Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) aggleány


aggleány
addikt

Most találtam ide, és máris reflektálnék a leírtakra.

Szerintem is kiábrándító, amikor a nők ilyen-olyan fűzőkbe préselik a hurkáikat, vagy szivaccsal (vagy mifenével) kitömött melltartókat hordanak. Egyszer egy ismerős hölggyel egy szobában vettük át a fürdőruhát strandra menetel előtt, és dobtam egy hátast, mivel a fürdőruhája cicfixe jópár számmal kisebb volt, mint amit az előzetes látványból gondoltam. Titokban megnéztem a cicifixet, és akkora szivacs volt benne, mint a fene. :F

Részemről soha nem festem magam, semmilyen okból - olyan fontos esemény nem létezik, ami miatt hajlandó lennék ilyesmit csinálni. :N A lábamról (vádli) szőrszedegetővel távolítom el azt a 20-30 szál szőröcskét, ami ott van, a hónaljamat és a bikinivonalat borotválom. Elég régóta műkörmöm van, mivel nekem is nagyon vékonyka a saját körmöm, mint Lorinak, és a műköröm nagyon jól védi. Én csinálom magamnak otthon, tehát évente úgy 4-5ezer pénzbe kerül összesen - és nem látszik rajta, hogy műköröm. Nem fél méteres, nem hegyes, nem gusztustalan. Ha nem lenne muszáj, akkor nem lenne ez sem.

Mivel ledorongolást is várt a házigazda, az is van: azoknak a kedves uraknak üzenem, akik azt várják el, hogy egy nő tökéletesen szőrtelen legyen, hogy talán meg kellene látogatni egy pszichiátert, mivel a teljes szőrtelenség nőneműeknél főleg 12-13 éves kor alatt jellemző, az ilyen irányú vonzódást pedig a törvény bünteti. Ha mindezt felnőtt nőtől várják el, akkor legyenek szívesek ők is mindenüket leborotválni, aztán kedvesen mosolyogva tűrni azt, amikor elkezd nőni a szőr, és rohadtul viszket és ég. Az ilyen elvárásokról talán ennyit.

Mellesleg a kedvesem nem igazán szeret rendesen megborotválkozni, mivel utána viszket a bőre. Folyton borostás, ami nem mindig túl jó érzés, de eszem ágában sincs azon rinyálni, hogy borotválkozzon meg rendesen, mert az neki nem jó. Talán az uraknak is lehetne egy kis toleranciát tanulni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.