemtom miért... Tetszik az a stílus...

(#17) mephi666 válasza Dany007 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem c&c-ből a kedvenceim: tibsun, red alert1-2... talán a red alert2 volt a kieggel együtt az, amivel legtöbbet játszottunk singleben/hálóban :) de a ra3 egy hígf*s lett... haverom is mondta, hogy szerinte is egy rakattal ért fel... gyerekes hülyeség lett, amibe belenyomtak féltucat bögyös macát meg a 3. világ megerősödését mindenféle idióta fegyverrel :( hányadék lett... c&c generals-szal nem játszottam... lehet h pótolnom kellene? megoszlottak nagyon a vélemények és nem volt kedvem kipróbálni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) tdd587 válasza mephi666 (#17) üzenetére


tdd587
őstag

Akko sűrgősen megnézni. Nem igaz, hogy a generalsnak nincs hangulata. Mindjárt az első kínai küldetés azzal kezdődik, hogy egy felvonulás közepén atomot robbantanak...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ez a video mint mindíg, csodásra sikeredett.. :C(FMV)
Kiváncsi leszek, a játék grafikájára...! Ha maradnak a TW szintjén, (egykis modellfrissítéssel) akkor sztem jó lesz...!

(Apropó! Ti nem emlékeztek vmiféle C&C FPS-ről?:U Mintha valahol olvastam volna... Talán a GS-ben?! Hm.. )

(#11) Gregorius: Kösz, b+. Ez kellett reggelre:R:R
Igen, azért azok a TS ionviharok nagyon frankók voltak. A Hover MLRS pl szépen leereszkedett a földre... Istenem, de szerettem azt a játékot. Első futurisztikus stratégiai játákom volt.(Elég régóta megvan a játék zenéje a telómon. Mindegyikre átrakom. {TS+FS}) Lehet felvarázsolom W7-re a játékot :C
Köszi az emlékezést:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) hackeeeee válasza tdd587 (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem nincs bajom a Generals-al, de az nem C&C, szerintem. Az igazi C&C nevéhez fűződik ugye maga a tibérium, meg ugye ott a Red Alert, és az ahhoz kapcsolódó történetek, azok még C&C-k, de sztem ebbe a Generals nagyon nem illett bele, szerintem. :)

@- = Zk = -: Volt róla szó, ha jól emléxek, akkor Crytek motorral ment volna, de törölve lett a prodzsekt, tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21) Nunder


Nunder
őstag

Én csak abban reménykedek, hogy lesz olyan jó, mint az eddigiek. Nekem speciel a TW is tetszett, szóval ez sem lehet rossz. De szerintem a Generals-t nem fogja verni. Az a namber van.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#22) - = Zk = - válasza hackeeeee (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Neeee! :Y :O
OMG...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Dany007 válasza mephi666 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Heh, na igen. Nekem is a Tib Sun. Még most is fenn van a gépen Xp patchel :D Vista alatt persze... :)
Kb egy véleményen vagyunk. RA3-at kipróbáltam, aztán delete.

A generals nem rossz amúgy. Jólnéz ki, érdekesek a fajok... Lehet ott is taktikázni rendesen a fegyverekkel. Bár a TW magasról üti.... : ) De mit nem...
Emlékeztek anno volt pár stratégia kezdemény, amik még anno versenyeztek a redalerttel meg a tib sunnal... KKND? Ismerős? Sz.tem az a koncepció se volt olyan rossz :)

(#24) hackeeeee válasza - = Zk = - (#22) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jól emlékeztem: [link]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#25) mephi666 válasza Dany007 (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

kknd-vel is játszogattam anno... :) meg aztán később jött a kknd2 krossfire... nem voltak rossz játékok azok sem... tibsun-t meg szerintem felrakom megint és megnézem :) jópárszor végigvittem... de lehet h red alert2 lesz belőle... azzal érettségi előtt-alatt-után játszottam legtöbbet... 2tétel-1skirmish arányt tartottam, nehogy elvágjanak :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) - = Zk = - válasza hackeeeee (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Basszus! :W Az újság pedig nem írta!:U
Köszönöm az infót:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) hackeeeee válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annó sok infó felröppent róla, aztán 1szer csak törölték, én sem tom miért, pedig kíváncsi lettem volna rá. :)

Erre is kivi vagyok, hogy lényegében milyen tényleges befejezést tudnak összehozni EA-ék.

Véleményem szubjektív...

