Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#101) LamaCube válasza totron (#100) üzenetére


LamaCube
addikt

"mutogatnak jó seggeket is"
Azért a Survivorban élvezhetőbb :DDD
Igaz az időjárás kiszámíthatatlan, de itt jócskán sz@r idő van végig. Nagyon be vannak "csomagolva" a csajok :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#102) rushty válasza totron (#100) üzenetére


rushty
senior tag

A Dzsabis szál durva. :(

Revolut meghívó pü-ben

(#103) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Megnéztem az első 6 adást egyben, amit LamaCube nagyjából össze is foglalt nekem! :DDD

Az a véleményem, hogy ez a műsor akár még jó is lehetne, de itt-ott elcsúszik a dolog, és bár próbálják újnak eladni bennem mégis ott motoszkál a gondolat, hogy ez bizony a szegény ember Survivora.

Ez a Peti gyerek teljesen el is ásta magát azzal, hogy vizet prédikál, miközben ő maga bort iszik! Nem kell ecsetelnem, többen is leírtátok mire gondolok.

Biztosan nézni fogom a folytatást, még ha nem is élőben, talán lesznek még benne ha nem is izgalmas, de érdekes dolgok.

(#104) LamaCube


LamaCube
addikt

Érdekes, ha ez igaz [link] , akkor miért nem mutatták... Egy kaland realityben miért nem forognak mindig a kamerák vagy miért nincsenek állandóan működő fix kamerák?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#105) Vakegérke válasza LamaCube (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szőke Zoltán színész, nem akarták sárba döngölni.
Mondjuk ha igaz, hogy részegen minden társát gyalázta, akkor igenis megérdemelte volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Shadowfax válasza LamaCube (#104) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha ez igaz, akkor érthető, hogy őt szavazták ki...
Egyébként azt sem mutatták az adásban, hogy Krausz Gábornak miért van tériszonya. Pedig elmondta az egyik társának...

(#107) rushty válasza Shadowfax (#106) üzenetére


rushty
senior tag

Nyertek piát vagy Miért piálhat be valaki? :U

Revolut meghívó pü-ben

(#108) totron válasza LamaCube (#104) üzenetére


totron
addikt

Bebaszva a sértődöttség jön ki először (előzetesen való perifériára szorulás, kiközösítés). Okozatról mesél a Leó gyerek.. A hideg-meleg kapás is egy okozat. Imádom ebben a szarban, hogy szarrá teszik a félinfóknál többre igényt nem tartó közönség, ami kiválóan korrelál a vállalhatatlan vágással, ill. rendezéssel.

(#109) Shadowfax válasza rushty (#107) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azt nem közlik velünk, hogy mit és mikor esznek-isznak és hol fürödnek, stb.

(#110) rushty válasza Shadowfax (#109) üzenetére


rushty
senior tag

Az alkohol az extra. A pohár bor egy vacsoránál nem elég a részegséghez.
Igaz van Jacuzzi is. :DD

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#111) antikomcsi válasza rushty (#110) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ja, van Jacuzzi, ami Feri szerint 8-10 fokos vízzel van töltve! Kicsit nehezemre esik elhinni, mert a 8 fokos víz az olyan hideg, hogy kicsit sem komfortos benne ücsörögni, még a Télapó rénszarvasának sem!

(#112) rushty válasza antikomcsi (#111) üzenetére


rushty
senior tag

A Metropol is azt kopizta, hogy 8-10 fokos a dézsa.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#113) antikomcsi válasza rushty (#112) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gondolom, mert ezt hallották a műsorban. Én a 24 fokos Balatonba csak két infarktust lábon kihordva bírok bemenni, miközben a golyóim visszabújnak valahová, mint a csiga szeme, a művész gyerek meg csak úgy beleengedi magát a 8 fokos vízbe. Nehezemre esik elhinni.

(#114) LamaCube


LamaCube
addikt

Már csak ő hiányzott... [link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#115) Vakegérke válasza LamaCube (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kábszeres, piás ripacs. Hová süllyed még a műsor? :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#116) totron válasza LamaCube (#114) üzenetére


totron
addikt

obazmeg.net, pedig végig akartam nézni a szériát. Na mindegy, így szenvedősebb lesz.

