Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Vakegérke válasza Lenry (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezért celebek és nem hírességek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) speter33 válasza Vakegérke (#41) üzenetére


speter33
aktív tag

Az a baj, hogy az igazi "celeb" jelentését ez a magyar sz@rházi, sötét, tróger banda már régen elk.rta...
Mint ahogy most "nagyjaink" a "nemzeti"-t :W

[ Szerkesztve ]

(#43) antikomcsi válasza speter33 (#42) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez sajnos igaz. Itt aki már egyszer szerepelt a TV-ben, az már celeb. És a legborzasztóbb, hogy semmiféle valós tehetség sem kell hozzá. Már azzal celeb valaki, hogy xy kutyájának a macskájának az ismerőse, rokona.

(#44) rushty válasza antikomcsi (#43) üzenetére


rushty
senior tag

Ez baj? "Családtagként" ugyanúgy szurkolhatunk neki. Csak az szokott frusztrálni, amikor nem tudom honnan lett valaki celeb. Ha tudom, akkor oké, ismerős. :P

A civilekkel van gondom. :D

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#45) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ha van egy kis eszük összebeszélnek, max. fél nap alatt feladják a többiek, az utolsó meg elosztja a nyereményt 4 felé.
Egy napos melóért nem rossz összeg egyikőjüknek sem.

(#46) Vakegérke válasza juliabrilke (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán az történne, mint a Nyalóvilág 9 végén. Zsuzsu ígérgetett, aztán senki nem kapott egy fillért se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) rushty válasza antikomcsi (#43) üzenetére


rushty
senior tag

Kedvenc celebed kedves nejének a nagy hír bejelentése [link] :P

Könyv.
Főzős.
2.!

Revolut meghívó pü-ben

(#48) antikomcsi válasza rushty (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Alig várom, hogy megkaparintsak egy példányt, és vasárnap összeüssek valamit belőle a családnak! :DDD ;]

(#49) Somatom válasza antikomcsi (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Cigánypecsenye? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#50) Vakegérke válasza Somatom (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

De kérem, mi ez a rasszizmus? Talán inkább romapecsenye. Csak nehogy romaútra menjen. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#51) rushty


rushty
senior tag

Sok nullás fizetségért [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#52) Vakegérke válasza rushty (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez rendben van, csak más szám ne legyen az elején. :D

A sorozat ma este 22:00-kor kezdődik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) bambano


bambano
titán

ebben az a truváj szerintem, hogy a játékosokat megfosztják az időérzékelésüktől.
lehet, hogy valaki úgy fog kijönni, hogy húúúú, de sokáig bírtam, kint meg szólnak, hogy három nap volt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#54) Vakegérke válasza bambano (#53) üzenetére


Vakegérke
veterán

Isten ne adja, még az is benne van a pakliban, hogy valaki bekattan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) bambano válasza Vakegérke (#54) üzenetére


bambano
titán

aki bent van egy zárt dobozban, az bekattanhat :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#56) rushty válasza Vakegérke (#52) üzenetére


rushty
senior tag

:C

Revolut meghívó pü-ben

(#57) Vakegérke válasza rushty (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rájöttem, hogy egy napig se bírnám. Volt egy egyórás áramszünet, a végére már a falat kapartam kínomban. Ha valamit nem bírok, azok egyike a csend. Felkeléstől lefekvésig szól valami, most meg az utcáról beszűrődő hangokon kívül sem volt semmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Vakegérke válasza Vakegérke (#57) üzenetére


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Langyos Márk okostojás, a vasalt heréjű Berki öntelt, a csajok meg hiúk, rögtön a tükörre tapadtak. Lehet, hogy az eheti sorozatot megnézem? :)

Jövő héten NyalóVilág, azt ki nem hagyom ennek a kedvéért. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem csinCsilla fogja először megnyomni a pánikgombot, langyos Márk lesz a győztes.

Egyébként arról volt szó, hogy három tárgyat lehet bevinni. csinCsillánál egy egész festőkészlet van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.