Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Banános Joe :)

Nekem még van 6 évem a következő hasonlatos procedúráig azt hiszem :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ó, nekem is mennem kell jövőre... de én még nem (bocsánat: sem) kapok véglegeset. :)

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#3) Vakegérke válasza greenity (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. :K

Mit mondjak, egyrészt öröm, másrészt kétes érzésekkel áraszt el, hogy már csak egyszer kell az okmányirodába mennem. Az öröm oka egyértelmű, a kétes érzést pedig azt hiszem, hogy nem kell magyaráznom.
Látlak, N€T0X|N, hozzád is beszélek. :)
Szóval 70 fölött elkönyvelik, hogy kifújt az illető, és ez a statisztikákat nézve igaz is. Nagyon sokan halnak meg jóval korábban.
Ha szépíteni akarjuk a dolgot, úgy is felfoghatjuk, hogy 70 fölött már nem változik az ember ábrázata.

Anyám felső szomszédja 101 éves korában döntött úgy, hogy pápát int a földi létnek.

Nekem egy ezo-izé, sorselemző, meg minden tudálékossággal felfegyverzett illető mondta, hogy hosszú, békés öregségem lesz. Már csak az a kérdés, hogy mi a hosszú. Részemről beérem a második megállapítással.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Lenry


Lenry
félisten

nofene.
eddig azt hittem rólad, hogy tősgyökeres pesti vagy, erre meg kiderül, hogy kárpátaljai... nofene.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) potyautas válasza Lenry (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Miazhogy! Olyan országban született, ami nincs is.

(#6) potyautas válasza Vakegérke (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Emlékszem ifjú koromból egy öregemberre, aki úgy nézegette a temetőben a táblákat, hogy: ezt is túléltem, ezt is túléltem...Már én is.

(#7) Vakegérke válasza Lenry (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két évig voltam ungvári, aztán hazaköltöztünk. Zilált korszak volt, így belekóstolhattam a nevelt gyerekek életébe is. Ócsán voltam lelenc, aztán anyám végre eljutott odáig, hogy magához tudott venni. Nem volt könnyű művelet, de végre ismét anyám ölébe hajthattam bánatos buksimat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Vakegérke válasza potyautas (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kell táblákat nézegetnem a temetőben. Rendszeresen találkozom egy volt osztálytársammal, látszerész, és az üzlete a kedvenc kenyeresem mellett van. Tracsizunk, és megrendülten emlékezünk azokra, akik már nem lehetnek köztünk.
Nos, halunk, lassacskán kihalunk. Már a suliban is meghalt egy osztálytársunk, aztán az iparitanulóban újabbat veszítettem el. Mindkettő értelmetlen halál volt.

Részemről fittyet hányok a halál fenyegetésének. Egyszerűen nem érdekel. Akár ebben a percben is megyek, ha úgy dönt az Úr, pusztán egyetlen kérésem van hozzá, és ezt nem most fogalmaztam meg, hanem nagyon régen. Gyorsan, fájdalom mentesen.
Egy volt kollégám nagymamája délután lepihent, mondván fáj a feje. Soha többé nem ébredt fel.
Egy másik kollégám apukája egy vihar után felmérte, hogy másnap milyen teendők várnak rá, reggel nem ébredt fel.

Valahogy így kéne. Vagy úgy, ahogy láttam gyermekként.

Egyik lába merev volt, de élére vasalt emberről van szó. Apró termetéhez, testi hibájához képest sudár nőt vett feleségül, aki ráadásul szép is volt. Gyönyörű kislányuk volt, festeni sem lehetne szebbet.
Álltunk a zöldségesnél, a férfi megérezhetett valamit, mert szólt a feleségének, hogy vegye át a karján ülő kislányt. Így is lőn, és a férfi úgy dőlt el, mint egy fellökött bábu. Kampeca.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Lenry válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Lenry
félisten

jó tudni :)

közelebbi ismerőseimnek tartok jó pár PH!-st, mint egy csomó személyes ismerősömet, így meg különösen "üt", ha valaki más, mint amilyennek elképzeltem, csak ezért lepődtem meg :)

