Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#201) LamaCube válasza Vakegérke (#199) üzenetére


LamaCube
addikt

Ott volt az orruk előtt a madzag, de csak félretolták. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#202) totron


totron
addikt

Nehéz a maira (tegnapira) mit mondani. Soha ennyire még nem hozták a szarvasok a rossz formájukat. Dezorientált tinicsapatként csapatták, agresszív jegyekkel. Ez lesz hosszú távon a vesztük, érzelmileg nincs elég muníció. Őszintén remélem, hogy a farkasok végeznek jól megérdemelt győzelemmel.

(#203) Shadowfax válasza LamaCube (#201) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha Zalán nem segít nekik, akkor még most is ott lennének a patakban a fiolákat keresgélve. Az azért vicces és nem túl életszerű, hogy Leó csak úgy "vaktában" rátalált a békabölcsőben a térképet rejtő palackra... Ott valamit kivágtak a beszélgetésből.

Az előzetesben látszik, hogy kik nyerték meg a kincskeresést, kiknek kell cipelni a súlykígyót. Remélem, a holnapi játékban a Farkasok győznek.

(#204) Vakegérke válasza Shadowfax (#203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Röviden: tempó rendben, az ész nélküli kapkodás miatt cipelik a súlykígyót a szarvasok.
A farkasoknál Bálint fut, kérdés, hogy a szarvasok kit választanak erre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) mephi666 válasza LamaCube (#197) üzenetére


mephi666
nagyúr

volt kb 25 éve az előd-sztori: az szerintem sokkal undorítóbb, hogy utána eltakarodott az országból is... azt hittem örökre... majd visszatért és valahol helyet is kapott a médiában: ez volt nekem az igazán hányingerkeltő... stohl legalább le lett ültetve egy időre (habár ez is tényleg csak arra ment, amit írsz: példát statuáltak vele, hogy "ebben az országban minden rendben megy" ...aztán vannak nála sokkal durvább esetek, amit simán elsimítanak)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#206) LamaCube


LamaCube
addikt

Megnéztem a tegnapi adást. Zalán nem segített volna nekik többször, akkor még ma is ott bolyongnának lidércként. A békabölcsőt nem tudták értelmezni, így 100%-ban biztos vagyok benne, hogy Zalán segített abban is. Azt, hogy nyújtják az egészet, mint a rétestésztát engem bosszant csak :F
Azzal nincs nagy gond, hogy elspoilerezték, hogy a farkasok nyerték a kincskeresést, mert érezhető volt, hogy rosszabb az idejük. DE! Azért ezt az "izgalmat" meghagyhatták volna, míg ma kiderül.
Kíváncsi leszek, hogy ki nyeri a versenyt. Remélem a farkasok. Összességében szimpatikusabbak, mint a szarvasok. Egó Leó-tól már szó szerint kiütést kapok :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#207) Vakegérke válasza LamaCube (#206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem is bosszant, hogy nyújtják a műsort. A rohangászás le van tudva hamar, de a fölösleges tracsik meg a reklámok felemésztik az adásidőt.
Lehet, hogy az előzetessel megmalmoztak minket, hadd higgyük azt, hogy a farkasok győznek, aztán kiderül, hogy mégse.
Leó rohangászni tud, gondolkodni nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) totron válasza Vakegérke (#207) üzenetére


totron
addikt

Tracsik=trécselések? Feri és Zalán is több ponton segített már az elmúlt etapban, mondjuk, hogy egyenlően. Az elsődleges vezérelv a szokásos a show-nak mennie kell, ennek rendelődik alá minden. Eltekintek attól, hogy bennem automatikusan komolytalan hatást kelt a menet közbeni szabálykitalálás.

A farkasok arattak részgyőzedelmet szerintem, a végén meg jól elvesztik Viktoár miatt. A karmája mindkét csapatnak fix.