(#28) - = Zk = - válasza hackeeeee (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Vmi felett átsiklottam, pillanat.. :U
Ez befejező rész lesz?...:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Gozzer


Gozzer
csendes tag

Ugy erzem meglesz a hangulata, amit ano produkaltak :C

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#30) Nunder válasza - = Zk = - (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Csak nem. Ekkora frencsájzt nem lehet csak úgy abbahagyni :N Legalább is remélem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#31) - = Zk = - válasza Nunder (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

De egyszer mindennek vége kell, hogy legyen.. :U Ha így nézzük...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) JuliusCaesar válasza Cyber_Bird (#3) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ha nem vetted volna észre, minden részben tiberium Infestation has reached critical levels. kane megint előjött, jó. Azért remélem a GDI nyer. Mert hát ki más? ÉS a kékzónák hová tűntek? Úgy volt hogy a 3ik részben a GDI már feltalált egy hang-generátort ami visszaszorítja a tiberiumot.

ui: remélem a SAGE motort már elhagyják, kissé öreg. De azért a gépemen még menjen :U

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#33) JuliusCaesar válasza Dany007 (#23) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Igen, Total war. Rome 2 kellene! Kicserélnék a motort meg kicsi bővítenék és irtó faja játék lenne. Ja meg nem csak csata multi, hanem normális kampány multi!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#34) tdd587 válasza hackeeeee (#20) üzenetére


tdd587
őstag

De miért kellett volna beleillenie? Inkább az univerzum hiánya róható fel neki, de ennyi erővel a Call of Duty-nak milyen univerzuma van?

A GLA volt ott nagyon eltalálva szerintem, ócskavassal lehetett szivatni a hi-tech csodákat...

Szerk: Egy másik topikban már rájöttünk, hogy Kane valójában intergalaktikus ügynök, ismertebb nevén Gordon Freeman. Erre most megint előkerült... megint nem öregedett és megint hozott valamit, mint a jó mikulás... ilyen gömböt egyébként lehet venni a kínaiban is, 6e HUF volt legutóbb. Lehet a generals vonal itt fog bekapcsolódni? Lehet ők gyártották neki a gömböcöt...?

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#35) hackeeeee válasza - = Zk = - (#28) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, amikor felröppentek a hírek, úgy jött, hogy ez lesz az utolsó. [link]

Véleményem szubjektív...

(#36) tdd587 válasza hackeeeee (#35) üzenetére


tdd587
őstag

Remélem kipusztulunk. Nem szeretem a happy endes történeteket. És még a bolygó is zöld lesz. Kristály zöld...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#37) Cyber_Bird válasza JuliusCaesar (#32) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

De észrevettem, csak leírtam azt ami a videóban volt, annak aki nem értette volna hogy mit mond. ennyi :) És én meg remélem hogy a NOD nyer és végre meglátjuk hogy mit akart kane pontosan;)

Másrészt meg mostmár még kritikusabb, a scrin háború meg megtépázta a bolygót és elindított egy reakciót ami miatt mégjobban terjed a tiberium mondjuk, mindig ki lehet erre találni egy fedősztorit.
a másik meg: Vegyél új gépet;) nahjó csak vicceltem, sosem a grafikával fogott meg egy játék, hanem a játékmenettel, egy RTSnél ez különösen igaz, supreme commander pl nekem nagyon bejött, de lehet ki se próbáltam volna, ha nem a Total Annihalation az elődje ami nekem mai napig az egyik legjobb stratégiai játéknak számít.

[ Szerkesztve ]

(#38) Nunder válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


Nunder
őstag

Az egy dolog, de ne pont ennek :( Nagy kár lenne érte az tuti.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#39) - = Zk = - válasza hackeeeee (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Affene... :U

(#38) Nunder válasza: Valóban kár lenne érte...! De hamár nemtudnak mit kitalálni, jobb ha véget vetnek..:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) #65675776 válasza Slystyle (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a valami nyilvánvalóan a Tacitus. amiben nem tudom mi a nagy szám Kane részéről, lévén a TS: Firestorm végén az egészet dekódolta a GDI...

tdd587: Kane a TS-ben már egy cyborg volt, itt meg megint tisztán ember...

(#41) JuliusCaesar válasza Cyber_Bird (#37) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Most múlt egy éves a gép, nehogy már jövőre el se induljon... :(

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#42) Nunder válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Nunder
őstag

Van még ebben a témában potencia. Szerintem kicsit túlzottan rágyúrtak a tiberium-ra, egy kis váltás nem ártana, és új fényben ragyogna a sorozat. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#43) - = Zk = - válasza Nunder (#42) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát nemtudom...Majd kiderül...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) Gregorius válasza Slystyle (#13) üzenetére


Gregorius
őstag

De a videóban nagyon nagy volt mikor Kane levette a csuklyát és elővette azt a vmit
Úgy hívják: Tacitus. És a Tiberian Sun óta ekörül az objektum körül forog az egész történet.