kisebb koromban elképzelhetetlenül furcsa volt, hogy élnek magyarok az országon kívül is, pedig tisztában voltam Trianonnal és minden idevágó dologgal, még is furcsa volt.
ma már nem annyira az, Szegeden élve normális, hogy rengeteg szerbbel, vajdasági magyarral, románnal és erdélyi magyarral találkozol, az egyik legközelebbi nagyobb város Szabadka, de a Arad sincs messzebb, mint mondjuk Kecskemét. egy barátom barátnője zentai, először érdekes volt, ma már természetes. (egyébként vele is eljátszották ezt a "fordíttasd magyarra a neved" játékot, mielőtt állampolgárságot kapott, pedig teljesen magyar neve van)

ezzel szemben gyerekkoromban kiskőrösiként teljesen természetes volt, hogy az utcán a bőszoknyás néni tótul beszélnek egymással, és Jóskókának meg Pajókának szólítják egymást (Józsi felesége, Pál felesége, de még testvérek is egymást!), pedig biztos vagyok benne, hogy ez többeknek lett volna érdekes, de én ebbe születtem bele.

ebben az egész EU-s játékban talán ez a legszebb.

elkalandoztam, bocs a hosszú szürkéért :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Vakegérke válasza Lenry (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az én topicjaimban nincs jelentősége, hogy szorosan kapcsolódik-e egy hozzászólás az íráshoz. Ennek értelmében fölösleges volt "elszürkülnöd".
Érezd magad otthon nálam, és ha van mit, mondd csak bátran. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) bambano válasza Vakegérke (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

akkor lesz még/volt ilyen érzésed, amikor megkapod az obsitot :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) 8th


8th
addikt

személyes azonnalisági papír lesz az. [link] :P

(#13) Chaser


Chaser
titán

Kis melankóliát érzek ki az írásodból. Ez az én igazolványos történetem:
Tavaly mentünk nyaralni, vagyis mentünk volna. Út befizetve, okmányellenőrzés, személyim lejárt két éve:D Postán nem kérik, ismernek, ha zsaru megállít amúgy se hordom, kudumálom valahogy, fene se szokta nézegetni, honnan tudjam én mikor jár le?:D útlevelem sose volt...10 nap se volt az útig, hát mi legyen? Be okmányirodába, kis szöszinek mondom elvesztettem az igazolványomat, valami sürgősségi eljárás keretében hamagyorsan' csináljunk már egy másikat. De nem csináltunk, mert megszüntették a hamagyors' eljárást. Szuper. Mit lehet tenni? Van útlevél sürgősségi, 2x k forint..ób+:D jóh legyen...de akkor csináljuk úgy, hogy a személyit nem vesztettem el aztán előhúztam a zsebemből:) Mondom ugye nem baj? Azt hittem így gyorsabb lesz:D Kis szöszi már nagyon röhögött, elintéztük amit kell. Mit ad ég? Útlevél megjött, rá egy napra értesítő a személyiről...ómondomhogynaljátok ki, asszem 3 hónap után mentem be átvenni, már az ideiglenes személyi is rég lejárt ;] :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) Syl válasza Chaser (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Te is olyan ügyintéző vagy mint én :D A lakcímkártyám februárban, a jogsim májusban járt le...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) sziku69


sziku69
senior tag

Beregszászon nekem is vannak rokonaim. Illetve csak néhány most már. Többen már szintén Pesten élnek. :)

(#16) Vakegérke válasza bambano (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmel, felszabadultnak éreztem magam. :K

8th: Valóban. Köszönöm, javítottam. :)

Chaser: Életem fordulópontjain elmélázom kicsit. Biztos közrejátszik, hogy szülinapomon leszek abszolút nyugdíjas. Idáig csak "előrehozott" voltam.
Jó kis történet, mosolyogtam. :)

Syl: Lejárt lakcímkártya? Most megnéztem az enyémet, nincs rajta "szavatossági" dátum. :N
No, spuri szépen az okmányirodába, intézd szépen azt a jogsit. :)

sziku69: Jóval több voltam, mint 40, amikor Ungváron jártam. Váratlanul meglátogattuk a fatert, anyámmal és a feleségemmel. Talán egy órát ha dumcsiztunk, nekem bőven sok volt. Fogalmam sincs, hogy ma él-e, hal-e, nem tartottuk a kapcsolatot. Biztos van még ott rokonom, de egyet sem ismerek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Syl válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Syl
nagyúr

Az enyémen van.
Majd egyszer elmegyek intézni. Tavaly a személyimet is 10 hónap késéssel újítottam meg. Jó munkához meg idő kell :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) Vakegérke válasza Syl (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

