Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Nekem is borzasztóan az agyamra tud menni, mikor lenyúlják a szerszámaimat. Direkt két garnitúra van, külön az eldobós-nyüstölős és külön a finom munkákhoz való, persze a finom készletből vittek mindig. Aztán jobb esetben visszakerült a csavarhúzóm lenyalt éllel, az imbuszkulcs elgörbülve, oldalvágó kicsorbulva.
Rosszabb esetben nekem kellett összeszedni, mert a szerelés végén eleredt az eső, és gyorsan be kellett fejezni, szerszámot összeszedni már nem volt idő... A 20 éve megbízható sublerem így lett a rozsda áldozata.
Még rosszabb esetben elkérik a spec célszerszámot ("te, neked van ilyen spéci kulcsod, add már kölcsön hogy ne kelljen 1 alkalom miatt venni nekem is"), aztán vagy sokadik unszolásra kerül vissza koszosan-legyalázva, vagy soha (a racsnilehúzómat fél évvel a kölcsönadás után, haver sufnijában találtam meg véletlenül a hulladékvas közt, használhatatlanra rozsdásodva).
Pár ilyen eset után felkaptam a vizet, bepakoltam az összes finom szerszámot egy ládába és bezártam a szekrénybe. Az olcsó szarok maradtak szem előtt, a finom készletet pedig csak akkor használhatják ha ott vagyok. Azóta nyugodt vagyok, mert ha kell valami akkor ott van ahol hagytam és használható állapotban.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.