Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kloden


Kloden
senior tag

Hehe, nagyon finoman és visszafogottan fogalmaztál :)
100%-ban egyetértek a cikk lényegével, ezek a cuccok csak arra jók, hogy az utcán jól nézzenek ki, jobban mint a másik. Aztán hogy mi van alul az más kérdés, szinte megjósolhatatlan. Én pl a szvacsos-kitömött (vagymiaz) melltartókat tiltanám be először.

Egyébként meg szerintem ha egy nőn ilyen akármi van, az nem fog felmenni Hozzád, szóval csak magát húzza csőbe. Sajnos a mai világ egyre inkább erről szól: legyél minél hibátlanabbul kinéző, mindegy mi van belül.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#2) danih


danih
addikt

Ezt látja a nő mindenhonnan - a slank a szexi, a kívánatos, a "megkövetelt". Mindenhonnan hirdetések bombázzák - fogyj le, és gyönyörű leszel! Kialakul benne egy komplexus, egy belső ellentét, amit fel kell oldani.
ÁMDE:
A válasz erre nem az, hogy elkezd sportolni, odafigyel magára, neeeem.
Csaljunk! És jönnek a kétes fogyasztóporok, a karcsúsító fűzők és egyéb tárgyak...

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Push up melltartó vs. chipses zacsi esete: ahogy kibontod, szomorúan veszed tudomásul, hogy nincs meg a fele... ;]

Egyébként nem tudom, mit csinálnék, ha ilyesmi történne. Én már a sminkkel is úgy vagyok (egy nőn), hogy álarc, úgyis "reggeli kinézettel" fogjuk látni (jobb esetben) évekig, évtizedekig. Egy átverés a részéről. Mintha a férjeura minden nap kitömött gatyával járkálna az utcán a hatás kedvéért.

(#4) Huma


Huma
addikt

Szerintem is disznóság amit művelnek. Ha nem tetszik az ahogy kinéznek akkor tegyenek ellene valamit, ne mindenféle női vacakkal leplezzék a valóságot. Nem halnak bele egy kis diétába és tornába.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Kloden


Kloden
senior tag

Még valami: kérdés, hogy mi a határ. Szőrtelenítés ittott még belefér gondolom mindenkinek. Itt kezdődik minden. Meg hogy mi is esetleg behúzott hassal megyünk végig a strandon.
Egyik nap láttam egy teljesen natúr csajt. Értem ezalatt, hogy semmi szőrszedés nem volt, haj sem volt vasalva, tök natúr volt. Hát megmondom őszintén nem izgatott a szőrös lába, bár neki valószínűleg nem volt kitömve-feszesítve semmije. Nála biztosan azt kapod amit látsz :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#6) Wictor válasza Kloden (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Főleg, ha frigid. Mmmmm... ;] Ő meg csak azt álcázza ezekkel... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Egyetértek.

...azt viszont tudnotok kell, hogy a nők egymásnak öltöznek, nem a férfiaknak.

Az a szkennelés ami egy átlagos napon egy átlagos bkv buszon folyik az már-már súrolja a leszboszi érdeklődés határait. Jobban megnézik a nők egymást mint mi férfiak őket. Figyeld a szemeket mikor fellép egy csinos nő a buszra...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Huma válasza Eastman (#7) üzenetére


Huma
addikt

Én azt bírom mikor meglátnak egy bombázót és elkezdik osztani a háta mögött.
"Hogy riszálja a fenekét a ri*gyó!"
"Öt év múlva már lógni fog a melle!"
"Hogy kirakta a mellét a ri*gyó!"
"Szerintem az ekkora mell már undorító."
"Csámpás"
"Igénytelen"
"Nincs ízlése. Az a felső nem illik a táskájához."
"Hogy néz ki a haja?"
"Undorító az a tetkó!"

Olyan nő nem létezik amibe egy másik nő ne tudna belekötni. :D

Érdemes megfigyelni, hogy főleg a jó nőket osztják a háta mögött. A rondákat nem nagyon.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) csƵ válasza Eastman (#7) üzenetére


csƵ
őstag

Na, ez meg a másik. Röhejes, hogy el vannak foglalva egymással. De, hát ugye az irigység reneszánszát éli.

(#10) 8th


8th
addikt

Egy ex csajom mondta még anno, hogy nőnek lenni kemény meló, jó nőnek pláne. Van aki megküzd érte, hogy utána fütyüljenek az utcán és a van aki cheat-el. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy kapok a buksimra, mert bántom szegény nőket. :K

Mielőtt az a vád érne, hogy a szememben csak az extra alakú nő az igazi, pár adat a feleségemről, Isten nyugosztalja.
Mikor megismertem, 70 kiló társult 165 centis magassághoz. Teltek múltak az évek, és majdnem másfélszeres lett a súlya, 104 kilót mutatott a mérleg.
Na és? Ez nem befolyásolta a szeretetet.
Nem hordott kínzóeszközöket, nem festette magát, nem borotválkozott, hullámos haja a hátáig ért.