(#209) Vakegérke válasza totron (#208) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örömmel látnálak a Survivor topikban is. Jó a stílusod, jó a modorod, jók a meglátásaid. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#210) totron válasza Vakegérke (#209) üzenetére


totron
addikt

Köszönöm, jól esik, igazán. Egyelőre nem tudnék hozzátenni, mivel nem szimpatikusak a szereplők. Ha mégis pálfordulás állna belém, számíthatsz rám! :K

(#211) Vakegérke válasza totron (#210) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem csak a szimpátia, az ellenszenv is jobb, mint a közöny. Ott több gond, konfliktus van, mint itt.
No mindegy, ha jössz, örülni fogok neked. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#212) LamaCube válasza Vakegérke (#207) üzenetére


LamaCube
addikt

A kincskeresésre gondoltam, hogy ők nyerték, mert a szarvasok vitték a súlykígyót. Azt, hogy ki nyerte a versenyt az jó kérdés :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#213) Vakegérke válasza LamaCube (#212) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, hogy nem dőlt el, ki a győztes, de azt sugallja az előzetes, hogy a farkasok pörgősebbek, lendületesebbek. A szarvasoknál még az sem derült ki, hogy ki fog felfutni a láda érkezéséhez. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) LamaCube válasza Vakegérke (#213) üzenetére


LamaCube
addikt

Viktor rendesen összegubancolta a kötelet. De majd kiderül :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#215) Vakegérke válasza LamaCube (#214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem az első reklámig kiderül, mert utána megyek Zsófizni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#216) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#217) LamaCube válasza Vakegérke (#215) üzenetére


LamaCube
addikt

Dettó! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#218) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még van rá esély, hogy a farkasok elb*sszák. :D
Számomra ez csak holnap derül ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#219) totron


totron
addikt

A ketrec metodikája megért, megérhetett volna egy misét, nehéz így, a semmire izgulni. Sokaknak megy, nekem egyáltalán nem. Még az sem mondható, hogy illene emlékezni előző epizódokból, mivel másult a belső is, a néző nem kíván meg többet, mélyebbet, a készítők mindenesetre ezt gondolták.

Viktort is elérte a győzelemmámor, de nem szarvas szinten, még ha ő maga utólag is beismerte, lehúzta magát. Inkább a vesztes oldali szűrő tette érzékennyé értelmezést. Akármelyik oldalt is vesszük, a beérkezők szubjektív feldolgozása rendre 100%-ban kitölti az elmét. Ilyen szitukban jó ha utólag eshet mérlegelés, bár a csapat tagjai kölcsönösen triggerelik egymást, kell az elvonulás is, majd újbóli átbeszélés. A vágások miatt egy kaotikusnál tisztább kép nem igen alakulhat ki a nézőben, ha igazán bele szeretne gondolni és látni a mögöttesekbe.

Szintén a vágás csodája, de engem engem meglepetésként ért Eszter PG-kedvelése. Eddig erről szemernyi infónk nem volt. Mindegy, szopná, legyen. A dolgok kialakulnak és ha akarnánk lehetne itt beszélgetni a kontraszelekcióról, no meg helyiértékekről (főleg nők szemében). Nem szeressem, mikor így buknak ki dolgok, eleget panaszkodtam már az alkotók hanyagságára, erről úgy tűnik nem is tudok leszokni.

Leó haver nélkül maradt! Visszacsatolásos önerősítésével mi lesz így? Kétségbeesése egyértelműen kiült előnytelenül ritkuló hajzattal megáldott (megvert) fizimiskájára. Érdekes lesz nézni, hogy lanyhul-e a igazságérzetes egószilajsága vagy miként módosul az ember ezután.
Szememben szánalmas és gusztustalan egyszerre, hogy Gábor felé mint ahogy mindenki felé is rendre csak 2 opciót vázolt, Gábor meg is kapta a pofájára a jutalmat jelölés formájában, mert hát mekkora tirpák, fogyatékos állat már, hogy nem a Leó által látott és meghatározott kettő közül választott véleményt? Dokumentumfilmrendezőnk nárcisztikussága csúnyán kibukott ezen a ponton.

Uram-komám gének aktivizálódása, tombolása figyelhető meg a 4-es leosztás eszméjében. Zalán rendesen odamorult sértődött csalódottsággal, önkéntelenségében. Szárnya alatt lévő falkatagra irányítva. Nem csak egymás között esnek szét. Itt azt lesz érdemes fürkészni, miként próbálnak újból összeállni és hogy ezzel szemben mit sikerül kihozniuk... Zalán mindent összevetve még mindig be tudja tölteni a szerepét, de egyre többször gyűri maga alá a totális csalódottság. Hogy ez mivé gyűrűzik vagy lesz-e szerepe vagyis bevágják-e ezt a vonalat, arra is kíváncsi vagyok.

A team jelenlegi állapota: szarvashock.

