Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#522) updog válasza Shadowfax (#520) üzenetére


updog
senior tag

"Gergő meg alvást színlelt, mikor Lilláék lecseszték őket, hogy miért nem mosogatott el tegnap Gerike"

Nem szimpatikus a Gergő, de tegnap nálam vitte a prímet, mikor elmesélte, hogy "nem értem mit hisztizett a három csaj, ja, a tálat én nem mosogattam el" :DDD A három h.p. már rég elfelejtette, mi miatt vitatkoztak, tényleg az volt a lényeg hogy oltság egymást kimerülésig.

Tetszett, hogy rögtön a játékkal indult a műsor, kár hogy ez is ilyen súlytalanra sikerült már. Lehet hogy Barbi csak megmagyarázta utólag, hogy béna volt, de igaza van, lesz még bajuk egymással Szandinak és Klaunak.

(Mi lett volna amúgy ha marad egy lány? Lány vs. fiú szivaccsal csapkodás első vérig?)

Kíváncsi vagyok Nóri nyereményére, így még nem foglalok állást hogy "megérdemelt" nyeremény-e a kaja, meg hogy "szabotálták-e" a készítők (vagy pl. csak azért nem mondták el, nehogy az legyen mint múltkor Gergővel, hogy lemond róla, mert tudta, hogy nem éri meg?)

Eddig Iliásznak drukkolok a holtak közül, és gyanítom ez így is fog maradni, mert nem fog már érkezni hozzájuk olyan, akinek tudnék szorítani, hogy jusson vissza, a mostaniakhoz meg ugye no komment :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.