Az az igazi nő, aki önmagát mutatja bárhol, bármikor.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Huma válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Huma
addikt

"nem borotválkozott"

Az én barátnőm pl csak az arcát borotválja.

Mekkora mákom van, hogy nem olvassa a PH-t. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Eastman válasza Huma (#12) üzenetére


Eastman
őstag

Mennyit kaptál? ;] :P

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) Wictor


Wictor
senior tag

Felteszek én is egy kérdést, hátha válaszol rá innen valaki... Csak engem zavar, ha egy nő lába akár a jégpálya, de a karja olyan szőrös, mint egy hormonzavaros Csubakkának? Máskor már leoltottak ezért a kijelentésemért...

De jogosan? :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Kloden válasza Wictor (#14) üzenetére


Kloden
senior tag

Zavaró, volt barátnőm aki epilálta az alkarját. Egy nő ne legyen szőrös sehol, csak a fején. Én mindig ezt mondom.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#16) Vakegérke válasza Wictor (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem is zavarna. Ha szőrös a lába, hát szőrös, nem gond. A felemás megoldás viszont visszatetsző.

Kloden: Ízlés dolga. Engem nem zavar(na) a szőrzet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Wictor


Wictor
senior tag

Akkor hál' Istennek nem csak egyéni defekt. Pedig hogy leoltottak érte...

danih: Nézőpont kérdése, félig-meddig jogos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) danih válasza Wictor (#14) üzenetére


danih
addikt

Azért csak ott borotválja, hogy ne karcolja az arcod!

(#19) Gergő_ válasza Kloden (#15) üzenetére


Gergő_
őstag

"Egy nő ne legyen szőrös sehol, csak a fején. "

Szerintem meg de. :D

(#20) Huma válasza Gergő_ (#19) üzenetére


Huma
addikt

;] :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) Lenry válasza Eastman (#7) üzenetére


Lenry
félisten

...azt viszont tudnotok kell, hogy a nők egymásnak öltöznek, nem a férfiaknak.

ez megmagyarázza a tetovált szemöldököt, a műszempillát és a műkörmöket is, mert én még olyan férfival nem találkoztam, aki azt vallotta volna, hogy ezekre gerjed.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Vakegérke válasza Huma (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, ez a hölgy a fején szőrös, a mellkasa tiszta. :C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Gergő_ válasza Huma (#20) üzenetére


Gergő_
őstag

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha betéved ide egy nő, mindenkinek szétoltja a fejét. Hogy kapunk, az biztos. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) total90 válasza Lenry (#21) üzenetére


total90
veterán

Ott a pont!
Volt már, hogy 1-1 csaj ismerős megkérdezte tőlem, hogy "ugye milyen szép a körmöm?"... és közben nagy buffli csicsás műkörme volt. Amikor mondtam, hogy nem, akkor meg le lettem szólva... Ilyenkor csak igennel lehet válaszolni? A tetovált szemöldök meg szerintem nagyobb gáz mint ha lent Chubaka szólna vissza, hogy tedd a számba bejbi :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#26) darál0w válasza Wictor (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

harapd meg.
erős idegzetűeknek egy link
;]

a férfiak is szoktak ám csalni...ugyan ugy lehet kapni szép kis fűzőt és miegymást...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27) Kloden válasza darál0w (#26) üzenetére


Kloden
senior tag

Ha kapna egy borotvát, még jó is lehetne. Felszedne valakit, járnának, a srác mit sem sejtene, minden jól menne. Mígnem egy szép napon megszületne az utód :D Berobban Jáksó pezsivel, ez a készátb..ás só! :D Nem ez annál jobb, ez a valóság!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#28) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Hát én minden nőmet úgy szerettem ahogy volt. Az első nőmnek a lába is meg a legszentebb szentélye is szőrös volt. Ma másodiknak a lába szőrtelen volt, viszont ami nem volt a lábán az a szentély bejáratánál nőtt ki pluszba. A harmadik már az első randin kérdezte hogy a szőröset vagy a szőrtelent szeretem, meg egyeztünk a bikini vonalban. A többiek tárgyalás nélkül a kopasz barackot részesítették előnyben. Ez persze nem baj csak némelyiknek ez nem állt jól. Én a mai napig azt vallom, hogy egy nő smink nélkül és egyéb csalások nélkül is lehet szép. De az én szavam semmit sem ért egyiknek sem. Ugyan úgy hordták a szivacsos melltartót, a műkörmöket és a vakolatnyi sminkjüket. Nem miattam, a többi nő miatt. Vicces állatfaj ez a nő.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#29) Crystalheart válasza Csoffadalom (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az a jó, ha alig sminkkel is olyan, mintha szakember festette volna ki. :) Mert van ilyen, fiatal korában édesanyám is ilyen volt.