(#117) LamaCube válasza Vakegérke (#115) üzenetére


LamaCube
addikt

:D Eddig se volt erős a felhozatal :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#118) LamaCube válasza totron (#116) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez az igazi reality, mert a nézők is szenvednek ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#119) Vakegérke válasza LamaCube (#118) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én inkább dühöngök, mert megfogadtam, hogy bucit (szándékos a kis "b") nem fogom nézni, most meg muszáj lesz. Vajon mennyit kaszál ezért a beugróért? :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#120) LamaCube válasza Vakegérke (#119) üzenetére


LamaCube
addikt

Egy 50 grammra tippelnék ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#121) Vakegérke válasza LamaCube (#120) üzenetére


Vakegérke
veterán

:D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) Vakegérke


Vakegérke
veterán

PG meglepően fürgén mozog.

A farkasok már az első észjátéknál leblokkoltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap megnézem az ismétlést, most megyek Survivort nézni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#125) Shadowfax válasza Vakegérke (#124) üzenetére


Shadowfax
addikt

Csatlakozom.

Az a vicces, hogy mindenki kiakadt, hogy miért Gabinál van a térkép, de annyi eszük nem volt, hogy elvegyék tőle? :U

(#126) totron válasza Shadowfax (#125) üzenetére


totron
addikt

Gabi az jó, mert nagyok a mellei. Ennél összetettebb gondolatokkal fárasztania magát a nézőnek vétek.

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A farkasok nem gondolkodtak, inkább jó sokat futottak. Azt hittem, hogy Dóri elpusztul, mielőtt a ládára tudná tenni a kezét.
Vajon a szarvasoknak több eszük lesz?

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) LamaCube válasza Vakegérke (#127) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy lesz, futkároznak szerintem le-fel, mint a mérgezett egér ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#129) Vakegérke válasza LamaCube (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy egér(ké)nek több esze van akkor is ha megmérgezték. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ahogy nézem, PG lábának kutyabaja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#131) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A francba a reklámokkal, meg a műsorok átfedésével. Megyek a másik csatornára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#132) LamaCube válasza Vakegérke (#129) üzenetére


LamaCube
addikt

:R
PG superhero.. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#133) totron válasza LamaCube (#132) üzenetére


totron
addikt

PG wirgácsai papírból vannak. Egy elhagyatott, földből félig kikandikáló, 1200-es tuning Ladára is tehették volna a kezüket. A zavarodottságról való beszámolás unalmassá teszi a kedvenc műkő reality-nket, még akkor is, ha nem fejlődtek, ahogy Leó is látta a helyzetet. Pár szerkesztési bravúrral elkerülhető lett volna, hogy kínos mértékű dezsavű álljon a kedves nézőbe.

Vakegérke legyen bölcsegérke és iktassa be életébe a torrentet, megszüntetve az említett lehetetlenségeket egycsapásra.

(#134) Shadowfax válasza LamaCube (#132) üzenetére


Shadowfax
addikt

Kezd kicsit unalmassá válni PG istenítése, hogy mekkora hős... Ráadásul kicsit túljátssza már a szerepét.
A másik csapatban meg Völgyesi Gabit fogják kiszavazni, ez borítékolható.

(#135) totron válasza Shadowfax (#134) üzenetére


totron
addikt

Ez is így is volt megtervezve, ott meg Gabi lóg ki korban, gyerekei is csak neki vannak, ha jól tudom. Ezekből jön, hogy a csoport felől nézve inkább magával van elfoglalva, ami a családját, annak hiányát takarja. Nem izgalmas filmnél, sorozatnál sem, ha ennyire át tud rajta látni az ember, realty-nek nevezettnél meg egyenesen lohasztó.

(#136) LamaCube válasza Shadowfax (#134) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek. Erről a PG-ről nem is hallottam idáig. Bár ez valószínűleg az én hibám. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#137) antikomcsi válasza LamaCube (#136) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha ez a Te hibád, akkor én is bűnös vagyok! ;]

(#138) LamaCube válasza antikomcsi (#137) üzenetére


LamaCube
addikt

:C :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#139) Vakegérke válasza LamaCube (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na megnéztem az ismétlést. Egy dolog volt, amit nagyon nehezményeztem.

Szeretem Völgyesi Gabit, mint énekest. Ez nem is változik, viszont emberségből csúnyán levizsgázott nálam.
Az íjászat gyakorlásánál kitalálta, hogy mászni akar. Elkérte Csengétől a kesztyűt, amit meg is kapott. Mikor visszatért, a kesztyűt lazán ledobta Csenge elé. Annyi emberség nem volt benne, hogy a kezébe adja.