A kiválasztásos beszélgetésen PG-n és Bogin volt tegez. Ennek miértjét nem tudom, meg azt sem, hogy ez bug volt vagy featúra. Nem tudom, hogy a vágások miatt-e, de PG átment faszba az alapvetően győzelmi állapotban tett beszólogatásaival főként és menthetetlenül antipatikus lett számomra, pedig nem így indított. Hát, már mindegy is, távozott.

Az igazán fájdalmas az, hogy a Leó-oldal, meg Bogi is egyet akar, ami az őszinteségbe oltott igazság, azzal kevésbé számolnak már, hogy az igazság meg egy szubjektív ág az emberben. Leó baltával faragott e tekintetben, Bogi is hoz egy pakkot a múltból, mindenki kicsit is visszamenőlegesen meg akarja oldani a saját múlt sérelmeit. A nagy hevenységben meg szentesül az eszköz a cél "miatt", főleg Leó oldalán, powerpush módban. Értelmetlen (egó)viták vannak, d az üzletnek az tesz jót, ha érdemben ezeket senki nem tárja fel, csak a kimeneteket, a fejekben ugató kutyákat közvetítve örvendhet a nép. A szereplők szenvednek, azon belül is 1 kicsit mindig jobban. Hm. Etikusnak nem tartom, persze nézem én is.
Az, hogy Bogi megtartotta a nyilat, nagyon rá vall, el nem tudtam volna képzelni, hogy átadja másnak, én ezért nem haragszom rá, semleges e (nem)tett, főleg ebben a számára szarzivataros időkben. Gábor gesztusa jó volt a végén, hogy odaült mellé. Ami nem lehetett túl nehéz, mert Boginak nagyon jó segge van. Vagy ez itt most nem erről szól? Mindig mutogatják... iksz&dé
Örülök, hogy Bogiról más is képernyőre kerül érdemben és hogy találtak a készítők olyat, ami kerülhet. Rém infantilis számomra a személyisége, ám most lehet sajnálni, más vetülete is terítéken van. Rossz a kiközösítés állapota, nagyon, de viseli még. Ezért külön pirospont.

(#220) Vakegérke válasza totron (#219) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kimerítő, jó hangvételű értékelésed után élmény lesz megnézni, hogy miről maradtam le tegnap. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#221) totron válasza Vakegérke (#220) üzenetére


totron
addikt

Dús rész volt.

(#222) Vakegérke válasza totron (#221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az. Csak most derült ki, hogy mennyi feszültség van a szarvasokban.
PG kiesésével erőre kell, hogy kapjanak, már nem kell senkit pátyolgatni, támogatni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#223) LamaCube


LamaCube
addikt

PG úgy látszik maradni akart. Először azt hittem Gábort hívja ki, de mégsem...
Utána azt hittem mellé lövi az összes nyilat, hogy biztosan ne nyerhessen, de mégsem...
PG gerinctelen, de ezen nem lepődöm meg, mert már rég fel kellett volna adnia az egészet, de nem tette.
Leó elvesztette a legerősebb leggyengébb támaszát. Csak a két fitnesz ladyre számíthat, mert ők a "vezérbika" után mennek. Párbajozni persze nem szeretne, mert az íjászatban gyenge
Leó indoka Gábor ellen a szánalmas kategória.
Bogi aranynyílvessző felhasználása teljesen logikus, hiszen arra találták ki, hogy védettséget adjon. Szerintem ezek után ott fog keresztbe tenni, ahol tud.
Egyet nem értek. Van elég sok szabadidejük. Tudják, hogy a párbajokat íjászattal lehet megnyerni. Miért nem gyakorolnak? Vagy ezt nem vágják be az adásokba? Néha inkább azt nézném, mint azt a sokszor ismételt irritáló hangú "mesemondót" hallgatni minden levélnyitáskor.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#224) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Most nézem az adásokat, és szerintem Feri túl sokat segít a Farkasoknak.

(#225) LamaCube válasza antikomcsi (#224) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor várd ki, hogy Zalán mennyit fog a Szarvasoknak :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#226) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#227) Vakegérke válasza Vakegérke (#226) üzenetére


Vakegérke
veterán

Franc ebbe a sok reklámba!
A többit majd holnap megnézem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#228) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez kajakra jó pálya volt.
A drótkötélen Csenge úgy ment át, mintha természetes közege lenne. Nem tériszonyosoknak való feladat, így ha berángatnának egy ilyen közepére, akkor a gatyám elöl sárga, hátul barna lenne, és ott halnék éhen.