A test-borotválást nem irigylem tőlük, én mihamarabb meglátogatnám a helyükben a lézert. Sőt, még így férfiként is meg fogom.

[ Szerkesztve ]

(#30) Vakegérke válasza Crystalheart (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

" Az aki szép, az reggel is szép,
amikor ébred még ha össze is gyűrte az ágy..."

Nálam nem jön be se a borotválkozás, se a smink, se semmi, ami a valóságot elkendőzi.
Más nője, asszonya, csaja persze azt csinál, amit akar, de ha ebben a büdös életben lesz még társam, akkor olyan természetes legyen, mint egy bio paradicsom. Már csak azért is, mert "vénasszonyoknál" kimondottan visszatetsző a szépészeti kísérletezés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Crystalheart válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor te is nyilván valahogy így nézhetsz ki. :D

(#32) Vakegérke válasza Crystalheart (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs rajtam semmi, ami nem természetes. Szépészeti akcióim a mosdás, fürdés, fogmosás, hetente borotválkozás, körömvágás. Jól van ez így, nem köpnek be a legyek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Crystalheart válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Látod, te is borotválkozol, akkor hol a gond a nők borotválkozásával? Pláne, ha mondjuk lézeres szőrtelenítésre megy, nem hetente egyszer, hanem tízévente egyszer. Férfi létemre én is fogok menni; hónalj, intim, és szeretném beállítani az arcszőrzetemet is a jelenlegi fazonra, akar a halál mindig pattanásokat a borotvától vagy a borostától. Talán a lábamon is gyengíttetni kellene a szőrt, mert a gumicsizma nagyon durván ki tudja készíteni a nyáron, amikor nincs alatta nadrágharisnya. Ez kényelmi szempont is.

[ Szerkesztve ]

(#34) Vakegérke válasza Crystalheart (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nők tampont is használnak, ez természetes. Az már kevésbé lenne az, ha én is megtenném. :D

Nézd, mindenki azt csinál, amit akar. Nem nézek le senkit. Bánom is én, ha egy nő szó szerint kopasz, tele van tetkóval, vastagon van rajta festék. Az viszont az én dolgom, hogy nekem nem tetszik, ha nem teszek rá megjegyzést, arcomon nyoma sincs érzelmeimnek. Akár barátok is lehetünk, a külsőség nem számít. Ám együtt élni csakis természetes "szépséggel" lennék hajlandó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, úgy tűnik, nem lesz több hozzászólás.

Titkon reméltem, hogy nő is megszólal, és ha nem is sárkányként védi az ocsmány férfiak ellenében elveit, de legalább indokot szolgáltat, mely szerint igenis szükség van a szépészeti eszközökre, műkörmökre, epilálásra, meg minden ilyen szörnyűségre egy vödör pénzért.

Jókat beszélgethettünk volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Vladi


Vladi
nagyúr

Nem értek egyet. Mióta nők a nők, tetszeni akartak. Ahhoz meg szépnek, sőt szebbnek kell lenniük. Ez utóbbi a lényeg.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) LadyLorien válasza Vakegérke (#35) üzenetére


LadyLorien
tag

Én itt vagyok...

És nem szoktam egy vödör pénzt ilyenekre költeni, költséghatékonyan meg lehet ezeket otthon is oldani - csináld magad módszerrel -.

Műkörmöm nincs, illetve régen volt, de macerás (tetszettek nagyon a műkörmök - nem volt se túl hosszú, se túl rövid, se pedig csicsás, alapból az egyszerű dolgokat szeretem - ), viszont nagyon jók, mert nekem szó szerint papír körmeim vannak, nem törik, hanem szakad és fizikailag tud nem kicsit fájni. :(

Sminkelni magam csak akkor szoktam, ha fontosabb eseménynek vagyok résztvevője, leginkább akkor is csak a szememet "emelem ki" egy picit, a "kevesebb néha több" az én elvem.

Hajamat szoktam festeni, eredetileg szőkés barna, a nyomósabb indok, ami miatt festékhez nyúltam, hogy nagymamámnak, akit imádtam, gyönyörű szép természetes vörös haja volt, így én is azt szerettem volna.

