Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Az az érdekes, hogy évekkel ezelőtt Hajmásy Péter az akkori feleségével, Weisz Fannival szerepelt egy hasonló műsorban, '"A legbátrabb párosban".

A szereplők bemutatása kicsit vontatott most.

(#22) LamaCube válasza Shadowfax (#21) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen abban nyert az a karatés vagy harcművész csávó Berkiék ellen.

Kíváncsi leszek kik alszanak a sátorban. Ott mindig lefagy a mosoly az arcukról.

antikomcsi
Remélem szétszedik őket ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus kivették a sátrakat :W Bár az egy helyiségben lévő alvás se rossz.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24) Vakegérke válasza LamaCube (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem nem zavarna. A feleségem úgy horkolt, mint egy gőzmozdony. :)

Ez a tolatós rali próbára teszi a szerelmet. A csaj azt hiszi, hogy béna a sofőr, a krapek azt hiszi, hogy a navigátor megőrült. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) LamaCube válasza Vakegérke (#24) üzenetére


LamaCube
addikt

:C
Vak vezet világtalant :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26) Vakegérke válasza LamaCube (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lölö (Junior) nagy tétet rakott, szerencséjükre nyertek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) LamaCube válasza LamaCube (#25) üzenetére


LamaCube
addikt

Junior laza volt. Végig röhögte az egész vezetést. Azt látom Gusztiék véresen komolyan veszik. Hagyma is Anikóval bevan feszülve.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28) Vakegérke válasza LamaCube (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gusztitól már az teljesítmény, hogy bírta Vivi sikítozását. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) LamaCube válasza Vakegérke (#28) üzenetére


LamaCube
addikt

Van benne valami :K
Mondjuk rikácsolt mind :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30) LamaCube válasza LamaCube (#29) üzenetére


LamaCube
addikt

A sátras jobb volt ott kuncsorogniuk kellett a WC-re meg a fürdőbe.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#31) Shadowfax válasza LamaCube (#30) üzenetére


Shadowfax
addikt

Itt meg egy WC és egy zuhanyzó van nyolc emberre. ;]

(#32) LamaCube


LamaCube
addikt

Na Csutiék bedobták a megmentjük a házasságunk kártyát. 2 éve ezt Istenes Bencéék dobták be és még is nyerték.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#33) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Edina perecelt egy hatalmasat. Úgy kell neki, mi a frászért hord ilyen körülmények közt magas sarkú cipőt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) LamaCube válasza Shadowfax (#31) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondjuk az is elég kemény ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#35) Vakegérke válasza Shadowfax (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

A zuhanyzóban is lehet pisilni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) antikomcsi válasza LamaCube (#32) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hogyan lehet megmenteni egy házasságot egy ilyen műsorral?
Ha ez a vészterv, akkor megette az egészet a fene. Otthon kéne a házasságot úgy megélni, hogy ne legyen szükség megmentésre.
Kicsit sem sajnáltam meg őket emiatt. Ez amúgy is teljesen magánügyük, ki sem kellett volna teregetniük ezt a szennyest.

#35 Vakegérke

Lehet ott mást is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) LamaCube válasza antikomcsi (#36) üzenetére


LamaCube
addikt

Pont ezért jöttek elő vele, hogy megsajnálják őket és ne szavazzák ki őket, ha oda jutnak. Szánalmas próbálkozás...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#38) LamaCube


LamaCube
addikt

Tudom egy részből sokat nem lehet leszűrni, de aki eddig nem követte ezt a műsort, hogy tetszett a formátum?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#39) csababarca válasza antikomcsi (#36) üzenetére


csababarca
őstag

Náluk nincs olyan hogy magànügy, Az életük és a gyerekeik mindennemű kiárusításából élnek.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#40) antikomcsi válasza LamaCube (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én eddig túl sok lényegtelen, vagy mondhatni számomra érdektelen információt kaptam a játékosokról, és jóval kevesebbet az első napok történéseiből. A párokról még nem szeretnék elhamarkodott véleményt alkotni, és a műsorról sem.

#39 csababarca

Valószínű, hogy én nem haladtam kellő képen a korral, de szerintem ez elég nagy baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.