A szarvasok már megint kapkodnak. Az előzetesből kitűnik, hogy 12 kő helyett csak 11-et szedtek össze, így mehetnek vissza keresgélni.
Gábor már nincs köztük, szerintem kifogott volna rajta a drótkötél híd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#229) antikomcsi válasza LamaCube (#225) üzenetére


antikomcsi
veterán

Valóban sokat segített, de inkább mennyiségileg, ha lehet ilyet mondani. Feri pedig sokszor úgymond minőségit segített. Egy biztos, nélkülük mindkét csapatnak többszöröse lett volna az ideje szerintem.

Még egy rész van, de örülök, hogy Kolonc PG végre kikerült. Szerencsétlen Boglárkát már tényleg megsajnáltam. Jó, hogy megtartotta az arany nyílvesszőt. Kiderült, hogy Kolonc Peti azért akarta őt kihívni, mert gyengének tartotta. Hisz amikor választania kellett nem Gábort választotta, akivel volt is baja, és elmondásuk szerint a legjobb íjász, hanem az egyik kedvencét, egy kamu indokkal. Mindenesetre Kolonc Petit eddig nem is ismertem, pontosabban azt sem tudtam, hogy a világon van, de ezzel a kis szereplésével elérte, hogy már megvetem, mint embert. Ha ez volt a cél, akkor gratulálok, szép volt Kolonc PG!

A másik csapatnál meglepő. hogy farkaSthol, hogy beépült. Visszavett egy kicsit az arcából, és sokkal szerethetőbb lett. Be is fogadták, amiben persze a 2 győzelem is sokat segített. Nem gondolom, hogy ez feltétlen az újonc érdeme.

(#230) LamaCube válasza antikomcsi (#229) üzenetére


LamaCube
addikt

Bucit befogadták és vannak jó ötletei is, mint pl. a sárral való toronyépítés. Sok mindent észrevesz. Szerintem a csapat hasznára vált.
Ezt az arany nyílvesszős háborgást nem is értem a többiektől. Szavazással akarták volna eldönteni mi legyen a sorsa egy védettségi nyílvesszőnek?
Számomra egyértelműen a farkasok a szimpatikusabbak.

Vakegérkével egyetértek ez egy nagyon jó kis pálya volt, talán az eddigi legjobb. PG-n kifogott volna már minden.

A csajszi is a többiek előtt nem mondta, hogy nagyot csalódott PG-ben. na ennyit a nagy őszinteségről...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#231) antikomcsi válasza LamaCube (#230) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mostanra teljesen egyértelműen számomra is a farkasok lettek a szimpatikusabbak. Megnéztem az utolsó részt is, szerintem nagyon jó időt mentek, ezen a valóban kiváló pályán. Arra kíváncsi leszek, hogy a szarvasok, hogy teljesítenek. Megtalálják a 12 követ, vagy vissza kell fordulniuk? Vagy maguktól nem találnák meg útközben, de Zalán majd a szájukba rágja???

Kiderült, hogy másnak is szemet szúrt Kolonc PG döntése és indoka, de míg ott volt nem kérdezték meg tőle, hogy ez meg mi? Ez, hogy jött ki? És aztán sem nyíltan mondják ki, hogy ez egy gyáva, gusztustalan dolog volt, csak susmusolva, vagy a kamerának.
Anélkül, hogy láttam volna a szarvasok menetét, úgy érzem, hogy ezt is a farkasok fogják nyerni.

(#232) Vakegérke válasza antikomcsi (#231) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzetesből kiderül, hogy 12 kő helyett csak 11-et szedtek össze, így mehetnek vissza keresgélni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#233) antikomcsi válasza Vakegérke (#232) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem is vettem észre, hogy lelőtték ezt a "poént" már előre.

(#234) totron


totron
addikt

Öreg Hunter. :D

(#235) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#236) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hát persze, hogy reklám. :(((

Szendvics, pisiszünet, holnapra marad a többi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#237) LamaCube válasza Vakegérke (#236) üzenetére


LamaCube
addikt

Kb. 6 perc volt belőle az újdonság ez a legdühítőbb... :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#238) Vakegérke válasza LamaCube (#237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne is mondd, mert csak felmérgelem magam. :W

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#239) totron


totron
addikt

Az epizód végén szokásosan megjelenő, jobb alsó sarki fehér téglalapok meglepetésként értek, észrevétlenül suhant el ez a rész, izgalmas volt.
Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam - Bogi ügyesen nyújtott lépteiről ez jutott eszembe, úgy kellett volna mindenkinek, a kicsikkel csak a fölös belengéseket szaporítja a remegő versenyző.

