Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Nem tartom teljesen korrektnek, de ez felhasználói vélemény, úgysem érdekel senkit... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) h-yle válasza Kanczy (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Nem mintha számítana, mert JTAG-es box amúgy sem tud LIVE-ozni.
De nem baj, hiszen döglött lovat ütni poén.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) ollie válasza Kanczy (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem fair?

***

(#4) Geller72


Geller72
veterán

"A Microsoft most beadott közleményének értelmében"
-kiadott

(#5) Geller72 válasza h-yle (#2) üzenetére


Geller72
veterán

:K :C

(#6) Vistaboy válasza Geller72 (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, javítottam.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Steven válasza h-yle (#2) üzenetére


Steven
addikt

pont ezt nem értem én sem Jtag os gépeken nincs is live:D ez lol vagy valamiről le maradtam? :F

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) Vistaboy válasza Steven (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet, hogy már több verzió is létezik belőle - erről nem tudok felvilágosítással szolgálni -, mert a hír szerint páran már játszanak vele a Live-on.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) shev7 válasza Kanczy (#1) üzenetére


shev7
veterán

miert nem korrekt?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#10) #97544192


#97544192
törölt tag

teljesen természetes, megértem, hogy kitiltják azokat a játékosokat, akik 1+ hónappal a megjelenés előtt felmennek live-ra. aki ezt jogtalannak tartja, az buta.
egyébként tudtommal ez eddig is így volt, szóval nem meglepő a döntés.

[ Szerkesztve ]

(#11) Geller72 válasza #97544192 (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Profilt hamisítani nem az, ugye?.:DDD.

[ Szerkesztve ]

(#12) Steven válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Steven
addikt

mindazonáltal érdekes .. jtagos arcokat gondolom marhára megfélemlítették ;] ... otthon reszketnek

Vicc az egész! Persze nem örülök ennek ,hogy kikerült netre megjelenés elött.. de szerintem az ms is jobban figyelhetne..

halo meg város :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#13) Kanczy válasza shev7 (#9) üzenetére


Kanczy
veterán

Azért, mert az általuk elkövetett hibából adódóan játszokat nem hiszem, hogy rögtön a legsúlyosabb büntetéssel kellene "kezelni".

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14) Wolverine válasza Kanczy (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenki tudja, hogy a Halo: Reach még nem jelent meg - így most csak illegálisan lehet vele játszani. Aki ennek ellenére olyan hülye, hogy ezt közszemlére is teszi a Live-on, azt hadd ne sajnáljam... (ez nem hiba volt szerintem)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Az okosabbja nem live-on keresztül játszik vele

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#16) feri1014 válasza Kanczy (#13) üzenetére


feri1014
senior tag

"...leleményes crackereknek sikerült feltörniük a Microsoft védelmét, és megszerezték a Halo: Reach újságíróknak szánt, végleges verzióját." Ez miért a Microsoft hibája? :F Ha egy védelmet nagyon fel akarnak törni szvsz azt fel is fogják, maximum az a kérdés mennyi idő alatt. :F

(#17) Wolverine válasza VictorHUN (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Akarod mondani a türelmetlenebbje.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Kanczy


Kanczy
veterán

"Joystiq reports that members of the game-modifying enthusiast site Game-Tuts.com were able to circumvent Microsoft's download key system to download fully licensed copies of the game to their Xbox 360 hard drive. "

Kikerült a kezeik közül egy kulcs... óvatlanság minimum. Ettől függetlenül idióta, aki live-ozott vele, de egy 3/6 hónapos eltiltás is bőven elég lett volna szerintem.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Még mindig jobb, mintha ezer évre bannolnának :D

(#20) Herczi


Herczi
senior tag

Azt se értem mi ebben a hír, teljesen ésszerű, hogy bannolják őket.

(#21) elithun válasza BloodyEddie (#19) üzenetére


elithun
őstag

Hogy is szól a mondás?
„A Warn elszáll, a Ban Megmarad!” ;]

Egyébként megjelenés előtt játszani egy dolog, de legalább abból a nintendos esetből (azt hiszem valami Mario-s játék volt) tanulhattak volna, és nem játszanak vele Live-on keresztül. Ennyi erővel az MS HQ előtt is ugrálhattak volna az írott DVD-ikkel, hogy: bibibííí, nekünk már megvan!

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) Narxis válasza h-yle (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#23) feri1014 válasza BloodyEddie (#19) üzenetére


feri1014
senior tag

Jobb az, ha végleg bannolnak? Az 1000 éves bannal legalább a remény megmaradt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Morden24


Morden24
nagyúr

Szuper!

Így kell ezt csinálni :R

Sectumsempra - For Enemies

(#25) Thodeus válasza feri1014 (#23) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Jó magaviselettel talán levihető 6-7 százra. :DDD

(#26) feri1014 válasza Thodeus (#25) üzenetére


feri1014
senior tag

Azt már egy lábon is kibírja az illető. :DDD

(#27) #08052480 válasza Kanczy (#18) üzenetére


#08052480
törölt tag

3/6 hónap? Vicc :) így legalább tanulnak belőle.

[ Szerkesztve ]

(#28) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

azért aki jtag-elt géppel felmegy live-ozni ahhoz kell egy pofa.. vagy teli van halott, nem bannolt gépek keyvault-jával.

