Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) DaTika válasza KikiGames (#24) üzenetére


DaTika
tag

Az én elméletem(!) az, hogy most azon filóznak, merre van az előre, mert be kell látni, az okostelefon/tablet történet megrekedt az évenkénti kötelező hardverfrissítésnél, meg minden évben mutat a három nagy (google,ms,apple) szofveresen is valami ráncfelvarrást, pár új fícsört. Nekem úgy tűnik, hogy elég sok szoftveres fejlesztésnek estek neki, sokmindent visznek/vinnének be saját tető alá, számomra ez, és az eddigi fejlesztéseik azt vetítik előre, hogy az Apple egy integrált platformot szeretne kialakítani desktop-laptop-tablet-telefon-kiegészítő vonalon. Usernek legyen könnyű az átjárás az eszközök között, a programozónak meg legyen egységes fejlesztői környezete a különöző eszközökre (ezek között nyílván vannak speciális különbségek, de nem hatalmasak). A MS is próbált hasonlót a Win8-al meg a tabletes felülettel, csak szvsz megbukott az 1:1-ben való felület másolása minden felhasználási területre. Szerintem ez történik most a családnál, és még egyszer megjegyezném, hogy ez egy saját elmélet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.