Osztom Shadowfax véleményét, őt fogják a farkasok kigolyózni.
Ha így lesz, vajon kit hív ki párbajra? Szerintem Csengét, akinél jobb íjászatban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#140) LamaCube válasza Vakegérke (#139) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is most nézem, nálam semleges volt Gabi se nem jó se nem rossz, de ahogyan ledobta Csenge elé a kesztyűt az gyomorforgató volt.
PG a leggerinctelenebb az egész szériában. Most is elmondta, hogy ha hátráltatja a csapatot, akkor feláldozza magát. Hányszor csinál még segg.t a szájából ez a majom? Azt mondja gyűjti az izomszakadásokat :W Mozdulni se tudna, ha izomszakadása lenne :(((

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#141) LamaCube


LamaCube
addikt

Jól bebukott a nézettség: [link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#142) Vakegérke válasza LamaCube (#141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó időben kellett volna indítani kevesebb reklámmal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) LamaCube válasza Vakegérke (#142) üzenetére


LamaCube
addikt

Brutális pénzbe került. Gondolom ezért is van ennyi reklám, engem annyira nem zavar addig elfoglalom magam mással. Kereskedelmi csatornáknak ebből kell megélni. Bár a Tv2-re ez pont nem igaz.
Viszont ezt indíthatták volna bármikor, így sem érdekfeszítő számomra. Ugyanaz a séma mindig. Futkároznak, lihegnek az irritáló hangú mesélő 5x elmondja a hülye meséit. Fix pálya láthatatlan módosításokkal a végén megint futnak, majd felhúznak egy ládát. PG meg folyamatosan ácsorog Nóri mellett és sopánkozik, hogyha hátráltatja a csapatot, akkor beáldozza magát, ami persze nem így lesz. Örülnek, hogy nem ők viszik a kígyót, majd kiderül, hogy az agyizomszakadásos miatt nem lehet meg az előnyük, így kb. tök mindegy, hogy nyertek kb. kitörölhetik vele. És még folyamatosan hősnek tekintik ezt az idiótát, aki kijelenti, hogy nincs baja bírta nagyon csak fizikálisan nem :F
Utána a kiszavazásnál meglepő fordulattal íjászattal döntik el, hogy ki essen ki.
Jó, hogy jött a Survivor. Bár online ezt is visszanézem, de magam se tudom miért :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#144) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Most a Wikipédia egy hónapra blokkolta az IP címünket. A blokkolás nemcsak engem érint, hanem anyukámat és a testvéremet is.

Ha át tudják fogalmazni a szöveget, akkor legyenek szívesek létrehozni ezt a lapot:
[link]

(#145) Vakegérke válasza PBalázs (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a topik az én felségterületem. Illő tisztelettel, de határozottan megkérlek, hogy ne itt folytasd a már mindenki által unt megnyilvánulásaidat.

Megértésedet köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) totron


totron
addikt

Butszi helyett PBalázst kell betenni a sóba, seperc alatt szétrobbantana minden, addig úgyahogy elketyegő idegrendszeri kultúrát, Leó és a többi fejét meg premier plánban mutogatni, amint ez végbemegy. Az lenne csak az igazi!

Ezt a kesztyűletételt nem is figyeltem meg, de nem biztos, hogy erről szólt, úgy értem tudatalatti lehetett. Avagy ha teli volt Csenge keze, akkor azért adhatta vissza úgy, ahogy, szituációtól függő. Alapból elvarázsolt a nő, én inkább ennek tudom be és ez nem felmentegetés. Őt kidinnyézni kell. Mindig érdekes kérdés, hogy a renoméjára, kinti környezetére, karrierjére gondol-e egy ilyen kiválasztásnál a játékos vagy az ott és akkor faktor, a bent maradás vágya dominál-e inkább.

Egy telefonfüggő ne véleményezzen műsort.

[ Szerkesztve ]

(#147) Vakegérke válasza totron (#146) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hozod a szokásos színvonalat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szarvasok sokat pöcsöltek a ketrecben, de győztek. Jöhet a farkasok kiszavazása. Szerintem Gabi-Csenge párbaj lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#150) Shadowfax válasza Vakegérke (#149) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyetértek.

Sajnálom, hogy veszítettek a farkasok, mert szívesen megnéztem volna PG arcát mikor megtudja, mindenki rá szavazott. ;]
Kicsit visszavehetne az arcból, mert ő aztán nem tett le semmit az asztalra, de úgy ünnepelt, mintha az olimpiai aranyat nyerte volna meg. :U

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.