A bejegyzésben írt eszközöket én is butaságnak tartom... ha valaki annyira vékony szeretne lenni, akkor tegyen érte, mert így tényleg illúzió romboló az egész.
Például én meguntam, hogy kövér vagyok, diétával lefogytam vagy 10-11 kilót és most sokkal jobban érzem magam a bőrömben. :)

Lehet, hogy nem a leghozzáértőbb "női egyed" próbálta neked kivesézni ezeket, de igyekeztem. Nem vagyok egy nagy szépségszalonban és állandóan tükör előtt ücsörgő típus.
Kérdezni persze ha szeretne valaki, akkor igyekszem válaszolni... (feltéve, ha tudok - más nevében nem óhajtanék nyilatkozni -). :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#38) Vakegérke válasza LadyLorien (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ezt én is kritika nélkül el tudom fogadni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) LadyLorien válasza Vakegérke (#38) üzenetére


LadyLorien
tag

Na, ez most meglepett! Kellemes csalódás ért. :K

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#40) aggleány


aggleány
addikt

Most találtam ide, és máris reflektálnék a leírtakra.

Szerintem is kiábrándító, amikor a nők ilyen-olyan fűzőkbe préselik a hurkáikat, vagy szivaccsal (vagy mifenével) kitömött melltartókat hordanak. Egyszer egy ismerős hölggyel egy szobában vettük át a fürdőruhát strandra menetel előtt, és dobtam egy hátast, mivel a fürdőruhája cicfixe jópár számmal kisebb volt, mint amit az előzetes látványból gondoltam. Titokban megnéztem a cicifixet, és akkora szivacs volt benne, mint a fene. :F

Részemről soha nem festem magam, semmilyen okból - olyan fontos esemény nem létezik, ami miatt hajlandó lennék ilyesmit csinálni. :N A lábamról (vádli) szőrszedegetővel távolítom el azt a 20-30 szál szőröcskét, ami ott van, a hónaljamat és a bikinivonalat borotválom. Elég régóta műkörmöm van, mivel nekem is nagyon vékonyka a saját körmöm, mint Lorinak, és a műköröm nagyon jól védi. Én csinálom magamnak otthon, tehát évente úgy 4-5ezer pénzbe kerül összesen - és nem látszik rajta, hogy műköröm. Nem fél méteres, nem hegyes, nem gusztustalan. Ha nem lenne muszáj, akkor nem lenne ez sem.

Mivel ledorongolást is várt a házigazda, az is van: azoknak a kedves uraknak üzenem, akik azt várják el, hogy egy nő tökéletesen szőrtelen legyen, hogy talán meg kellene látogatni egy pszichiátert, mivel a teljes szőrtelenség nőneműeknél főleg 12-13 éves kor alatt jellemző, az ilyen irányú vonzódást pedig a törvény bünteti. Ha mindezt felnőtt nőtől várják el, akkor legyenek szívesek ők is mindenüket leborotválni, aztán kedvesen mosolyogva tűrni azt, amikor elkezd nőni a szőr, és rohadtul viszket és ég. Az ilyen elvárásokról talán ennyit.

Mellesleg a kedvesem nem igazán szeret rendesen megborotválkozni, mivel utána viszket a bőre. Folyton borostás, ami nem mindig túl jó érzés, de eszem ágában sincs azon rinyálni, hogy borotválkozzon meg rendesen, mert az neki nem jó. Talán az uraknak is lehetne egy kis toleranciát tanulni.

(#41) Vakegérke válasza aggleány (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szépészeti törekvéseid bőven tolerálhatóak, semmi kivetnivalót nem találok bennük.
Ami pedig a csupaszságot illeti, jócskán igazad van. A szobor az egyetlen kivétel, az tényleg ne legyen "kócos". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) aggleány válasza Vakegérke (#41) üzenetére


aggleány
addikt

Na, jópofa vagy! Ülök a dolgozóban az utolsó napomon, és röhögök magamban! :Y Kócos szobor!!! :C

(#43) zoltanz válasza aggleány (#40) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Mellesleg a kedvesem nem igazán szeret rendesen megborotválkozni, mivel utána viszket a bőre. Folyton borostás, ami nem mindig túl jó érzés, de eszem ágában sincs azon rinyálni, hogy borotválkozzon meg rendesen, mert az neki nem jó. Talán az uraknak is lehetne egy kis toleranciát tanulni."

Nivea arcbalzsam

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44) aggleány válasza zoltanz (#43) üzenetére


aggleány
addikt

Mint említettem, ha nem szeret valamit csinálni, akkor én nem fogom rávenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.