2003-ban kaptam az enyémet. Lakóhely szerepel rajta, tartózkodási hely nem. Úgy néz ki, hogy ez a kulcs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hangulatos írás. :)

Én most csináltattam a másodikat, éppen tavasszal. Már hónapok óta le volt járva, de éppen kellett a felvételi jelentkezéshez. Ha nem kellett volna, talán évekig is úgy felejtem. :D Vagy inkább biztosan... Átlagos esetben soha nem kérik. Remélem, hogy tíz év múlva már nyugodtan megfeledkezhetek róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) rwu


rwu
tag

Szeretem az írásaidat, jó volt olvasni :K
Az enyím 2015-ben jár le :D

S22U*hondacivic*

(#21) Vakegérke válasza Crystalheart (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig ha igazoltatnak, és nincs nálad, vagy nem érvényes, akkor baj van. :)

rwu: Köszönöm szavaid, bár egy kicsit csodálkozom. 8 napos regisztrációval rám találtál? Hízelgő. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Crystalheart válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod, itt a kertemben legföljebb akkor látok rendőrt, ha falopás miatt kihívom őket. :D

(#23) Vakegérke válasza Crystalheart (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Néha csak kimozdulsz, és derült égből rendőr, feljelentés, büntetés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) bambano válasza Crystalheart (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

most is megfeledkezhetsz róla, személy azonosítására alkalmas okiratnak kell nálad lenni és ez a mai jogszabályok szerint már nem ekvivalens a személyi igazolvánnyal. már régen nem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) Crystalheart válasza bambano (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Úgy értettem, hogy akkor már remélem, nem kell majd felvételihez. :D

Amúgy mi alkalmas azonosításra? Lakcímkártya alkalmas? Esetleg jogsi, de az nekem soha nem lesz. Útlevél? Hát az sincs a láthatáron, de egyszer csak eljutok még Hollywoodba.

vakegérke: Hát, a határba naponta is kimozdulok, de ott jellemzően nincs rendőr. :) Tavasszal a piacig tartó elvonatozás alatt sem szokott előfordulni. :D

Most egy éve, hogy tartásdíj iránt félsikerrel (de inkább sikertelenül) pereltünk, és kényszerűleg édesanyám meghatalmazottja voltam, szó se róla, szintén kellett a személyi. Sose lehet tudni, mire jó.

[ Szerkesztve ]

(#26) Vakegérke válasza Crystalheart (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tíz évenkénti vegzatúra, kibírod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Chaser válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Chaser
titán

Én akkor nem mosolyogtam:) olyan útlevél képem van még John Rambo is vigyázba állna Csákknorris' mellett ha meglátnák:D
Eddig előnyögdíjban voltál? :U

Crystalheart: Azonosításra mindenképp valami fényképes cucc kell, lakcímkártya biztos nem jó. Útlevél valószínűleg igen ha már határokat átléphetsz vele:) De sztem az új jogsi is, talán a régi is. Mért nem lesz jogsid ha nem titok?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Crystalheart válasza Chaser (#27) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mert túl szórakozott vagyok a vezetéshez - gyalog is képes vagyok "elütni" az embereket, nemhogy még vezessek is... :D Meg amúgy sem szeretem a személygépkocsikat, pazarlásnak és túl hangosnak tartom. Kerékpár- és lópárti vagyok. ;] (Noha bicajom nincs, lovagolni meg egyelőre nem tudok.)

[ Szerkesztve ]

(#29) Vakegérke válasza Chaser (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, előrehozott nyugdíjas vagyok 23-áig. Megjegyzem fura dolog ez, változnak a törvények. Részemről befejeztem, még 20 nap, és betöltöm a korhatárt.
A hatályos törvények szerint az '51-es születésűek 62 évesen mehetnek nyugdíjba.
Ha előbb, 60 évesen akartak, ugyan mehettek, de (ha jól emlékszem,) 40 év szolgálati idővel kellett rendelkezniük. Nálam ez nem volt gond, majdnem 45 év beszámítható időm volt. Éltem a lehetőséggel.
Negatívum is van.
8,4%-kal kevesebb a nyugdíjam, mintha időben lettem volna nyugdíjas. Sebaj, üssön még rajtam ez a szép új rendszer.
A pozitívum viszont az, hogy amennyi nyugdíjemelést kaptam két év alatt, annyit legmerészebb álmaimban se mertem volna remélni a Cumigyár béremelései folyamán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) potyautas válasza Vakegérke (#29) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem 2008-ig meg volt a 40 év. Az utóbbi 5 év nagyon vegyes, nem tudom mennyi jönne össze, de mivel most töltöm a 60-at, még 5 van nyugdíjig.

