Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Köszi az infót, érdekes és jó program lesz ez :R

(#2) zoleetag


zoleetag
csendes tag

Ott a helyem! :D :)

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

(#3) Next Win ®


Next Win ®
tag

Már alig várom. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#4) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Idén lehet én is elmegyek!Biztos jó lesz!

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Megyünk bizony :P

All→M8

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jeah, szuper :)

Sajtós dolgokat kinél lehet intézni? érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Bocha válasza Graphics (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az én emailemre írj emiatt, kérlek. A sajtós dolgok jövő héten felkerülnek majd a microsite-ra egyébként.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) kcsa


kcsa
veterán

Idén kimarad a pogácsarendelés körülötti mizériák taglalása? :DDD

(#9) ribery22


ribery22
tag

Pont tegnap gondolkodtunk, hogy mennénk, ha lesz. Így azt hiszem eldőlt.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#10) Graphics válasza Bocha (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ment az e-mail azért :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Pont nem dolgozom, idén is számíthattok rám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) barnam_


barnam_
nagyúr

Ott leszek!

(#13) tomatos


tomatos
aktív tag

Ott leszünk min 4en, de inkább 6-8 fő érkezik. :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#14) Bog válasza kcsa (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, idén kimarad, pedig kell azt is rendelnünk :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) kelly416


kelly416
veterán

Mi is megyünk az asszonnyal. :C :C

(#16) gzbotii


gzbotii
veterán

Tavaly nagy erdekelt volna, szerettem volna elmenni, de nem jott ossze.
Iden meg nincs olyan ami annyira erdekelne...S4, One, Note 8.0... De attol biztos erdekes lessz.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kivancsi leszek, hogy az ilyen nyalcsorgatos cuccok, mint a ONE es az S4 jelen lesznek e?:)

(#18) Bocha válasza ThorsHUN (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lesz mindkettő.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Koczó93


Koczó93
őstag

Remélem sikerül eljutnom :)

(#20) ThorsHUN válasza Bocha (#18) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Oje:)

Lesz letogatocsalogato keszulekfelsorolas?:)

(#21) Bocha válasza ThorsHUN (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lesz. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Segal


Segal
veterán

2 dolog baromi jól hangzik számomra. Az egyik hogy kintlesz a Samsung is a másik már nem biztos hogy tudatos döntés volt (de persze biztos :DDD ) hogy nem F1-es vasárnapot választottatok.
Megyek csinálok is egy kis reklámot nektek "odaátra"

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#23) Ricsi141


Ricsi141
csendes tag

Megyek hát! :D
Ha már lesz kiállítás akkor én a Nokia 2110-t viszem majd! :D

(#24) ThorsHUN válasza Bocha (#21) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Errol jut eszembe:) :
- Joska bacsi, mostanaban elegge beszukult a szokincse nem gondolja?
- F@szt..

:D

(#25) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

megpróbálok Pécsről pár embert hozni magammal, de várós az biztos :) :K

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#26) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Pont mostanában gondolkodtam, hogy mikor lesz már. Remélem idén nem 38 °C-os lázzal kell mennem, mint tavaly. De akkor sem hagytam ki.
Ja és jön a Samsung :Y Eddig egy hatalmas GRAT! :C :R

Caffeine addict.

(#27) saiyajin


saiyajin
senior tag

Iden vegre nagy esely van ra, hogy en is eljutok. Nehany uj keszulekre nagyon kivancsi vagyok, meg ugy az egesz rendezvenyre! :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#28) BenHans


BenHans
addikt

Mi tuti megyünk! :K

HTC One ♥ vs. SGS4 vs. Sony Xperia Z remélem mind ott lesz!

