Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bossyy


Bossyy
tag

4500-as akksi....ilyenről a flagshipek szinte csak álmodozhatnak (minden gyártónál).
Kissé soványnak érzem a HD+ felbontást 6,7-es mérethez, de legalább az SoC hasíthat ilyen csirke felbontás mellett. 5,5 fölött innen kellene indulni minden akkumlátornak, ez kellene, hogy legyen a minimum.
Nagyon műanyagnak néz ki az a hátlap (persze, olvasom, hogy az is, de nagyon látszik), valahogy nem a minőség jut eszembe róla.

[ Szerkesztve ]

(#2) borand válasza Bossyy (#1) üzenetére


borand
aktív tag

'Glasstic =Glass+Plasstic. Samsungék humorosok, valami üveghatású műanyag, elvileg élőben jól néz ki és a fogása sem rossz.

Nem értem, hogy miért nem akarnak a középkategóriába is egy "e" variánst.

(#3) Kokzor válasza Bossyy (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Full HD+ lesz a felbontása. Szerintem az elég lesz ehhez a mérethez.

Viszont vicces, hogy az év első felében mennyi A modell jön. Nem sok értelme volt a J szériát megszüntetni.

(#4) rdt89 válasza Bossyy (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Mate 20 x 5.000mah akkumulátort birtokol csak Magyarországon nem akaródzik megjelenni. :)

(#5) janeszgol válasza Kokzor (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a válasza a Samsungnak arra, hogy csökkentek az eladásai, pláne a Huawei miatt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) #86973952 válasza janeszgol (#5) üzenetére


#86973952
törölt tag

Majd meglátjuk mennyire lesz versenyképes. Attól függ hova lövik be az árát.

Nekem egyébként szimpatikus az előzetes paraméterek alapján. Szerintem ennek húzós ára lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Izzé válasza #86973952 (#6) üzenetére


Izzé
őstag

Ha az A50-ből indulunk ki, amire 350€-t pletykálnak, akkor 400-450€ között lehet ennek a reális ára. Szerintem ilyen erős soc, nagy akksi, sok ram, jó kijelző mellett versenyképes lehet.

(#8) #86973952 válasza Izzé (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Magyar árra fordítva én is olyan 150-160 környékére tippelem a plafont. Ami azért valljuk be a paraméterei ellenére sem egy baromi jó vétel.

(#9) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Jó telefonokat csinál általában a samsung, de amíg a közép kategória frissítései megmaradnak a ritjka biztonsági frissítéseknél és az is csak 1-1.5 évig, addig én többet nem ajánlom senkinek, a közép kategóriájukat.

(#10) prolad


prolad
őstag

Na, ez egész jó, végre a Samsung is benéz 6.5 inch fölé.

(#11) Narancskoma


Narancskoma
tag

Fura ez a felbontás egy ekkora kijelzőre. Mondjuk FHD+ felbontáson használtam eddig az s9+-omat, és fel sem merült bennem, hogy nem a legmagasabb felbontáson van. Nem hinném, hogy szabad szemmel észrevehető a különbség.

(#12) <Lacy85> válasza #86973952 (#8) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ennyiért már inkább S9-et vennék.

(#13) #86973952 válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Alapvetően igen.

Viszont az is tény, hogy aki nagyobb kijelzős mobilt akar az legalább annyira be van korlátozva, mint aki kisebbet. Leginkább 6.7-7 col közötti méretre gondolok.

Ez is réteg telefon lesz.

(#14) Cattle_Decap válasza #86973952 (#13) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Plane mert egyik sem 16:9-es, hanem ilyen korcsok. Sajnos.

(#15) dragonfx


dragonfx
veterán

Ez a galaxy A szeria nem tudom mer ilyen olcso gyanus. Pedig mindbe vannak jo ficsorok.
Az m30 is faja.abol meg mind 50,60.70,80...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.