Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) DJ WOKKY válasza Tom5 (#5750) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

akkor dől a lé :D

(#5752) mdraco válasza Tom5 (#5750) üzenetére


mdraco
őstag

:C
Na legalább Lilutól is megszabadulunk :D

(#5753) kukinyo válasza Tom5 (#5750) üzenetére


kukinyo
addikt

Na végre.
Lilut is kiszavazták. :C

(#5754) bok92 válasza kukinyo (#5753) üzenetére


bok92
addikt

Mi lesz velem LULU nélkül... :(

:C :C :C

(#5755) ERPY válasza mdraco (#5752) üzenetére


ERPY
őstag

Már ez is egy nagyszerű hír. :))

(#5756) darál0w válasza nicu71 (#5717) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mégis mit várt?

idotabaromállat

btw holnap a másikon indul a Megasztár...retek kicsit lemaradt a Csillag születikkel :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5757) Vakegérke válasza Tom5 (#5750) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így már elhiszem. :K

Vasárnap ugye párbaj, maradnak öten. Hacsak fel nem pörgetik a párbajozást, el nem tudom képzelni, miként végeznek két hét alatt.

Szerk: Ha (adja az ég) Kinga hazamegy, el tudom képzelni, hogy mit hisztizik majd össze, hogy csak két héttel a játék vége előtt amortizálta le Seherezádé.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5758) ERPY válasza Vakegérke (#5757) üzenetére


ERPY
őstag

Azt is megcsinálhatják, hogy kedden vagy szerdán jelrakás, akire kerül a több, az csütörtökön választ e)lenfelet, vasárnap kiszavazás, és gyorsba ledarálnak mindent.

(#5759) DJ WOKKY válasza ERPY (#5758) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

már magam sem tudom mit mondjak erről. Kiszámíthatatlan a rötölö.

Azon a vonalon kezdjünk el gondolkozni, hogy mi nekik a nagyobb pénzbevétel ? ha többen vannak a döntőben, vagy ha előtte van még egy párbaj, főleg ha az a párbaj még "szoros" is lesz: Attila - Fecó.

[ Szerkesztve ]

(#5760) wrox válasza ERPY (#5758) üzenetére


wrox
senior tag

ÁÁÁÁÁ, az nem jó, akkor a népnek nincs sok ideje sms-t küldeni, kevesebb sms, kevesebb profit. :)

(#5761) deniro2 válasza DJ WOKKY (#5759) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem jövő héten lesz még egy párbaj, aztán az utolsó héten hagyják az embereket szavazni a finalistákra. Minél tovább húzzák az időt kiszavazásokkal, meg kiválasztásokkal, annál kevesebb idő marad küldeni az sms-eket a maradék arcokra, pedig a lényeg nyilván ez lenne.
wrox: jaja

[ Szerkesztve ]

(#5762) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fel lehet pörgetni az eseményeket.
Mondjuk kedden kiszavazás, csütörtökön kiválasztás, szombaton párbaj. Hétfőn kiszavazás, szerdán kiválasztás, pénteken párbaj.
Két hét múlva vasárnapra már csak hárman maradnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5763) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#5762) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ha azt nézem, hogy az emberek hétköznap dolgoznak, kvázi kevesebb idejük maradhat szavazni. Így nem hiszem, hogy ennyire felpörögnének az események, legalább is én nem így tenném az rtl "agyával" gondolkodva, ha a profitot helyezem előtérbe.
Inkább 4 ember a fináléba és majd akkor nyugodtan hétvégén had szavazzanak.
Pl: szombat egy embert kiejteni, és vasárnapra 3-at meghagyni. Vagy valami hasonló jut most eszembe.