(#29) Wolverine válasza Kanczy (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Én azt az idézetet nem értelmezném egyértelműen úgy, hogy kikerült egy kulcs a MS-tól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én teljesen jogosnak tartom, azért meg is érdemlik a hülyéi.
Ha nekem Jtag-os gépem van, letöltök egy játékot, ne Live-ozzak má, főleg egy olyan játékkal, ami még meg sem jelent.
Mondjuk ez Microsoftéktól a minimum volt, de ez nem enyhíti fájdalmukat(pénztárcájukból kieső bevételüket)

(#31) Thome válasza Ateszzero (#30) üzenetére


Thome
addikt

Aki letöltötte, az a megjelenés után se vette volna meg, vagy ha épp akkor kerül ki, akkor is ugyanúgy letölti a megvásárlás helyett, aki meg megakarja venni, az így is megveszi. Szerintem.

(#32) Neks válasza h-yle (#2) üzenetére


Neks
tag

Akarva sem tudtam volna jobban megfogalmazni.

(#33) hommeros


hommeros
őstag

Helyes, cserébe a bannokért majd gallyra vágják az egész megjelenést a crackerek.

Ha egy kulcs került ki, és az indult útjának, akkor még véletlenül sem a felhasználó a hülye. Igazából a dolgozót kellene bannolni. Mindörökre.

Kicsit szánalmas és erőltetett ez a "példa statuálás".

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#34) menalcas válasza hommeros (#33) üzenetére


menalcas
őstag

Szerintem ez nem "példa statuálás".egyszerűen csak reakció arra, hogy az illető egy lopott játékukkal játszik, mert ez sem különb mint a warez.

Vagy felajánhattak volna az érintetteknek egy valamivel humánusabb megoldást is, fizessék ki a játékot meg + 1 hét ban mondjuk, akinek ez nem felel meg az meg mehet a sunyiba .

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#35) hommeros válasza menalcas (#34) üzenetére


hommeros
őstag

Csak tudnám minek írod ugyanazt le más szavakkal, mint amit én írtam.

A játék nincs is forgalomban még, mit fizessen ki. Egy promo terméket próbáltak ki, ami nem nekik lett szánva. Én úgy látom, megy a másra kenem a trutyit Microsoft hadművelet ismét.

Javaslom, azoknak a Windows felhasználók kulcsait is bannolják, akik ránéztek az interneten a torrent oldalakra vagy erre a kulcsra. Biztos ami biztos! :W

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#36) Morden24 válasza hommeros (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazad van abban, hogy a dolgozót kéne bannolni (a sajtópéldány a legáltalánosabb módja szerintem az idő előtti kikerülésnek, de hát valamit valamiért), viszont azt is meg kell érteni, hogy itt nem arról van szó, hogy rendes boltban megvett termékkel baszták át szegény júzereket, hanem szegény júzerek valami alternatív, NEM LEGÁLIS forrásból szerezték be a példányt, amivel játszottak. Ergo teljes mértékben hibásak illetve felelősségre vonhatóak, és nem azért, mert teszem azt nem ismerték a kiadási dátumot...

Sectumsempra - For Enemies

(#37) hommeros válasza Morden24 (#36) üzenetére


hommeros
őstag

jaja, ott a pont, de akkor is toldom, ez egy promó darab. Not For Sale. Kicsit túlzásnak érzem a hisztérikus és jelentős anyagi kárt okozó ellenreakciót. Mutassák be zárt sajtótájékoztatón, etc. Kb olyan ez, mint amikor egy bemutatásra még nem szánt gépjárművet lencsevégre kapnak. Remélem átmegy mire gondolok. (én személy szerint véletlenül fotóztam már le így Párizsban járművet - mégsem törték össze a gépemet, hogy ez nem legális! :)

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#38) Morden24 válasza hommeros (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kicsit túlzásnak érzem a hisztérikus és jelentős anyagi kárt okozó ellenreakciót.

Ez ugye azért szopó, mert KIADÁS ELŐTT került ki.
Ilyenkor azért hozzáteszem, hogy a lehető leginkább gerinctelen húzásnak tartom a stúdióval szemben a premier előtti warezlehetőséget, mert ez okozza a legnagyobb kárt, nem az, hogy kiadás után fél évvel Józsika letölti.

Remélem átmegy mire gondolok.

Értem én, persze. Szerintem a példastatuálás ebben az esetben azért volt ennyire teátrális és hirtelen, hogy másoknak eszébe ne jusson letölteni, nem pedig azért, hogy azt az X számú balfácánt megleckéztessék. Tehát ez afféle elrettentés, miszerint "el a kezekkel a premier előtti stuffokról".
Ezért is írtam, hogy remélem be is válik :)

Sectumsempra - For Enemies

(#39) shev7 válasza hommeros (#37) üzenetére


shev7
veterán

warezolt jatekkal mesz live-ra ugyan ez az eredmeny, akkor ez most miert tulzas? Ha egy het mulva tiltanak ki mindenkit (ahogy eddig is tiltottak a warez-t live-on) akkor mar nem tulzas?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#40) Wolverine válasza hommeros (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy olyan promó példány volt, amit azért kaptak meg az újságírók, hogy tudjanak a megjelenéskor azonnal kritikát közölni róla. Ahhoz kevés a zárt sajtótájékoztató.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) BloodyEddie válasza Herczi (#20) üzenetére


BloodyEddie
őstag

De a gamertaget nem szokták bannolni, legalábbis eddig nem volt rá példa. Ezért hír.

(#42) rudymester


rudymester
senior tag

Megérdemlik. Legalább megvárnák a megjelenés időpontját.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.