Ti nem emlékeztek vmiféle C&C FPS-ről? Mintha valahol olvastam volna...
Renegade. Úgy hívták. 2000 környékén jelent meg. Igazság szerint nem túl színvonalas, viszont a C&C világ atmoszféráját elég jól eltalálták. És remekül lehet multizni.
Az újabb képződményt azt idő előtt lelőtték, mert nem ütötte meg a színvonalat.

Ez befejező rész lesz?...
Háát, az eredeti koncepció három játékot hozott volna:
1. Tiberian Dawn (a.k.a. C&C Gold, 1995)
2. Tiberian Sun (1998)
3. Tiberian Twilight (na ezt az EA lelőtte és lett helyette Generals, de bejövős konceptrajzokat lehet még találni róla a neten)
Ehhez képest már túlvagyunk egy Tiberium Warson meg egy Kane's Wrathon.

Ha nem vetted volna észre, minden részben tiberium Infestation has reached critical levels.
Neem, csak mióta az EA csinálja. A TS-ben még kezelhető volt a Tiberium mennyiség, csa az élővilággal voltak problémák. Apropó visceroidokat vagy veinhole-t is szívesen látnék újra, nem csak ionvihart.

Erre most megint előkerült... megint nem öregedett és megint hozott valamit, mint a jó mikulás...
Tudjuk már, hogy mennyivel fog az előző után játszódni? Eszerint kábé 10 év telik el az utolsó találka óta, az meg nem olyan vészes, mint mondjuk az első két háború közötti kábé 30 év.

nem tudom mi a nagy szám Kane részéről, lévén a TS: Firestorm végén az egészet dekódolta a GDI...
A C&C3 háttérsztorija szerint viszont a Tacitus egyrészt nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, a KW-ben pedig nyilvánvalóvá válik a GDI inkompetenciája a Tacitus kezelésében. Van ott még kiaknázható potenciál.

(#45) #65675776 válasza Gregorius (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

A C&C3 felfogható a TT-ként is. Az, hogy van neki egy kiegészítője, sokat nem jelent. Volt a C&C-nek is és a TS-nek is.

Ahogy nézem a Tacitus is olyan lesz, mint Kane. Állandóan megfejtik/ megölik, de mindig feltámad. Ez már kissé fárasztó.

Folytatni meg nagyon szépen lehetne a story-t. A scrin-től szerzett technológiákkal kiépíteni egy csillagflottát, és a scrineket a saját bolygójukon pusztítani.

(#46) - = Zk = - válasza Gregorius (#44) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Már a #24-es hszben megkaptam a választ. Én arra gondoltam, nem a Renegade-re:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) Dr. Akula válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Sztem az ilyen játékok közt a TA a legjobb még mindig, csak gfx-ben szutyok már.

(#48) JuliusCaesar válasza Dr. Akula (#47) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Akik total annihilation rajongók!

Van a TA-nak egy szebb motorra írt változata, az a neve hogy sping project. Ingyenesen letölthető innen. Igazából egy RTS motor, de van TA "skinje", persze nem csak skin, de teljesen megegyezik a gameplay, játszottam vele. A multi része a jó móka, a többi elég gagyi. Viszont a multin nagyon kemények tolják, és sok a szkripttel játszó emberke! Egy próbát megér.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#49) JuliusCaesar válasza Gregorius (#44) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Remekül lehet multizni? Pont az volt bene a szánalmas. A 20 perc séta után lősz 2 fraget és megint sétálhatsz 20 percet.

TS-ben az is érdekes volt, hogy elvileg jeges pályákon a tiberium nem nagyon él )ugye ezért van reykjavíkban az egyik fő GDI bázis), de a TA-ban sok jeges pálya volt, tele tiberiummal. Bár TS-t akkor nem tartottam sokra, most valahogy nagyon balanced és élvezetes játéknak tűnik. Remélem jó lesz ez a c&c4 és nem csak egy szebb c&c3 a megszokott recept, megspékelve 2 új effekttel meg xp rendszerrel...


Roma total war 2-őt a népnek, meg Caesar V-öt, de olyan igazi színvonalas, összetett városépítést!

Bocs a dupla postért.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#50) - = Zk = - válasza JuliusCaesar (#49) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Valóban, egy Caesar folytatást meglesnék:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.