(#5764) veze válasza DJ WOKKY (#5763) üzenetére


veze
őstag

nekem pár füstbomba jut eszembe.. ajtokat kinyitni, bedobni, aztan lehetne lebontani :O ;]

tegnap az élőben sehe elszólt egy olyat hogy "instrukciók nyomán döntött igy" vagy valami hasonló ( szószerint nememlékezem már) de aztan Balász is rákérdezett hogy mentse a menthetőt hogy milyen instrucóok.. és akkor sehe habogott valamit de nem volt meggyőzö .. ez nekem tünt csak fel?

lehet irta már valaki ezt? mert nem írnám akkor még-egyszer..
de nem tudok itt keresni ugy mint egy rendes topicban, csak én nem? vagy nem is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#5765) DJ WOKKY válasza veze (#5764) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

utána meg jönnének az állatvédők ? :DDD

;]

(#5766) ERPY válasza wrox (#5760) üzenetére


ERPY
őstag

Szerintem pont ezért is hagyják abba előbb, vagy legalábbis ez is mérvadó. Ha megnézitek az utolsó szavazásokat, pár szavazat hatására változik a százalék szinte percek alatt. Vagyis nincs akkora szavazatmennyiség. Sztem épeszű ember a mai világban nem pazarolja ilyenre a pénzét. Évekkel ezelőtt még máshogy volt, de már azóta sok víz lefolyt.....

(#5767) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#5765) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legyen bűzbomba. Őszig kiszellőzik a villa. :D

ERPY: Már a beszavazáson eldőlt, hogy kudarc lesz a dologból. Nem az érdekes figurákat küldték be.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5768) veze válasza Vakegérke (#5767) üzenetére


veze
őstag

majd átcsábitják hajdú pét , oszt az megmutatja hogyan kell csinálni :DDD :DDD

(#5769) ERPY válasza Vakegérke (#5767) üzenetére


ERPY
őstag

Nagyon nem. Ha megnézitek a felhozatalt már az is nagyon gázos volt.
Azért valami szabályt hozhatnának, hogy legyen humoros, érdekes, kreatív valaki, és adjanak a nézők számára is érdekes feladatokat amin lehet szórakozni. Ez a VV5 nagyon de nagyon színvonal alatti volt.

(#5770) wrox válasza ERPY (#5766) üzenetére


wrox
senior tag

Mondasz valamit, nincs mani, lsd. Budget energiaital. Elején még Coca-Cola volt, ma már azt se látom.

(#5771) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#5767) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

erről az jut eszembe, hogy a rendőrségnél anno egy jó kis meccsbiztosításon az jutott az eszünkbe, hogy mi lenne ha a vízágyút szennyvízzel töltenénk meg ? :)
Eleve hatékonyabb lenne az eszköz, illetve a későbbi azonosítás is egyszerűbb lenne :D

(#5772) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#5771) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy biztos, ha meglátná a tömeg a "locsoló autót", menekülőre fogná a dolgot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5773) runner 125


runner 125
nagyúr

..az oka gondolom, megvan, h ennyire sos.-be be akarják fejezni a történetet.
Sőt, szerintem nem hozott olyan nézettséget, mint a tavalyi, így azt is el tudom képzelni, h következő nem lesz - vagy, csak jövőre. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5774) DJ WOKKY válasza runner 125 (#5773) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Biztos, hogy nem hozott annyit a konyhára mint amennyit vártak. Nem véletlen kapták a végén már a spar-os budgetes termékeket :)

(#5775) mdraco válasza DJ WOKKY (#5774) üzenetére


mdraco
őstag

S képzeld el, Kinga mennyit zabál, mennyi büntetést kapnak miatta.
Szerintem Kinga több kárt hozott mint hasznot :D

(#5776) wrox válasza DJ WOKKY (#5771) üzenetére


wrox
senior tag

Simán megérdemelné az a sok huligán. :DD

(#5777) wrox válasza mdraco (#5775) üzenetére


wrox
senior tag

Felkajálta azt a pár sms-nyi hasznot.
Azt lehet már tudni, hogy mennyi lé jött össze a jótékonyságon? Nem nagyon publikálják.

