Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) Phülöp válasza Zirowe (#8) üzenetére


Phülöp
addikt

Xiaomi roborock 6H: szőnyeg nincs, ~100nm alapos porszívózással még nem ment le 35% alá soha

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82) HKorn


HKorn
addikt

Melyiket vennétek a 2 közül, Xiaomi Vacuum Cleaner G10, vagy Roidmi X20? Esetleg más bestbuy 80-90k környékén?

Run&Ride

(#83) Snoop27 válasza Snoop27 (#73) üzenetére


Snoop27
őstag

Sziasztok. Végűl berendeltem egy Dyson V10 absolute-ot, holnap ér ide, remélem minden ok lesz vele, csak az zavar, hogy nem jár hozzá fluffy fej, de majd kiderűl mennyire negativum.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#84) ribarszki válasza Snoop27 (#83) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha Absolute, ahhoz kell járjon! Anélkül félkarú óriás... kefés fejjel nagyon béna kemény padlón. Nézz unboxing videot absolute modellről.
Az Animal.modellhez nem jár.
Mennyi a V10 most?

(#85) Snoop27 válasza ribarszki (#84) üzenetére


Snoop27
őstag

Néztem, egy Direct drive és egy Soft fejet adnak hozzá, bár lehet a Soft lenne a Fluffy :F
170,000 volt kedvezménnyel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#86) ribarszki válasza Snoop27 (#85) üzenetére


ribarszki
őstag

A soft a fluffy :K

(#87) Snoop27 válasza ribarszki (#86) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi, remélem be fog válni a kicsike.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#88) Nagya21 válasza Snoop27 (#87) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Biztos tetszeni fog, nővéremnek, meg a fiának is nagyon tetszik(1 hónapja vették) és teljesen odáig vannak.....
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#89) Snoop27 válasza Nagya21 (#88) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszönöm. Néztem más tipusokat is, olyat is ami fel is mos (ha lehet annak nevezni), de nem igazán bizom az ilyen 2 in 1, 3 in 1 gépekben.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#90) ribarszki válasza Snoop27 (#89) üzenetére


ribarszki
őstag

Jól teszed. Inkább csak felmaszatolnak. A felmosáshoz kell 5liter meleg víz, tisztítószer, és felmosó :K

[ Szerkesztve ]

(#91) Nestra


Nestra
csendes tag

Sziasztok. Kellene egy akkus porszívó, egyenlőre egy Philips-szel szemezek (Philips SpeedPro Max XC7042/01) remélem le lesz árazva az Amazon Prime day-en. Addig is szeretném tudni, mire kell figyelni, milyen legyen egy jó akkus porszívó a középmezőnyből. Hol találom azt a cikket, amelyre a topik elején többen írtátok, hogy egy jól összeszedett, átfogó írás?

(#92) Nestra


Nestra
csendes tag

A cikket megtaláltam, köszi, viszont az a kérdés merült fel bennem, mi történik a kefehengerrel (kemémnypadló van) ha sok a hosszú haj a lakásban. Macerás tisztítani?

[ Szerkesztve ]

(#93) Thor_the_god


Thor_the_god
újonc

Tetszik a cikk. Én mondjuk beleírtam volna hátrányként azt is az alsó elrendezésű gépek esetében, hogy a nagy test miatt nem tud egy lábon álló kanapé alatt kitakarítani. Sőt igazából a felső elrendezésű sem túlzottan praktikus ebből a szempontból. Elég sokat próbálgattunk, de mivel sokat kell igazából hajolgatni, asztal, és ágy alá, a tévé előtti szekrény alá, igazából egyik sem túl praktikus szerintem. Éppen ezért gondolkozunk, hogy robotporszívót veszünk a normál mellé...

(#94) Snoop27


Snoop27
őstag

Megvettem a Dyson V10 Absolute-ot, hát finoman szólva leesett az állam tőle, nem értem honnan szed ki annyi port és szöszt ez a gép. Hetente töbszőr használjuk, de a tisztának gondolt szőnyegből minden alkalommal sok port és pöszt sziv ki, szóval nekünk nagyon bejött.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#95) Nagya21 válasza Snoop27 (#94) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Naugyehogyugye........ :DD :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#96) Snoop27 válasza Nagya21 (#95) üzenetére


Snoop27
őstag

Őszintén azt hittem eddig, hogy ez csak egy marketinges duma, de szemmel látható mennyi port kiszed, csak tudnám hogy tud ennyi lerakódni pár nap alatt :F

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#97) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Annyira uj vagyok ebben a temaban...
Sokat nem szeretnek/tudok kolteni egy porszivora, de szeretnek valami normalisat venni
70m2 lakas, keves szonyeg
Errol vagy errol mondanatok valamit? (esetleg mit lenne erdemes helyette)
Koszi

[ Szerkesztve ]

(#98) atirag


atirag
őstag

Üdv. A Bissell Icon Advanced akku porszívóról van valami tapasztalat. Érdemes lehet venni ilyet?

(#99) justmemory


justmemory
senior tag

Sziasztok!

Olvastam sok mindent, de egy utolsó lökésre lenne szükségem a témában olyantól, akinek van tapasztalata. A Xiaomi/Shunzao ebben a szegmensben mennyire megbízható, mennyire éri meg beleinvesztálni?

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#100) Zsu91


Zsu91
csendes tag

Jó cikk lett,gratula :)

Én a férjemtől egy Rowenta RH6837WO kaptam, teljesen megvagyok elégedve vele. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.