(#31) Vakegérke válasza potyautas (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Íróasztal mellett ülnek jó emberek...
Bocs, nem tagadom meg zenébe bugyolált agyamat. :)

Szóval íróasztal ülnek jó emberek, és döntenek a melósok sorsáról, holott talán életükben nem végeztek értékelhető munkát. Honnan a fenéből tudnák, hogy milyen fáradt lehet egy melós 40 dolgos év után? Fogalmuk sincs róla.
Kihízottan, mosolyogva úgy döntenek, hogy megszüntetik azt a gyalázatot, miszerint a pórnép 60 évesen leteszi a szerszámot, és elkezdi élvezni azt a keveset, ami még hátra van.

Nem tiltakozom, sőt, még helyeslem is, hogy emeljék csak a nyugdíjkorhatárt akár 70, vagy mit bánom én, 80 évre.
De!
Aki fel tud mutatni 40 dolgos évet, az részesüljön megbecsülésben, és ha úgy dönt, hát vakargathassa otthon viszkető alfelét nyugdíjasként.

Engem már sokszor kiröhögtek.
Ámerikás dolgom lehetett volna, ha a Volán Skoda billencsén lehúzok pár évet, hiszen jó pénz volt a sóder, napi pár kanyart el lehetett sózni. Én nem tudok lopni, csalni, pedig egyszerű. Nem vitt rá a lélek.
Állami cégeknél robotoltam, pedig fekete melósként akár a sokszorosát vihettem volna haza a keresetemnek.

Nevezzem az igazság pillanatának?
Sokaknak piti, számomra elfogadható nyugdíjam van.
Azzal a sok borravalós melóssal meg mizu? No meg a sok be nem jelentett melóssal?
Szakítottak bőven, de akit ismerek, semmit nem tud felmutatni, és most siránkozik, még Istent is hibáztatja, hiszen nélkülözni kényszerül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) rwu válasza Vakegérke (#21) üzenetére


rwu
tag

Az előző acc-ot töröltem (már amennyire lehetett: másik e-mail címet adtam meg, olyat ami nem létezik), mert megszüntettem azt a mél címet, nem használtam már. Régebben is olvastam az írásaidat :K

S22U*hondacivic*

(#33) Vakegérke válasza rwu (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy csak udvariaskodsz, de így már világos. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) rwu válasza Vakegérke (#33) üzenetére


rwu
tag

Jólnevelt vénember vagyok :D

S22U*hondacivic*

(#35) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Ez nagyon jó kis blog. A kommentekkel együtt érdemes volt olvasni.Úgy néz ki hogy 60+nál van min gondolkodni, ami azért végül is nem baj. Na meg idő is. Kicsit harácsolós lennél még vállalhatnál melót ! De minek? Igenis a 45 dolgos évet talán jobban kellene honorálni. A kihízottak ilyenekben mindig szuper jó törvényeket hoznak.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#36) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Harácsolni? Minek? Meghagyom a lehetőséget azoknak, akik szűkölködnek.
Elvagyok békében a csigaházamban. Nekem többé senki sem fog dirigálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#36) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Meghagyom a lehetőséget azoknak, akik szűkölködnek. Ez jó. Ezek szerint ebben a kis országban nagyon sokan vannak, főleg a volt és mindenkori "vezetőink" között. Istenem, érthető hogy kell az a pár milliárd !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#38) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

A vagyon és a megelégedettség nem egy tőről fakad. Onassis összekapált egy vagyont, mire ment vele? Meghalt rákban.
Én egészséges vagyok és megelégedett. Kell ennél több? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nem vita képpen de nem hiszem hogy Onassis elvehette volna Jacky-t oltári lóvé nélkül. Az biztos hogy a megelégedettség inkább a dolgozó/tt/ emberekre jellemző, mert meg tudják becsülni hogy kicsit lazítani, esetleg néha lustálkodni lehet. Aki mindig minimális befektetéssel /párt stb./ sok előnyhöz,pénzhez jut annak sosem elég. És persze kell a családnak is.
Visszatérve: ha 70 után elveszted a személyi azonosíttatásodat, csak kell hogy újat adjanak! Úgyhogy nem csak a fiataloké a jövő !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#40) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tíz év múlva kapok egy szép új személyes azonnalisági papírt, és az végleges lesz, ha 120 évig is élek. :)