A labirintusokba gondolom ugyanazokat az alakzatokat szerkesztették, mint mindig, úgy korrekt, a kövekről már ugyanez nem mondható el. Így a totálli fair állapot nem valósult meg.

A szarvasok kőszámolási kísérlete tapsolni valóan pocsékra sikeredett. Később összébb rázódtak. Bogi feje örül, hogy újból játékban van. Szociális értelemben. Nem mindegy az ilyen.

Leó bár smúzolt az ellenfél felé egyet, miközben szentül hisz abban, hogy a világ menete csak az ő vagy a csapat, amiben ő van hibájából lehetett jobb, érhetett el sikert. Nárcizmus level túlsokadik. Mivel a smúz pont üti a legőszintébb meggyőződését, műanyagsziklába való fejelését, így nem tudom eldönteni mennyire volt őszinte az elismerés, mindenesetre a plasztik annyira nem fájhatott. Ha meg történetesen az igazi kő is volt, akkor is csak az egója fájt.

Szerkimerki.: Kb. 6 perc volt belőle az újdonság ez a legdühítőbb...
Egy hétvége alatt illik annyit felejteni, hogy ne dühítsen.;)

[ Szerkesztve ]

(#240) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rafinált befejezés. Úgy hagyták abba, hogy az ember a kíváncsiságától hajtva megnézze a következő részt. Mennyi kellett volna még, 5 perc, 10 perc?
No mindegy, este kielégítenek minket. Akarom mondani, a kíváncsiságunkat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Shadowfax válasza Vakegérke (#240) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ördög Nóra azt is mondta, hogy ez lesz az utolsó játék az arénában ebben a formában. Kíváncsi vagyok, mire gondolt. Csapategyesítés? :F

Amióta Hamvai kiesett, összeálltak ismét a Szarvasok. Persze ha elvesztik a mai játékot, akkor tuti Bogit akarják majd kiszavazni, holott Esztike a sérült bokájával hátráltatja őket.

(#242) Vakegérke válasza Shadowfax (#241) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem csak más akadályok lesznek az arénában.

Bogi kiszavazása borítékolható. Már rég leosztották a favorit négyest, Bogi nincs benne.
Szexterke sérülése hamar gyógyul. Gumifásli, pihentetés, jobb lesz, mint az új, :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Akkor a szarvasok győzelme, ha jól láttam azon az 1db. kövön úszott el. A visszamenetel és keresgélés tuti megvolt 5 perc. Bosszantó lehet.

Elég nagy mészárlásra lehet számítani az elkövetkező adásokban, ha hamar ki akarják szórni a játékosokat.

(#244) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#245) LamaCube


LamaCube
addikt

Jövőhéten 20.40-től Séfek séfe. A héten vége lesz a Totemnek? Vagy más idősávba teszik?
Mi értelme volt ennek a kristálynak, ha holnap mindenki párbajozik? Ekkora idiótaságot... :W
Stohl nyeri az íjászatot, ha akarja.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#246) Vakegérke válasza LamaCube (#245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnéztem a műsorújságot. Ha minden igaz, pénteken vége a játéknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#247) Shadowfax válasza LamaCube (#245) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ezek szerint pénteken lesz vége. Jó nagy baromság, hogy most két ember kiesik a nyilazásban. Remélem a végén is ez lesz, s akkor pláne hülyeség volt ez a 3 hét, ezt már az elején eldönthették volna. :U

(#248) LamaCube


LamaCube
addikt

Leónsk annyiban igaza van, hogy az íjászat miatt cseszheti. Az elején megmondtam, hogy ha mindent íjászattal döntenek el, akkor ez rohadt igazságtalan...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#249) Vakegérke válasza LamaCube (#248) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... ha mindent íjászattal döntenek el, akkor ez rohadt igazságtalan... "

Pontosan fogalmaztál. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#250) paatrick


paatrick
senior tag

Pont láttam a Stohl András nyilazását. Atomgáz. Addig lőtt direkt mellé amíg végre a csaj egyszer eltalálta már a táblát így Dóri bejuthatott harmadiknak. Semmi értelme így a játéknak. Ennyi erővel előre is eldönthették volna ki jut be nem kellett volna nyilazni se. :N
Azt a kiscsajt sajnáltam neki pontok alapján esélye se volt.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.