Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#358) updog válasza Vakegérke (#356) üzenetére


updog
senior tag

Egyébként nem zsebturkászás miatt írtam a dolgot, ha megtehetik, akkor éljenek ekkora lakásban, én is szeretnék, és pont nem érdekelne, ha kétes hírű celebként lenne annyi pénzem hogy megtegyem. Hitelt felvenni sem bűn, nekem is van a lakáson (csak aztán ne panaszkodjon senki, hogy ha egyszer csak beüt valami és nem tudják fizetni, mert arra nem voltak felkészülve, hogy pár havi bevétel kiesik).

Amire ki akartam lyukadni, hogy szerintem egyetlen páros (közte az első két kieső pár sem) sem szorul rá a nyereményre, max. a becsvágy miatt lehet valamennyire őszinte a küzdelmük, és valamilyen szinten mind érintettek a médiában, tehát tudják hogy ha a producerek azt mondták volna hogy márpedig szoszimóék nyernek, akkor valszeg mindenki elengedte volna a dolgot.

Persze pont emiatt azt sem hiszem, hogy a minimálison túl kontrolálva lennének az események, hiszen a tv-nek is pont mindegy hogy melyik kamuceleb nyer, nézettség legyen oszt' szokeresz. Ezért is volna érdekesebb - ahogy valaki írta - átlagemberekkel, akiknek egy ekkora összeg több évnyi jövedelme, hogy őszintén küzdjenek (és genyózzanak ;] ) érte.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.