Az egy dolog, hogy Jacky hozzászokott a léha élethez, nem véletlen ment férjhez a hajómágnáshoz.
Arisztotelész a nulláról küzdötte fel magát a vagyonosok táborába, becsülöm is érte. Hogy jól választott? Fogalmam sincs. Talán az özvegy hírnevét akarta meglovagolni.
Ami őket illeti, kíváncsi lennék, hogy mire jutottak volna, ha egyik percről a másikra nincstelenné váltak volna. Jacky valószínűleg azonnal elhagyta volna Arisztotelészt, akiről feltételezem, hogy akár a két keze munkájával is megkereste volna a kenyerét.
Osztán az asszonykával meg mi görcs lett vóna?
Nyalogatta volna lelki sebeit, és korgó gyomorral emlékezett volna rá, hogy pár napja még szolgák hada kísérte figyelemmel óhajait, parancsait, pénz meg mint olyan, nem számított. Vajon hajlandó lett volna bármilyen munkát elvállalni?

Anno a kitartott ficsuracskákat selyemfiúnak nevezték. Megvető szó, ki is érdemelték. Azonban érdekes módon a kitartott nőkre nincs negatív jelző. Pedig megérdemelnék, nagyon megérdemelnék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#40) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Mondom nem végleges, mert ha elhagyod újat kapsz. Hogy mi van beleírva kit érdekel. Különben is:120 évesen már nem lesz kedved kormány hivatalba járni, hacsak dédunokád el nem visz. Majd kiderül! Addigra gondolom örülsz hogy válaszolni tudsz a hozzászólóknak. Na majd meglátjuk! Azért a kurtizán nem kerül képbe? Esetleg sima "kitartott" ? Mondhatnám: háztartásbeli. Mert végül is ott is van, meg ki tudja?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#42) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a plázapichák zöme kitartott, ha mondjuk 25 évnél idősebbek. Az persze nem mindegy, hogy a szüleiken élősködnek, vagy esetleg egy zsíros tarkójú, fukszokkal tele "munkás" pénzeli őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#42) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

25-nél idősebb plázacica? Ez érdekes. Az már nem iparos? Nem értek hozzá. De ha kitartja a "rejtett munkaerő"vagy esetleg "Isten ajándéka" az gondolom nem véletlen. Az már nem kor hanem ízlés kérdése. Majd 100 felett utánanézek! Csak megjegyzem: ez a VV Évi az igazi példa. Alkohol, kitartottság, reklám csak bulcsázni ne kelljen! Még ha szép lenne!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#44) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért mondtam, hogy 25, mert alatta akár diák is lehet az illető. Fölötte már kétes értékű a képzettsége. Valószínű, hogy kortól függetlenül büdös nekik a meló, és mások pénzén élősködnek.

VV Éva? És mit szólsz VV Dyához? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#44) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Az kicsoda?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#46) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy igazi plázapichacica. VV Fecóba szerelmesedett bele, kell, hogy emlékezz rá, ha VV Évára emlékszel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#46) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Én VV Évára sem emlékeztem mert abszolút nem néztem a süket műsort, csak a mai nap. hu mindennap valamit ír róla mert piszokul keresi a feltűnést. Most épp a volt idegenlégiós barátjáról szól a dolog, akivel szanatóriumba jöttek össze. Ha az az ember valóban kibírt 15 évet ott, az már nagyon tekintélyes summát kap élete végéig.Lehet hogy át irattathatja a párja nevére is? De miért pont ilyenre bukik egy kemény légiós?
VV Fecó? Mindenesetre az én ízlésem szerint ez a nő veri Baukó Évát. Ízlés,pofon?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#48) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem egyik se kéne egy napra se. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#48) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Ingyen és bérmentve, csak úgy egyszer legalább azért benne lennél,nem? Persze nem egész napra. Ebben a korban vigyázni kell már a jó egészségre. Na de azé....na...ne...

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#50) pgyorgy59 válasza pgyorgy59 (#49) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Persze az ő korukra gondolok, nem a tiédre ! Nem mai csirkék, lehet hogy még fizetnének is...

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.