(#5778) DJ WOKKY válasza mdraco (#5775) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Megeszi a rtlö hasznát :D Lehet épp ezért fogyott ennyit Fecó, valahol meg kellett vonni azt a mennyiséget :D

wrox: igen :)

(#5779) HummeRC


HummeRC
senior tag

Balázs reggel valami olyasmit is mondott a morning show-ban, hogy (azon kívül, hogy most 2 hétig ő lesz Lilu előforgatásai miatt,) felgyorsulnak majd az események és dupla párbajt kell majd vezetnie. Kicsit sajnáltatta magát a többiekkel. Olyan fél hét körül hangozhatott el. Hogy ezen mit kell érteni azt nem tudom, mert nem tudtam végig hallgatni az adást, de azt is mondta, hogy délelőtt 9 óra után majd többet elárul az rtl műsorrendjéről és kulisszatitkairól. Aki esetleg hallgatta végig, az mondhatna többet.

És igen, a 26-i hétvégén vége lesz a VV5-nek, aztán kezdődik Friderikusszal a régi Vágó-s vetélkedő, majd utána a csillag születik, meg Balázs is kap 2 vetélkedőt, az 1 perc és nyersz, havonkénti váltásban a széf-fel.

Valahonnan pénzhez jutott az rtlklub... :F

[ Szerkesztve ]

(#5780) wrox válasza DJ WOKKY (#5778) üzenetére


wrox
senior tag

ÖöÖ, mi igen? :)

(#5781) DJ WOKKY válasza wrox (#5776) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

konkrétan ez a hsz. igen :)

HummeRC: reméljük hamarosan megtudjuk mi is.

[ Szerkesztve ]

(#5782) Vakegérke válasza HummeRC (#5779) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dupla párbaj? Érdekes lesz.
Ugyanis aki visszatér, az nem védett. Ergo a legközelebbi párbajnál lazán kipottyanhat. Dupla párbajnál úgy folytathatja az egyik játékos, hogy az eredeti szabályok szerint akár ki is eshetett volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5783) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#5782) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Vagy ami még jobb, vasárnap ismét kiválasztás :) szerda kihívás ...

(#5784) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#5783) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így sem stimmel. A párbaj későn van, utána lenne kiválasztás? A győztes olyan lelkiállapotban lesz, hogy nem tud racionálisan dönteni.

No persze ha előre, mondjuk késő délután megíratják velük, hogy kire teszik a jelet, akkor járható út.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5785) deniro2 válasza Vakegérke (#5784) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem Balázs arra gondolt, hogy egymás után két párbajt ő vezet. Semmi értelme nem lenne egyszerre párbajoztatni 2 párt, se sms, se semmilyen szempontból. Ráadásul mindezt azért, hogy ne 4, hanem 3 ember maradjon a fináléba, mintha ez baromi sokat számítana...
Egyébként, azt írták valamelyik cikkben, hogy, bár a nézettség elmaradt az előző szériához képest, a többi csatornát így is verte ebben a műsorsávban az rtl. Kétlem, hogy a vv előállítási költsége olyan magas lenne, hogy ne férne még bele pár hét, sokkal valószínűbb, hogy kell a hely a csatorna 3 új műsorának, amiket gondolom nyárig ki kell pörgetni...

(#5786) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#5784) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igaza van utólag deniro2-nek. Na majd megtudjuk úgy is időben :)

[ Szerkesztve ]

(#5787) Vakegérke válasza deniro2 (#5785) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, engem nem győznek meg a "juj, ezt nézik a legtöbben" nyilatkozatok.
Honnan tudják, hogy Marika néni, Pista bácsi, vagy akár Te, vagy én mit nézünk?

Jó, így lenne reális, legyen még két párbaj. Két hét van rá, és 26-án döntő. Ennyi időbe hogy zsúfolják bele a két sorsdöntő eseményt? Csakis úgy, hogy felpörgetik az eseményeket.
A jövő héten lebonyolítható az első párbaj.
Mondjuk szerdán kiszavazás, pénteken kiválasztás, vasárnap küzdelem.
És utána?
Jó, szerdán kiszavazás, pénteken kiválasztás...

Vasárnap monstre műsor?
Csóró párbajgyőztes alig megy vissza, máris rezes a gatyája, mert eljött a végső megmérettetés.

