Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

8800 Ultra tényleg egy legenda. Akkoriban kezdtem el összerakni a gépemet (ami azóta is megy) és akkor milyen elérhetetlen dolognak tetszett :)
Aztán mire meglett a gépem, 9600Gt került bele. (Eredetileg 8600GT-t szántam bele).

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Varlaisaran válasza Иван (#1) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Hjajj... anno pár éve egyik haverommal (akié az 5770) közösen akartunk venni egy ugyanilyen standard Ultrát alkalmi vételben 110eft-ért:D Aztán nem jött össze, és én is 9600Gt-nél kötöttem ki akkor. Valóban legenda, és amint itt (is) látszik azért oda tud b*szni az asztalra ha kell (no és persze, ha fitt is a kártya), de tényleg már csak nosztalgia jelleggel érdemes tartani, nem is a teljesitmény miatt, mert az még mindig jó - inkább illik már rá az ereklye szerep mint napihasználatos zsuga lét, annak ellenére hogy az enyém rendes szolgálatban van. A baj az, hogy akármilyen kártya van a gépben, nem tudom megállni hogy ne tegyem vissza, mert... mert nemtudom, varázsa van valahogy:) Szoktunk is hülyülni vele, "Látodlátod, én mindig a sor aljáról töltöm hozzá a drivert" (8-as csucskártya, ugye és a lista alján szerepel):D

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#3) albert8


albert8
addikt

Ultra nem lesz eladó? :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) kpal


kpal
veterán

Szép kis teszt ;) :R Az ulrta azért jó nagy felbontásban mert már mikor megjelent akkor jóval angyobb volt a sávszálja mint a elllenfeleké .

(#5) Varlaisaran válasza kpal (#4) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Hát, igyekszik az ember:) A 7950GX2 meccse lesz még érdekes téma...

Albert8: Nem óhajtom eladni:)

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#6) kpal válasza Varlaisaran (#5) üzenetére


kpal
veterán

kíváncsi vagyok arra is . ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.