Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics válasza vrsptr (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem 700-1000$ készülékeket hoztunk fel rendes példának.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) janeszgol


janeszgol
félisten

Én a kameráról írnék. Nekem tetszenek a képek, jó a kamera az állóképeknél. Videót nem néztem meg. Két észrevétel még:

#3-re: az N-es wifi is tud 5GHz-et
#7-es írta, hogy idézem: "Bármi is történjék a kutyussal, hiányozni fog." - Ugye nincs baja a kutyusnak? Tökre aranyos. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#53) viktorhu válasza vrsptr (#50) üzenetére


viktorhu
veterán

Soha nem használom asztalon, mindig felemelem bármilyen használat előtt. Ez lehet a kulcs akkor. Aki inkább asztalra letéve szereti használni, annak jobb, ha elől van, aki meg felemelve egy kézzel, annak. meg kényelmesebb, ha hátul van a szenzor.

(#54) vrsptr válasza viktorhu (#53) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Lehetséges, mert én pl. otthon és munkába is sokszor használom letéve. Úgy írok rajta, netezek... jó igen, nem ilyen drága készülékekről volt szó. Duliee: A LeEco LE S3-ról majd itt írhatnál kis véleményt. Bár most beállítottam azt, hogy ha ujjlenyomatos feloldás után helyileg nem mozdul a készülék, akkor nem kér ujjlenyomatot, csak ha mozgok.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#55) Graphics válasza vrsptr (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megpróbálom összeszedni a gondolataimat, nagyon nem akarom agyonhasználni, mert feltehetőleg megy feltehetőleg megy fel Hardverapróra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) #80439296 válasza Graphics (#55) üzenetére


#80439296
törölt tag

Megy fel feltehetőleg felmegy, ha megy akkor felmegy? :Y

:C :C :C

Bocsi... :P

(#57) Graphics válasza #80439296 (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamit belejavított a szótár gépelésnél , feltehetőleg ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) Yag


Yag
tag

Formát vagy dizájnt másololni megértem. Dehogy típus nevet is koppintani kell az már fura. Egy Leagoo T1 Plus-t használtam 8 hónapig. Minden átlaghasználati igényemet kielégítette eddig. Fényképezett ahogy a kincsitelók szoktak , telefonálás , média eszközök, internet stb. Bírta az akksija is pedig csak 2650mAes. De jól van optimalizálva, legalább is nekem keveset fogyasztott. Lehet a "noname kínai szar" is jó. Csak azért cseréltem le mert eleve akartam valami mást. Lett belőle Le3co S3. El kell ismernem kategóriával van a korábbi Leagoo-nál. Anyaghasználat, dezigne, működés. Pedig a T1nél sem éreztem hogy valami gagyi sufni tuning. Rendes iparos munka csak ez a másik jobb munka. Ugyan azért az áron. Ehhez képest ez a telefon semmivel sem zűnik ki a többi hasonló készülék közül, csak az árcédulájával. Mindezen tapasztalatok urán 50K sok érte. Nem venném meg pedig én pont a bevállalós kísérletezős felhasználó lennék. De ár/ értékben nem fekszik olyan jól mint egy LeEco.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#59) xtend


xtend
senior tag

Én most sem felemelni, sem lehúzni akarom a telót, meg senkit sem megbántani.
Csak látom mindig mennek ezek a harcok, szvsz tök felesleges, ez olyan mint a Samu vs. Iphone, állandóan fikázzák egymást, meg a telót :D Értem én ez alatt, hogy ez is ilyen, valakinek bejön az Ulefone valakinek nem, és van olyan is akinek soha nem volt mégis fikázza v. éppen isteníti. Vagy éppen azért fika, mert kínai....vazze minden kínai

A cikk az frankó, köszönjük. Engem meggyőzött, ilyet fogok venni. Az Ulefone Paris tényleg f*s, volt nejemnek olyan. Nekem most Be touch 2 van, tökéletesen működik 2 év után, nincs vele komolyabb baj, csak a gyerek is annyiszor ejtette már le (meg én is), hogy mind a 4 sarkánál már szét van törve, csak a szilikon tok fogja össze :D Úgyhogy megérett a váltásra ami T1 lesz. Písz!

(#60) #46922752 válasza vrsptr (#50) üzenetére


#46922752
törölt tag

Jó teszt. De engem nem győzött meg. Éppen édesanyámnak keresek valami androidos telefont, de mindenhol zsákutcába futok. Vagy a minőség vagy a használhatóság miatt. Ez neki tuti megolhatatlan feladat lenne. Valami olyasmit is kitalálhatnának ami kimondott az idősebb korosztálynak készül, de nem buta telefon. Sos gombal miegyébb. Lehet van ilyen én még nem bukkantam rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.