Nem stimmel ez nekem sehogy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5788) darál0w válasza HummeRC (#5779) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hallgattam fél8tol...nem beszélt VVről.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5789) deniro2 válasza Vakegérke (#5787) üzenetére


deniro2
senior tag

A nézettséget nem a tv-k mérik, hanem van erre külön cég és ők sem bemondás alapján teszik.
A párbajok pedig szerintem úgy lesznek, hogy vasárnap 1, jövő hét vasárnap mégegy, aztán 4-es finálé 26-án. persze lehet máshogy is, csak értelme nem sok lenne.

(#5790) Vakegérke válasza deniro2 (#5789) üzenetére


Vakegérke
veterán

A külön cég se tudja, hogy mit nézünk. :N

Ha a jövő héten is lesz párbaj, akkor zsufi lesz a programban. Kiszavazás, kiválasztás és maga a párbaj egy héten. Szép lesz.
Csak remélem, hogy Fecóka lesz az (utolsó?) áldozat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5791) deniro2 válasza Vakegérke (#5790) üzenetére


deniro2
senior tag

Hogy mi mit nézünk, azt nyilván nem tudják, de ki vannak osztva valami dobozok x embernek és az alapján csinálnak statisztikát.

Párbajok így is kb. 1 hét alatt mentek le, most max. nem előző vasárnap, hanem hétfőn lesz a kiválasztás.

[ Szerkesztve ]

(#5792) Tom5 válasza darál0w (#5788) üzenetére


Tom5
addikt

Reggel 6-tól hallgattam, akkortájt mondta, hogy hogyan lesz. :K

(#5794) radi8tor válasza UFO1 (#5793) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Hónaljháj és a tramplisodás többi jele a VV5 játékosnőin"

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a ruhákat nem ők választják, hanem kapják kintről.
Persze más kérdés, ha rosszul használják. :D

⭐ Stella

(#5795) Vakegérke válasza radi8tor (#5794) üzenetére


Vakegérke
veterán

A ruha egy dolog, a másik meg az, hogy többet esznek az indokoltnál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5796) bok92 válasza UFO1 (#5793) üzenetére


bok92
addikt

Szandicica nagyon éhes... :DDD

(#5797) UFO1 válasza ERPY (#5766) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát igen ez a feszültség keltő stílus (ármány és szerelem) sokaknak nem jött be (nekem se) de hát a retektől mit várunk látszik ötlettelen műsor szerkesztők kerültek pozícióba nem beszélve a játékosokról jó példa mikor a párnacsatát is feladatba kellett adni akkor is jót röhögtünk ezen. :W

Remélhetőleg a következő szériánál nem az idegosztályok környékén castingolnak és talán lesz kis önálló humor is a műsorban nem kell ezt is levélben beküldeni: most jön a nevetős rész. ;]

A befejezés hát ott van a 300 milla büntetés (amit már írtam) nagy részét predinek simán ki is számlázhatnának vagy legalább egy sípló embert foglalkoztatnának nézhetőbb lenne a műsor bár akkor nem tudna ekkora idiótát csinálni magából ez az asszony állat. :D

És hát ne feledkezzünk meg Friderikuszról biztos dől majd a lé a sok reklámozótól. :K

Jó kis cikk.

[ Szerkesztve ]

(#5798) DJ WOKKY válasza bok92 (#5796) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nem baj az :) Pörög a műsor.

(#5799) deniro2


deniro2
senior tag

Sg-n azt írják, hogy csak beprésel a retek még egy párbajt az utolsó hétre... Érdekes sms számok lesznek majd 1 nap alatt... :)

(#5800) Vakegérke válasza UFO1 (#5797) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Szandika úgy látszik, még mindig a tavalyi leopárdmintás szponzorcuccokat nyúzza, vagy még nem mert neki senki szólni, hogy nem kéne, de ez a legkevesebb. Tripla műszempillasor és olyan színre szoláriumozva, hogy azonnal megfogalmazódott bennem a leszbikus Othello megrendezésének ötlete."

Itt tartok, ez csúcs, tele pofával röhögök. :C

Na, olvassunk tovább...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.