Huawei-re is nagyon kíváncsi vagyok, szerintem jó úton haladnak.

ui. A Pogácsa KELL, ki ne hagyjátok! Idén Samsung is lesz, Apple-t mikor keresitek fel, vagy az a minimum hogy majd ők keresnek titeket? :DDD GRAT! Ez még jobb lesz mint a tavalyi. :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29) Graphics válasza Segal (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az hogy nem F1-es vasárnap, annak én is örülök :DDD mert akkor lemaradnék egy " Are you crazy? " - Webber kérdésről

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) aronocs


aronocs
tag

Lehet tudni, hogy BlackBerry Z10, de még inkább Q10 lesz-e és meg lehet-e nyomogatni? Elvileg utóbbi is hamarosan piacra kerül.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#31) Ferenczi Áko válasza aronocs (#30) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ott leszek!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#32) sif85


sif85
tag

Zászlóshajókat (HTC One, S IV, Sony) megtekintjük! :)

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#33) Graphics válasza sif85 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha addigra ideér a HTC One.... eléggé el van az csúszva

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) imi314


imi314
senior tag

Remélem eljutok :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#35) BenHans válasza Graphics (#33) üzenetére


BenHans
addikt

Bog írta nekem a MA!TV One bemutató, topikjában hogy ott lesz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#36) Graphics válasza BenHans (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R reméljük akkor Bog is , meg a teló is ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Xaels válasza Graphics (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Euban lehet már kapni egy-két helyen, nem tart semeddig a HTC-nek kirakni 1-2 darabot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) Graphics válasza Xaels (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ezt sejtettem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) sgergi


sgergi
veterán

Megyek, már tavaly is nagyon sajnáltam, hogy nem tudtam ott lenni.

(#40) BenHans válasza Graphics (#36) üzenetére


BenHans
addikt

Jólvan na. :B A lényeg hogy értetted. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#41) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Támogatom a nickneves kitűzőket :D

Ki tart velem? :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) beccyboy válasza Graphics (#33) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ez azért elég egyértelmű utalás :DDD Már csak az a kérdés, hogy mennyit hoznak belőlük? Mert ha lesz 1-1 darab, akkor tuti nem sokan férnek majd hozzá. Tavaly a One S-t akartam megnézegetni, de volt pár srác, akik majd egész nap azt nyomogatták, szóval el kellett jönnöm úgy, hogy nem sikerült :O

Caffeine addict.

(#43) callmeakos válasza Graphics (#41) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Volt ilyenről szó? :D
Csak aztán nehogy az legyen hogy a rendezvény előtt mindenki igent mond, majd mindenki meggondolja magát azt lesz néhány csóri, aki kitűzővel járkál :DDD

All→M8

(#44) Graphics válasza callmeakos (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már tavaly felmerült a topicban, mert ugye nem mindenki ismeri egymást arcról :D

Aztán elmennék egymás mellett olyan arcok, akik meg fórumban állandóan beszélgetnek / mondjuk tudnék olyat is akit megnéznék, hogy otthonról arcoskodik, vagy van is mire :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Lacee04


Lacee04
tag

Ha már ott van a HTC meg lehetne kérni őket hogy rakják ki One X-et és a One S-t is?
Nagyon örülnék neki! Természetesen ott leszek! :)

(#46) BenHans


BenHans
addikt

Jó ötlet a Nick kitűző, de 10 emberből 1 tenné fel, így majdnem teljesen értelmét veszti.

Más. Ha itt lesz SGS4 akkor nem lesz Samsung simogató a facebistroban? :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#47) Xaels válasza Graphics (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Én majd felveszem a pólót amiről szerváltam az arcképem ;] [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48) tasika16


tasika16
tag

OHHH! Pont szülinapomon:D Köszi fiúk... Talán megyek. Adok rá egy 70%-ott. Kérdés, Samsung Galaxy note 8.0 esetleg 10.1 lesz???

(#49) callmeakos válasza Xaels (#47) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor én meg az Avengers DVDhez kapott pólót :DDD [link]

És divatosabb is mint a kitűző :P

All→M8

(#50) kcsa válasza Graphics (#44) üzenetére


kcsa
veterán

Azok akik itt arcoskodnak, úgyse mennek / úgyse raknak ki kitűzőt :) (én se ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.