Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Hát...mit is mondjak.....nagyon meghatott....

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a burzsoázia diszkrét bája :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) fattyu


fattyu
veterán

teljesen broáf

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4) Ace owner


Ace owner
addikt

kinanak van mit masolni...

Galaxy Fold 4

(#5) janes74


janes74
senior tag

Semmi gyémánt? :O Nem is kell. :N

(#6) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Itt'enem, ezek egyre csúnyábbak lesznek.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) rainmen


rainmen
aktív tag

Hozzám vághatnának egyet...
Eladnám féláron. :D

(#8) debrejo


debrejo
senior tag

aztakurva.....instant get (na persze) :Y

(#9) arn


arn
félisten

izlestelen...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hogy én ezt mennyire, de mennyire utálom.(Facepalm) Komolyan, ez undorító. Persze, tudom, megvan a célcsoport, nem én vagyok az, bla-bla. Na, de én, ha maga Richie Rich lennék, sem adnék ki egy vagon pénzt egy lyen izéért. Az, hogy kő gazdag valaki, nem kéne azt jelentse, hogy nem tud racionálisan gondolkodni. De ugye a gondolkodásra is ott az inas...
Inkább vennék azért az árért egy csomó ZTE Blade-et, mert az sokkal jobb ár/érték arányú... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) rep3at válasza kolosanyi (#10) üzenetére


rep3at
őstag

Ezt nem tudhatod amíg nem vagy ebben a helyzetben :)

Amúgy nekem egyre jobban tetszenek ezek az új modelljeik a régiekhez képest.

Forward thinking. كرر

(#12) Kashim


Kashim
őstag

Szerintem ez most egész szépre sikeredett. Az első kettő legalábbis. A többi már túl csiricsáré, bár lehet videóról azok is jobban néznének ki. Képek alapján elég suta mind. Még nem fogtam a kezemben egyet sem, de összeszerelési minőségre biztos komoly cucc. Ha milliomos lennék valószínű tudnám értékelni is, így csak egy simán felesleges drága holmi, mert tudásban gyanítom sehol nincs a mai telefonokhoz képest.

kolosanyi
És beállítanál valami exkluzív úri-murira egy talicska zte blade-ddel? Ne röhögtess már. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

"Hülye vagy?! Ezt két sarokkal odébb megkaphattad volna ötvenezerrel többért is!"

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#14) arn


arn
félisten

nekik jo lesz :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15) kolosanyi válasza rep3at (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ismerem magam. Az oké, hogy vennék egy frankó telefont, de valami prémium smartphone lenne. Utána egy Jó kis villa, egy Shelby Mustang, egy Ducati... Szóval "nincsenek nagy igényeim"... :DD

(#12) Kashim
Csak ironizáltam. De amúgy tényleg nem értem, egy úri-murin miért lenne ciki egy prémium smartphone. Vagy, ha a nagyszériában gyártott cucc ciki, akkor gyártatnék egy saját okostelefont. Alapnak venném xy modellt, mondanám, hogy ezt, meg ezt tessék átvariálni, valam ütős dizájn neki, oszt csókolom. Nem hiszem el, ha besétálnék egy vagon pénzzel mondjuk a htc-hez (szabadon behelyettesíthető bármi, csak ez ugrott be), és mondanám, hogy van egy ilyen elképzelésem, akkor kirúgdosnának a pénzemmel együtt... :U

(#14) arn
Ez k*rva nagy! :C

(#16) Kashim válasza kolosanyi (#15) üzenetére


Kashim
őstag

Én sem gondoltam komolyan, azért tettem a smiley-t a végére, de azért egy zte blade-et nem neveznék prémium smartphone-nak.

(#17) kolosanyi válasza Kashim (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az nem is az. De mondjuk egy Sensation, vagy egy SGS2, főleg az általa említett átalakításokat végrehajtva. Na az már valami... :) De persze ez a "veszély" a közeljövőben nem fenyeget, úgyhogy maradok az Optimusomnál.

[ Szerkesztve ]

(#18) mark77


mark77
tag

Rongyrázáshoz, iPhone olcsóbb is. :DD :DD
Státusszimbólumnak pedig Rolex, TagHeuer(van mobil is),Panerai, Patek stb....

Cannibal Corpse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.